Skocz do zawartości
Piotrek1;

propozycja wgrania nowych map

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Jak każdy zauważył na 2# gra już coraz mniej osób:(

Zaczyna mnie to niepokoić i mam propozycje usunięcia paru nie granych map i wgrania w ich miejsce nowych,

Może nowe mapy przyciągnął  graczy

więc zaczniemy od map mało granych, z tego co zauważyłem te mapy są rzadko grane a jak są, to ludzie od razu chcą zmiany

No i może jak usuniemy parę nie potrzebnych map to ten serwer nie będzie się crashował 

mapy jak dla mnie nie potrzebne na 2#:

- cs_rio, de_guerrilla, fy_encounter, css_cache, gm_paintball_indoor5_v2, sor_paintball_outdoor1

propozycha map do wgrania:

1. de_rats_1337 ( chyba każdemu znana mapa, ten rats jest dla mnie chyba najlepszy dużo zakamarków, ciekawa mapa)

http://gamebanana.com/maps/167409

2.fy_pool_day ( też spoko mapa)

http://gamebanana.com/maps/149559

3.cs_wiocha ( to super mapka, był chyba kiedyś problem z wgraniem tej mapki na 2# ale może się już da było by super bo naprawde polecam tą mape)

http://gamebanana.com/maps/149460

4.wh_dust2( ciekawa mapa, )

POSZUKAM JESZCZE JAKIŚ FAJNYCH MAP JAK COŚ TO BĘDĘ W TYM TEMACIE WSTAWIAŁ

I jeszcze takie mapy jak pb_buzzkill, mini_train2 (też fajne mapy kiedyś były w liście map ale zostały usunięte, są niekiedy w głosowaniu pod koniec mapy ale to rzadko)

i chciałbym się jeszcze zapytać

- co z mapą fy_snow?? bo niby jest w liście map a nominować nie można a nie wiem  dlaczego:(

Wypowiadajcie się jak coś bo trzeba coś zmienić, żeby nie było cały czas to samo bo po pewnym czasie wszystko się zaczyna nudzić,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dokładnie. W 100% popieram żeby wywalić te wszystkie mapy. 

5 minut temu, Piotrek1; napisał:

- cs_rio, de_guerrilla, fy_encounter, css_cache, gm_paintball_indoor5_v2, sor_paintball_outdoor1

Co do:

1. Hmm znienawidzona mapa przeze mnie. Ale mogłaby podnieść liczbę graczy. Młode pokolenie je lubiło z tego co pamiętam. Jestem na tak.

2. Ta mapa nie nadaje się na PB. Za duża jadka będzie na tej mapie. Będzie to samo co z sauną. Chwilę się pogra i jest fajnie ale Ci co przychodzą i nie ogarniają wychodzą i z 12 graczy robi się 4/5. Jestem na nie.

3. Tą mapę chyba każdy lubił/lubi z graczy PB. Jestem na tak.

4. Nie wiem jak się sprawdzi na PB ale można spróbować wgrać. Jestem na tak.

Plus proponuję zrobić ankietę na te 4 mapy.

Snow pewnie jest na liście zabronionej do nominowania. 

Co do map. To css_train bym zamienił na normalnego train'a do nominowania. :) 

Pomysł ode mnie na + :)

@Stracony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak piszesz te mapki też bym wyrzucił bo nie są grywana wgl. 

1. Jak najbardziej jestem za bo ludzie pytają na serwie o mapki de_rats czyli się przyjmie. 

2. Jestem na nie 

3. Można wgrać bo ludzie nowi przychodzą i nominuja ja ale jej nie ma wygranej. 

4. Grałem kilka Ray na innym serwie Pb i na tej mapce i fajnie się gra na niej i napewno się przyjmie jestem na tak. 

Pb_buzkill i mini_train2 normalnie mozna nominowac bo na serwie sam je nominuja :)  Co do snow to tylko admin może zrobić na nią głosowanie :) 

I tak jak pisze @CZK dałbym normalnego train bo moim zdaniem na Pb jest lepszy od tego nowego :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry pomysl!, leci + do rep.

jstem za Tym co kolega proponuje,ale zeby na serwie bylo wiecej graczy trzeba zrobic cos hmmmm takiego aby Gracza przyciagal serwer.

