Shogunek

kurczaki

11 postów w temacie

Wpadłem na pomysł aby ożywić serwer a mianowicie 4 (który wiadomo jest only dd2 ) przez dodanie  KURCZAKÓW (jeśli się da oczywiście) zawsze coś nowego jakaś nowa atrakcja :) kto jest za ? 

 

43805968.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za tym, proszę mi wgrać kurczaki.

@CZK a co się robi na dd2 tylko zabija a tak będą kurczaki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisz do @Honor ale wiem i tak, że tylko jak ten temat zobaczy to skomentuje i zamknięte będzie :p Więc poczekajcie na jego decyzję hahahahah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój.... To jest CS.... Jak chcecie zabijać kurczaki i tym podobne ptactwo, to pograjcie na Pegasus w KACZKI :5870c5c7c2ac5_D:

Jestem na NIE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam się zgadzam z @Shogunek pod jednym warunkiem. Dodacie je na mapach na #3, na których są kurczaki :D (i taki podwarunek, będą miały taką fajną skórkę i możliwości, jak te niżej) 

590c426c847af1fad577e76d42da7c32.jpg

No co jak co, ale gdybyście dodali ZOMBIE KURCZAKI POLUJĄCE NA MUSKII GRACZY, to atmosfera na pewno by się poprawiła ;D ewentualnie, gdyby ktoś z jakiegoś całkowicie mi niewiadomego powodu nie był przychylny ZOMBIE KURCZAKOM, to kiedyś była taka kara, zamiana w kurczaka, gorzej, że to była opcja przy włączonym Ff. A dałoby radę dać taką karę do wyboru adminowi? Np. Ktoś kampi, bum, JESTEŚ KURCZAKIEM LESZCZU ELO? 

Pozdrawiam i polecam siebie oraz moje unikalne pomysły - Marcin Kapibar Elo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli chcecie ściągnąć na serwery dzieci  to jak najbardziej, natomiast jeśli ktoś chce zagrać na-poważnie   to nie będzie strzelał do kurczaka bo zdradzi swoją pozycje....
 Jestem na nie, bo to tylko zbędny plugin, i jak dla mnie żadne urozmaicenie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.