Skocz do zawartości
Retro

eee yyy heheszki

Rekomendowane odpowiedzi

Boże drogi przecież w podaniu @Retro połowa to sarkazm wiec czemu teksty typu zmienianie map czy wywalanie lepszych graczy bierzecie do siebie? 

Czekam tylko aż niektórzy napiszą ze jesli Retro dostanie odmina to odchodzą jak juz to kiedys robili zeby zrobic troche szumu koło siebie i pozniej powrócić jako syn marnotrawny. 

Troche dystansu do siebie pany. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie mało adminów a chłopak ma długi staż i zauważa  odpały to dlaczego nie. Co do kultury to każdy diament trzeba najpierw doszlifować :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FighterTRN modków jest więcej niż jeden, @Olka91^ i tak dużo czasu poświęca dla forum. Jeśli już, to opierdziel należy się wszystkim, nie jej indywidualnie, ona robi dobrą robotę. (Abstrahuję całkowicie od kwestii znajomości z Retro)

Co nie zmienia faktu, że moderatorzy traktują ten temat zbyt pobłażliwie. Np. dlaczego w ogóle doprowadziliśmy do tej dyskusji i spamowania zamiast policzyć głosy Tak/Nie i dojść do wniosku, że za dużo głosów na nie. 

Jeżeli chcecie mu dać admina, to przecież i tak dacie, co za różnica. Weźcie już zamknijcie ten temat, bo jad się tylko wylewa. 

@Góral sarkazm, czy nie, przez tekst ciężko go wyczuć, a ja, prawdopodobnie jak wielu innych adminów, odebrałem podanie, jako coś w stylu "Mam was w nosie, i tak mi dacie tego adma", no nie bardzo.. Stąd moja ocena. Jeśli inni go znają i mówią, że nie należy mu się admin, bo brak mu kultury, to też wypadałoby wziąć to pod uwagę, a nie przykrywać tę kwestię łatką "humoru".. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest zbyt duży spam. Głosów do werdyktu jest już wystarczająco. Zamykam tą karuzele śmiechu. 

Czekamy na wypowiedź góry.

By batonik,

Otwieram, czekamy na wypowiedzi innych graczy. Podanie dopiero 48h. Jeżeli ktoś jeszcze coś dołoży nie na temat dostaje ostrzeżenie z miejsca. W tym temacie tylko podajemy swoją decyzje i powody, nic więcej zbędnych komentarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, myślę że da sobie radę jako admin. 
Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na probe mozna dac bo jest tu troche czasu a kulture ma jaka ma . Kazdy niech popatrzy na siebie i na swoja kulture a nie odrazu drugiego wytykac ze nie ma kultury.   Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na TAK ;)

Mimo, ze @Retro lubi trollowac, to jest ogarnięty i da się z nim dogadać ;) Jeżeli nie sprawdzi się w roli admina, to zawsze można go odebrać ;)

Tutaj nikt nie jest święty, nawet osoby, które piszą o kulturze, to mają swoje za uszami :) Retro także, ale mimo to, wie jak się zachować w pewnych sytuacjach.

Na plus również jest to, że zgłasza cziterów, dużo gra i ma spory staż ;) ( a no i zna łazanka :D )

TAK, TAK, TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2017 o 01:46, Olka91^ napisał:

Ejjj... Nie jestem tu 24/h ! :/ O co Wam chodzi ?! Każdy ma swoje życie prywatne ! Dopiero tu zajrzałam po Waszych 'ostrych' wymianach zdań i już na mnie hejty lecą ?  Ogarnijcie się ! ;/  Nie jestem tu na etacie ludzie ! A prócz mnie jako Moderatora jest jeszcze @CZK i @MatseyW wiec za przeproszeniem odwalcie się ode mnie :/ Wyraziłam swoją opinię na temat podania, a co do większych spamów - nie miałam kiedy tego ogarnąć bo nadzwyczajnej w świecie mnie nie było ! :/ I jak pisałam wyżej - mam swoje życie prywatne ;/

Ps. Za kolejne spamy lecą Warny bez ostrzeżeń.

DOBRANOC.

JESZCZE JEST DAVIDEK !! ^ ^ 

 

 

Dnia 23.04.2017 o 09:42, Góral napisał:

Boże drogi przecież w podaniu @Retro połowa to sarkazm wiec czemu teksty typu zmienianie map czy wywalanie lepszych graczy bierzecie do siebie? 

Czekam tylko aż niektórzy napiszą ze jesli Retro dostanie odmina to odchodzą jak juz to kiedys robili zeby zrobic troche szumu koło siebie i pozniej powrócić jako syn marnotrawny. 

Troche dystansu do siebie pany. ?

hahaha nareszcie ktoś to otwarcie powiedział :D telenowele :D Odchodzi o jak mi Cie szkoda nie odchodź smuteczek, za kilka dni wraca o jak super wróciłeś xDDDDDD chwalmy Pana xDD BEKA BEKOWSKA XD Dobry sposób na dowartościowanie :D 



@Retro Ja jestem na tak pamiętam Cię dobrze także nie ma co spamić dać na okres próbny najwyżej spisze się to zostaje w gronie Administratorów :) Tym bardziej jak na 1# przyda się kolejna osoba do pilnowania porządku :)

ELOSIEMANARRRA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góral dobrze napisał, że trochę dystansu nie zaszkodzi. Ja patrząc obiektywnie, jestem na okresem próbnym.

+doświadczenie jest

+na serwerze stale od kilku ladnych lat

+wiek jest

+zglaszac zgłasza

+kultura na serwerze jest (co do tego co się dzieje na SB się nie wypowiadam bo rzadko tu bywam, a jeżeli już to obserwuje)

Jedyne co mogę uznac za minus to zmienianie map. I oby nie pool na 21 osob.

Edit: Jeżeli cos będzie nie tak to będę skarżył:5870c5d043943_D-Kopia-Kopia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK  bo co nie  wejde musze wrzucac hltv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Ogarnięty człowiek, niektórzy oburzeni bo nie rozumieli jego żartów czy sarkazmów co widać już w podaniu. Przynajmniej nie boi się czegoś mówić wprost i nie włazi w tyłek (szczególnie jak niektórzy dziewczynom). A ta kultura... Wolę żeby czasem coś sobie powiedział czy napisał, ale dobrze karał odpałów i liczył się ze zdaniem innych bardziej doświadczonych graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z nim kiedyś spięcia, ale to przeszłość. Odnośnie podania.... Niepokoi mnie deklaracja zmieniania map po siebie ;) Najwyżej dostanie jedną flagę mniej :) #1 cierpi na niedostatek adminów. Retro ogarnia, jest długo i ufam, że będzie pilnował porządku. Ja jestem na tak, ale ostateczną decyzję pozostawiam @batonikowi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w komentarzach widzę różne głosy. Myślę, że Retro jako admin się sprawdzi, ale żeby nie było musi wykazać się kulturą, dlatego też dajemy mu 1 miesięczny okres próbny jak wszystko będzie cacy to zostaje na dłużej.

 

Zgłoś się do mnie na steamie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...