Skocz do zawartości
Shogunek

kurczaki

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł aby ożywić serwer a mianowicie 4 (który wiadomo jest only dd2 ) przez dodanie  KURCZAKÓW (jeśli się da oczywiście) zawsze coś nowego jakaś nowa atrakcja :) kto jest za ? 

 

43805968.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci kurczaki na dd2 ? :D Każdy będzie je zabijał i fragi będą ludzie tracić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahah po moim trupie ,  nigdy w życiu xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CZK zawsze coś nowego xd ojj no na początku na pewno ale później będzie dobrze :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, proszę mi wgrać kurczaki.

@CZK a co się robi na dd2 tylko zabija a tak będą kurczaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do @Honor ale wiem i tak, że tylko jak ten temat zobaczy to skomentuje i zamknięte będzie :p Więc poczekajcie na jego decyzję hahahahah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój.... To jest CS.... Jak chcecie zabijać kurczaki i tym podobne ptactwo, to pograjcie na Pegasus w KACZKI :5870c5c7c2ac5_D:

Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE TO NIE DO ZAMKNIĘCIA  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zgadzam z @Shogunek pod jednym warunkiem. Dodacie je na mapach na #3, na których są kurczaki :D (i taki podwarunek, będą miały taką fajną skórkę i możliwości, jak te niżej) 

590c426c847af1fad577e76d42da7c32.jpg

No co jak co, ale gdybyście dodali ZOMBIE KURCZAKI POLUJĄCE NA MUSKII GRACZY, to atmosfera na pewno by się poprawiła ;D ewentualnie, gdyby ktoś z jakiegoś całkowicie mi niewiadomego powodu nie był przychylny ZOMBIE KURCZAKOM, to kiedyś była taka kara, zamiana w kurczaka, gorzej, że to była opcja przy włączonym Ff. A dałoby radę dać taką karę do wyboru adminowi? Np. Ktoś kampi, bum, JESTEŚ KURCZAKIEM LESZCZU ELO? 

Pozdrawiam i polecam siebie oraz moje unikalne pomysły - Marcin Kapibar Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcecie ściągnąć na serwery dzieci  to jak najbardziej, natomiast jeśli ktoś chce zagrać na-poważnie   to nie będzie strzelał do kurczaka bo zdradzi swoją pozycje....
 Jestem na nie, bo to tylko zbędny plugin, i jak dla mnie żadne urozmaicenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...