Skocz do zawartości
  • 0
SPGHOST

[1.6 CS:GO MOD] SKARGA NA >>FighterTRN<<

Pytanie

Skarga na: >>FighterTRN<<

Data zdarzenia:

29.04.2017 - 22:27:03

Nick w grze: A4TeCh

Opis sytuacji:

nagminne przeklinanie obraza, obraza admina  nie mam pytań co do tego bana nie przeklinałem na servie byłem bardzo krótko.i  co do tego obrażania to kiedy ja cię obrażałem

Fighter ????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Gościu wczoraj i dziś wykazałeś się inteligencją. Tyle że wczoraj dałeś radę uciec niech inni popatrzą ile masz banów w amx to wystarczy żegnam brak UB. Dziś też się wykazałeś i ucieczka też. Myślisz że napiszesz skargę i dostaniesz UB śmieszny jesteś po za tym że za WH powinieneś dostać ale są osoby które tego nie wykryły żegnam!!! jeszcze raz i miesiąc nie pograsz. @MrKush319 też chetnie powie coś o twoim zachowaniu i nie tylko. Papa dyscyplina bocie!!!! Zgłoś się za rok do gry :D A teraz przepraszam moderatorów, ale za to co powiedział ten łeb wczoraj chętnie zmierzyłbym się oko w oko z tb i zobaczył jak cie niszczę bo nie pozwolę sobie na takie obelgi nikomu nawet gdybyś był prezydentem pierwszy i twój ostatni raz. Najwyżej będę cię szukał po Polsce. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Po pierwsze. Macie problem piszecie na Pw. To już wiecie. Nie robicie spamu. To też już wiecie.

Co do skargi to macie jakieś dowody w tej sprawie? I jeden i drugi? screeny? wyciągi z konsoli?

Jak nie macie to nie odpisujcie tylko zalatwcie sobie dowody. Napisać do Opiekuna żeby sprawdził historię. 

Wniosek bez dowodów nie piszcie tu. Znajdziecie dowody to winny zostanie skazany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
10 godzin temu, FighterTRN napisał:

Choćby premier miał zawitać frajerowi nie odpuszcze.

Tak sie wyraża admin ? Ja serio nie ogarniam czemu wy jeszcze H@ jeszcze go trzymacie .  Uważa się za takiego Pana serwera ze nic mu nie możecie zrobić itd. Jesteś zwykłym adminem a nie h@ serwera więc trochę zluzuj. 

@batonik serio jestem za degradacją tego Pana z stanowiska admina . Poziom poniżej krytyki . 

By Sevral,

twój post nic nie wnosi do tematu, na następny raz edytuj poprzedni

By CZK,

Dobra rozumiemy Twoje zdenerwowanie ale pisanie tego w kilku postach niczego nie zmienisz. Jedynie robisz spam. Każdy zacznie zaraz spamować. Założyłaś swoją skargę i jej się trzymaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

jak aż tak wam zależy to możecie dać perma mnie to lotto. I tak już nie będę grał u was na serverach więc możecie dać tego perma na moje życzenie żeby nie było

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0
6 minut temu, SPGHOST napisał:

jak aż tak wam zależy to możecie dać perma mnie to lotto

Jezeli bedzie sie to powtarzac dalej to wtedy dostaniesz perma nic sie kolego nie boj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟Force
            Data zdarzenia: 2018-01-19   19:24:14
      Nick w grze: syq`
      Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze gram i gram a tu nagle ban za aima , ktorego nie posiadam,nie cheatuje  juz 2 raz xD
    • Przez ♟Orionek
      Tak jak w temacie, proszę o rozpisanie demka administratora który dał mi bana.
      Wycinek z konsoli: 
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: .Orionek. 
      |||Twoje IP: 77.114.110.190 
      |||Steam: STEAM_0:4:194594938 
      |||Admin banujący: JaNcZo_wiN 
      |||Powód: Wallhack 
      |||Data bana: 18.01.2018 - 17:11:23 
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca: 
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------
      mapa: fy_poolday
      Pozdrawiam :)
    • Przez ♟Fulle
      Może i mnie nerwy dzisiaj poniosły, ale już nie raz zgłaszałem coś MisiePatysie, a ona tego nie wykonywała. Dzisiaj kolejna sytuacja na mapie de_tuscan - mianowicie, brakowało respów i gracze w tt padali już na samym starcie rundy. Napisałem na u@ żeby zmienili mapę, a odpowiedz była taka : "Sami taką chcieliście". Powiedziałem co myślę, że potrafią pisać tylko "słowa", a jak trzeba coś zrobić to ani Bienio ani MisiePatysie nie zabierają się za to XDDD Po tym dostałem takiego bana : 
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: Fulle. 
      |||Twoje IP: 94.254.243.43 
      |||Steam: STEAM_0:0:36589060 
      |||Admin banujący: Bienio 
      |||Powód: gowniarzu nie pouczaj 
      |||Data bana: 17.01.2018 - 21:23:43 
      |||Zbanowany na: 5 minut 
      |||Pozostało czasu do końca: 5 minut 
      |||Koniec bana: 17.01.2018 - 21:28:43 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]
      PS. Bienio - skoro tak uczysz kultury, to powód bana powinien być inny, bo sam teraz kultury nie wykazałeś :)
    • Przez ♟AmbaFatima
      skarga na : Gerwazy
      Data : 13.01.2017.  16:54
      Nick: Amazing Haze
      Opis Sytuacji: zostalem zbanowany nie wiem z jakiego powodu ale mysle ze podejrzewa mnie o cheaty z ktorymi nigdy nie gralem w swojej karierze. gram na serwie juz dluzszy czas i nigdy nie bylo problemu z mojej strony :D pozdriawiam i prosze o odbanowanie 

• Przez ♟Force
      Data zdarzenia:2018-01-15 16:49:53
      Nick w grze:Force
      Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze gram i gram a tu nagle ban za aima , ktorego nie posiadam,nie cheatuje