Skocz do zawartości
OWSIANY  pszenny

komunikacja Drużynowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegos czasu pogrywam na 2# , i zauważyłem ,ze jeśli chce podac info drużynie (Swojej) to po wciśnięciu K ,mówiąc info to dwie drużyny słyszą.Grałem na 4# i tam nie ma takiego czegoś ,każda drużyna słyszy tylko swojego Przyjaciela z teamu. sprawa polega na Tym czy dałoby rade zmienić to na 2#?

@Stracony @batonik @Honor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja też się zgadzam z tym w sumie :p Podpisuje się pod tym lewym uchem :D

Pełno osób zawsze "dawajcie b" a od nas pisali ok my też idziemy wtedy. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od zawsze była ogólna komunikacja, nie ma co kombinować, jest w sam raz tak jak jest teraz :P to nie ffa, pb zawsze było bardziej "for fun" więc nie ma co izolować jednych od drugich, bo często się zdarza, że ludzie z obu teamów rozmawiają ze sobą, więc jestem na nie jeśli chodzi o ten pomysł, po drugie na #2 chyba nawet info nie można dawać gdzie kto jest więc po co izolacja? :P

a jeśli chodzi o wybór gdzie iść to (a,b) napisanie na teamsayu to jest pół sekundy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Np bo dużo ludzi płacze, że mam wh czy coś Powiedzą przez mikro gdzie idą i ja idę i wszyscy są. 6 zabijam. I ludzie że mam czity. Inni sobie myślą że ma skoro 6 zabił i wychodzą. I stale może przez to mała grywalnosc jest znów na #2. Na moje można tak spróbować. Jak nie przyniesie efektów w "ilości nowych graczy" to cofnie się to. Bo bez sensu jak ktoś z doświadczonych graczy usłyszy info i pójdzie tam to Wszystkich sam zabija.  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, VariattO napisał:

Od zawsze była ogólna komunikacja, nie ma co kombinować, jest w sam raz tak jak jest teraz :P to nie ffa, pb zawsze było bardziej "for fun" więc nie ma co izolować jednych od drugich, bo często się zdarza, że ludzie z obu teamów rozmawiają ze sobą, więc jestem na nie jeśli chodzi o ten pomysł, po drugie na #2 chyba nawet info nie można dawać gdzie kto jest więc po co izolacja? :P

a jeśli chodzi o wybór gdzie iść to (a,b) napisanie na teamsayu to jest pół sekundy

Waariatku bo Ty tam grasz raz na jakiś czas, a My prawie codziennie.co do say_team to nie każdy patrzy na to ,a jak się coś powie to zawsze lepiej niż na papierze :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MoNsOnIk napisał:

Zawsze było gadanie ogólnie każdy się słyszał i to było dobre nie ma co kombinować to jest pb a nie ffa ...

Tak zawsze tak było. Ale grało więcej ludzi. Teraz aż tak dużo nie ma. I chodzio to. Co wyżej napisałem. Że nowi zdradza położenie wejdzie ktoś kto gra długo ich dygnie i gadają na mikro,  że masz wh, że skąd mogłeś wiedzieć. I tak ludzie słuchają i wychodzą. Na moje można to spróbować. Może przywróci jakąś liczbę graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, CZK napisał:

Tak zawsze tak było. Ale grało więcej ludzi. Teraz aż tak dużo nie ma. I chodzio to. Co wyżej napisałem. Że nowi zdradza położenie wejdzie ktoś kto gra długo ich dygnie i gadają na mikro,  że masz wh, że skąd mogłeś wiedzieć. I tak ludzie słuchają i wychodzą. Na moje można to spróbować. Może przywróci jakąś liczbę graczy. 

Wątpię że przywróci liczbę graczy , dawniej to był klimat na #2 xD a teraz to tylko gra .

Jak ktoś umie grać to może grać ze wszystkimi i sam będzie wybijał a nie z team :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i git że zostaje tak jak jest bo bym się wkurzył jakby zostało zmienione bo nie po to tyle gram na Pb żeby z ludźmi nie pogadać i nie pośmiać. Zawsze tak było i niech tak zostanie bo przynajmniej można pogadać z każdym jak do za starej dobrej ekipy na Pb było :) Plusik dla CB @Stracony że przemyslales to dobrze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.