No nie wiem , moze darmowy vip w Niedziele ,to by przyciagalo ludzi.

jakies skiny cos tam niby @Stracony   dziala.

Moze reklama serwera.

konkursy.

To sa wyłącznie moje wymysły :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, więc mamy tak.

○ Zaaktualizowałem liste dostępnych map ( /maps ),

○ Włączyłem fy_snow i de_rats3,

○ Wyłączyłem cs_rio, de_guerrilla, css_cache, gm_paintball_indoor5_v2, sor_paintball_outdoor1,

○ Wgrałem mapę de_rats_1337

Mapy cs_wiocha, fy_pool_day nie nadają się na PB. A pb_buzzkill, mini_train2 normalnie można nominować  :P

A narzekajcie mi na ratsy czy snow to Wam na zawsze wyłączę, usunę i skasuje z internetu :bad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam takie jedno ale ze nie potrzebie @Stracony dałeś snow żeby każdy mógł go nominowac bo dzieci będę go nominowac i wybierać jak będzie dużo ludzi bo zawsze tak było. A starsi gracze będą się wkurzam że taka mapę wybierają na tyle osób. I tu jest jeden minus moim zdaniem. Co do reszty ok i ta wiocha też byś mógł wpaść na spróbowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem popatrzyć na serwa

mini_train2 i pb_buzzkill jak ja probuje nominować to pisze mi że nie ma tych map w liscie map i nie mogę:(

de_rats_1337 i pb_fast również nie ma w liście map ale jako admin mogę je nominować

wh_dust2 tej mapy jeszcze zapomniałeś wgrać

a cs_wiocha to popularna mapa na każdym paintballu tylko u nas jej nie ma:(

spróbować właczyć ją można

ale to jak będziesz miał więcej czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzilem teraz na serwie :
- mini_train2  normalnie nomunuje mapke
- pb_fast tez normalnie nomunuje
- de_rats_1337 moge normalnie nominowac
-pb_buzzkill tez  moge nominowac

Ogonie to wszystkie mapy na serwie ja moge nomonowac jak zwykly gracz :D Nie wiem dlaczego @Piotrek1; ty masz z tym problem ale ja nominuje wszystkie normalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie mogę nie wiem dlaczego to może ja tylko mam z tym problem to już nie ważne

pisze mi coś takiego jak chce nominować

"możesz  nominować tylko określone mapy, zajrzyj do listmaps aby zobaczyć liste 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 9.05.2017 o 16:37, Piotrek1; napisał:

wh_dust2 tej mapy jeszcze zapomniałeś wgrać

Nie zapomniałem :D Szukałem chwilę, ale nie znalazłem tej mapy więc jak chcesz poszukać to podeślij link.

Dnia 9.05.2017 o 16:36, >SiWy< napisał:

Jak mam takie jedno ale ze nie potrzebie @Stracony dałeś snow żeby każdy mógł go nominowac bo dzieci będę go nominowac i wybierać jak będzie dużo ludzi bo zawsze tak było

Na razie niech zostanie, jak zacznie się tak dziać to daj znać.

Dnia 9.05.2017 o 16:37, Piotrek1; napisał:

a cs_wiocha to popularna mapa na każdym paintballu tylko u nas jej nie ma:(

spróbować właczyć ją można

Dziś po robocie ją wgram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WItam,

Z mojej strony moge powiedziec ,ze moim zdaniem powinniscie wgrac jakies mapki "css" ,poniewaz duzo osob poszla grac w CS:GO i fajne sa mapki :)

Mi osobisce nie podoba sie gra w cs:go ,ale mapy mi sie podobaja .

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi