Skocz do zawartości
Jaciub

Mr.Shark i no swear

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Mr.Shark no swear 
Serwer: 3#
Data: 29.04.2017
Steam_ID: 95.49.49.86  37.190.133.233
Demo/screeny: Nakręciłem demko, ale coś mi nie działa.. Jakiegoś lipnego clienta mam.. Tutaj jest cała mapa http://www89.zippyshare.com/v/xdcjdliW/file.html . nie mogę odpalić to ciężko mi powiedzieć dokładnie od którego momentu.
Opis sytuacji: 

Jakoś po 2 jak wleciała mapka cs_italy Mr.Shark i no.swear najpierw dawali info gdzie chodimy na bs'y i sie nie zabijali potem jak wszyscy wyszli ok. 2;30 to no swear zmienial nick na allah akbar i dawał się zabijać Mr.Shark , potem Mr zmienił na allah akbar v2 i dawał się zabijać no.swear. Dalej się to ciągnęło po 3 na inferno

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie jest nic złego, że sobie pomagali. Przecież zmienili nicki, więc fragi nie szły na ich główne konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo nie wiem , za co tu karać ich , zgłoszenie twoje bezzasadne , temat zamek

By David,

Wstrzymajmy się jeszcze od zamykania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. W żadnym regulaminie niema wzmianki o zakazniu tego... Druga sprawa , jeśli chcą w taki sposób bić sobie rank i podnosić własną samoocene to ich sprawa. "Oszukują" siebie , nie nas.  Poza tym komuś tu chyba  żal tyłek ściska z powodu braku kompana do takich zabaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym nie ma nic złego, a kolega chyba ma kompleksy jakieś że takie skargi pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważacie, że on ma kompleksy z tego powodu? Napisał skargę bo mu się to nie spodobało. Jeśli podawali przeciwnikom gdzie lecą na bs jest to utrudnianie gry. Jak już to Ci chłopcy próbowali mieć na siłę lepsze staty, bo sami z siebie nie potrafią więcej wyciągnąć. Może to dla nich była tylko zabawa, nie mnie to oceniać. Za takie coś nie powinno być żadnej kary, ale jeśli admin jest na serwerze i widzi coś takiego powinien zareagować. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą kieruję prośbę do GA by porównali IP tego No swear z IP zbanowanymi nickami No Swear, gdyż doskonale pamiętam ten nick - był wielokrotnie banowany za WH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Odpalony Jurek ;> napisał:

swoją drogą kieruję prośbę do GA by porównali IP tego No swear z IP zbanowanymi nickami No Swear, gdyż doskonale pamiętam ten nick - był wielokrotnie banowany za WH

Często była podszywka na #3 no swear sam go banowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem bo na innych serwerach za nabijanie stat i kluczy leciał ban i czyszczenie konta..

Żal mi dupe ściska ?!!? hahahahah

Dobra zabawa? Bawią się ?! hahahaha

Jak podawanie infa i blokowanie i ogólnie cały czas uprzykrzanie gry nazywa administracja dobrą zabawą to pozdrawiam..

Temat do zamknięcia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Jaciub napisał:

Zgłosiłem bo na innych serwerach za nabijanie stat i kluczy leciał ban i czyszczenie konta..

Żal mi dupe ściska ?!!? hahahahah

Dobra zabawa? Bawią się ?! hahahaha

Jak podawanie infa i blokowanie i ogólnie cały czas uprzykrzanie gry nazywa administracja dobrą zabawą to pozdrawiam..

Temat do zamknięcia..

Rozmawiałem z nimi i więcej się to nie powtórzy :)
Zamek.

By CZK,

Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...