Skocz do zawartości
Jakks

Wyrzucanie broni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zobaczyłem, że na serwerze sporo ludzi robi RK i bardzo to wkurza, dlatego chciałbym zaproponować takie coś, że po za kończonej walce bronie się usuwają z całej mapy ( w sęsie jak ktoś będzie stał na respie i afkał to jak sie go zabije to broń upada ) lub takie coś, że po zakończonej walce każdy kto trzyma broń usuwa mu się.

Piszcie poniżej co o tym sądzicie.

By David,

Nic nie będzie zmieniane, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie do końca rozumiem twój problem, przecież po rundzie bronie znikają. A jeżeli chodzi ci o znikanie broni po śmierci gracza nie wiem czy jest to potrzebne. Dla mnie wręcz przeciwnie - nie raz pomaga bo wystrzelać 5 magazynków nie jest trudno a zawsze masz dodatkowe :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od zawsze jest tak jak jest i nikomu to nie przeszkadzało i chyba nie przeszkadza bo nie słyszałem jeszcze na serwie żeby ktoś się na to skarżył żeby takie coś bylo a trochę przegrałem na serwie :D Nie widzę żadnego sensu żeby wgrywać jakiś nie potrzebny pluing bo tylko zamuli serwer i do tego może się jeszcze częściej craszowac. Ja jestem na nie bo wedlug mnie jest to zbędne. Pozdr 

@MIRAS nie znikają bronie po rundzie tylko ten co przeżył to ma broń dopóki jej nie wyrzuci sam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co Ty napisałeś to jest stosowane w DeatchMatch, oni tam mają nieograniczoną ilość naboi. A tutaj takiego czegoś nie ma, i jak ktoś nie ma na broń to zawsze może sobie ją wziąć gdy leż. Pomysł uważam za zbędny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.