Skocz do zawartości
madzia1996

Jakim sportem się interesujacie?

Rekomendowane odpowiedzi

No hejka :) 

Więc jak w temacie, jaki sport was ciekawi,intresuje ? 

Mnie siatkówka i piłka nożna :)) 

Może uprawiacie jakiś sport ? Napisz o tym tu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także siatkówka i piłka nożna. Kiedyś w siatkówkę grałem w drużynach szkolnych,zawody itd. Niestety praca komplikuje ponowne treningi a bardzo chciałbym do tego wrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nozna szczególnie xd jutro jadę właśnie na zawody na orliku pierwsze w tym sezonie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajski, kalistenika i siłownia :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Interesuje się skokami narciarskimi już ok 13 lat. A poza tym w tenisa stołowego jestem całkiem niezły. Lubię biegać a na weekend lubię w piłkę pociupać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szachy mnie interesują przez całe życie. 3/4 życia spędziłem przy stole. Nawet na silke nie mam czasu pójść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z10095518O.jpg  tym się interesuje... jest to moj ulubiony sport , dodam że mam wykupione cyfrowe kanały Indyjskie , żeby ogladać moje ukochane zawody , raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od małego piłka nożna w Stali Rzeszow (potem kontuzja), potem siatka, troche kosza  i tenis... Z tenisem dluzsza historia bo jezdzilo sie na turnieje, mialem nawet do szkolki do Hiszpanii jechac ale z racji na wiek odpuscilem. Niedlugo bede robil kurs trenerski i myslalem nad silka ale to jeszcze sie zobaczy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gram w darta pół zawodowo od szóstego roku życia, kiedyś na przyrodzie oglądałem zawody zamiast słuchać pani, zawsze trafiam w sam środek bo dwudziestke ciężko upolować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna Ksw oraz boks :D Rocky Balboa :D ! Mistrz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam sporty kontaktowe, takie, które produkują dużo potu, adrenaliny, endorfiny, fenyloetyloaminy. Uwielbiam zarówno oglądać te dyscypliny jak i sama je uprawiać. W doborze płci partnera nie jestem wybredna, bowiem mimo znacznych różnic anatomicznych, obie płci świetnie się do tego nadają. Szeroki wachlarz akcesoriów pomocnych w trenowaniu sportów kontaktowych zapewnia brak nudy, a i praktykować te sporty można wszędzie:jupi:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście piłka nożna, bez tego żyć nie mogę :D Kiedyś blisko zawodowstwa ale to już kiedyś w innym temacie wspominałem :P Lubie też pograć w siatkówkę czy to na hali czy to na plaży, tenisa, ping ponga, squasha, badminton, basen, od czasu do czasu w koszykówkę i mini golfa. Planuje wybrać się ze znajomymi i pograć w normalnego golfa :)

Inne dyscypliny kere mnie interesują ale nie uprawiam (jeszcze) to hokej (NHL :D The Most Improved Team in the NHL !! Philadelphia Flyers !! :D ), biathlon, kiedyś jeszcze WRC i F1 ale dziś już mniej. Ogólnie lubie sport i go uprawiać ;] Jak jest Olimpiada zimowo/letnio to się patrzy na tyla ila pozwalo wolny czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, siatkówka, KSW , ale najbardziej uwielbiam chodzić po górachxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się piłką nożną, właśnie dziś jadę na mecz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Nightmare. napisał:

Downhill. Bardzo przyjemny sport :D @ReQu

Tak @Nightmare. bardzo przyjemny ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grapling, siatkówka, e-sport, duże zróżnicowanie ale inaczej byłoby nudno, ewentualnie jeszcze czasem pyknę sobie w pokerka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2017 o 23:18, CZK napisał:

Tylko szachy mnie interesują przez całe życie. 3/4 życia spędziłem przy stole. Nawet na silke nie mam czasu pójść. 

Ja również jak przedmówca gram w bingo od małego.Uwielbiam ten dreszczyk emocji i adrenaline nie jakieś tam podnoszenie hantli dla słabiaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Unihokej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King boxing , boks , muay thai,  mma ogólnie sztuki walki po za tym biegi i sporty  wytrzymałościowe :5870c5c86e13e_p: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

futbol amerykański, koszykówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...