Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: CZK (Admin)

Data: dokładnie 19:06/07

Nick: Ken

Pan lub Pani CZK faworyzuje swojego kolegę lub bliskiego przyjaciela nie patrząc na opinię gracza lecz na opinię kolegi. Naganne działanie Administratora forum i tylu serwerów. Pan lub Pani CZK pokazał mi tylko ze jest osobą niekompetentną na to stanowisko(zęby nie było Panie lub Pani CZK nikogo teraz nie obraziłem) na forum dodałem skargę na admina(JaNcZo_wiN) i zaczęliśmy pisać na złość lecz używaliśmy  tego samego słownictwa oraz nikogo nie obraziliśmy choć usłyszałem groźbę nie wiem dlaczego ^^(" a jeszcze cwaniaczku jak mnie wkurzysz to ci bana przedłuze , bo cwaniakujesz " i nie rozumiem dlaczego Pan lub Pani CZK wkroczył/wkroczyła ale zaczął/zaczęła usuwać moje posty a kolegi "lajkować" na dole macie dowody ^^

forum.PNG

forum 2.PNG

forum 3.PNG

forum 2+.png

By David,

Naucz się pisać tematy w odpowiednich działach. Następnym razem warn. Przeniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu przestań spam robić bo się ośmieszasz. Sam jesteś niekompetentny. Najpierw przeczytaj regulami forum a potem dopiero się wypowiadaj co moderator robi. Dobrze zrobił upominając cię o spam w własnym podaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga bezpodstawna. Spamujesz - warn. Najpierw przeczytaj regulamin, potem pisz skargę, aby nie mnożyć niepotrzebnych tematów. Moim zdaniem do zamknięcia, całkowicie od czapy temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zanim odpowiem na to co napisałeś to napiszę, że jesteś idiotą. Dzbanem, który próbuje zrobić z siebie ofiarę i robić tu gównoburzę. Otóż "Panie lubi Pani" mądralo. Myślisz, że piszesz mądrze? Niezbyt. Nie widziałeś chyba pisma urzędowego. Jak masz adresata płci męskiej to adresujesz "Pan".  Ty napisałeś "Pan lub Pani" a piszesz do Pana. Więc lemingu siedź cicho i nie pieprz głupot.

No to mogę odpowiedzieć teraz na skargę.

Wyżej napisałem o tym "Pan i Pani". Więc dokładnie przeczytaj.

"Faworyzuję" Odpal słownik bo nie wiesz co to słowo znaczy. -----> http://sjp.pl/faworyzować

Gdybym faworyzował @JaNcZo_wiN to by nie dostał notatki. Dostaliście ją oboje.

Ja jestem niekompetentny na stanowisko? Otóż wydaje mi się, że gdybym nie był to już bym tej "posady" nie miał. 

Po kolejne. Bo Twoja skarga była napisana w stylu cwaniaka. To nie była skarga taka, że chcesz się dogadać. Tylko pokazać kto jest górą, kto ma rację. A taka prawda, że jesteś jak 0. (słownie Z E R O).

Po kolejne:

31 minut temu, Ken napisał:

i nie rozumiem dlaczego Pan lub Pani CZK wkroczył/wkroczyła ale zaczął/zaczęła usuwać moje posty a kolegi "lajkować" na dole macie dowody ^^

Co Ty ułomie piszesz, że usuwam Twoje posty? Ani jednego nie usunąłem. Napiszesz, że źle się odzywam? Nie ja się zachowuję adekwatnie do Twojego zachowania farmazoniarzu. "kolegi "lajkować" " pokaż mi gdzie lajkowałem? Na Twoich "niezbitych" dowodach.

 

Ps. 

Masz dowód już.

 

Taką skargą mogę jedynie sobie wydrukować i podetrzeć się jak pójdę na kibel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna taka bezsensowna skarga i leci warn. O ile się jeszcze zobaczymy, po moim poście w skardze na @JaNcZo_wiN

Zamykam tą szopkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...