Skocz do zawartości
*HANS KLOS

[Archiwum] mruwa przez skrzynie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dżizas

teraz to mi sie plakac chce....

fakt na admina sie nie nadajesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie adminem sie trzeba urodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie było w moich intencjach Cię urazić. I specjalnie dodałem że nie mam Cię za byle kogo... Chodziło o coś zupełnie innego. także bez urazy mały ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam bo żenua

Z racji że kolega chce jeszcze podyskutować przenoszę do offtopu i teraz można pisać co się chce :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poco zamykac kazdy ma prawo do wypowiedzi moim zdaniem no chyba ze tutaj nie to narazie wszystko co chcialem napisac a i jak mi napisales czy chce pozdrowic tak pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no to ja tez wszystkich pozdrawiam! Nawet Sasora tego botka :D :D :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że KaSiA Złoty lub Nucleus powinni mu wytłumaczyć wszystko od początku co i jak. Odnośnie espa,ssów, demek itd.

Hans będzie wtedy wiedział jak obejrzeć demka które dodaliśmy na forum, i się nauczy jak cziterów rozpoznawać.

Bo z tego co widzę dostał admina i został na pastwę losu pozostawiony :P Tak jak ja na początku. I zbanowałam wtedy czitera na 5 minut :D heheh Siaput zresztą też :D

Kejti nie rób z niego ofiary, a z nas nie wiadomo kogo! - Ja uczyłam go amx-a, pytałam czy wszystko rozumie, pisałam jak nagrywać dema, jak robić ss... WSZYSTKO!!! Poza tym dostał linki do regulaminów, wiedział, że jest niejako jego obowiązkiem znać regulamin jako admin i również się do niego stosować!

Wiedział, że jeśli czegoś nie wie, nie potrafi czy też sobie nie radzi zawsze jak jestem może liczyć na moją pomoc, jeśli nie ma mnie, jest Złoty, Nucleus i inni...

Skoro nie chciał pomocy, czy też opinii mojej, czy jakiegokolwiek admina, odnośnie gry Mruwy i wolał to tak załatwić to już jego sprawa.

Poza tym, ja nie będę wszystkiego komuś na tacy podawała, i tak wiele go nauczyłam. Mnie nikt tak nie uczył, starałam się sama sobie radzić, szukałam w necie, jeśli już naprawdę nie wiedziałam czegoś, to nie bałam się nikogo zapytać! Są admini starsi stażem, których można zapytać - NIE GRYZĄ !!!

No i właśnie zalecałbym nie dawać jakby nie patrzeć tak odpowiedzialnego stanowiska byle komu (Hans bez urazy nie mam Cię za byle kogo :P) Rozumiem składki, trzeba serwer utrzymać itd no ale sorry dla mnie to trochę parodia z tym demkiem itd... A niestety u Kasi i Złotego ostatnio prawie każdy może dostać adma. Broń Boże nie krytykuje ani Kasi ani Złotego, wręcz przeciwnie ale czasami warto się dobrze zastanowić ;]

Widzisz booyaka, znała wielu takich, co nie mieli pojęcia o amx-ie, jedna lekcja im wystarczyła, było dokładnie jak w przypadku Hansa, jeśli czegoś nie wiedzieli, pytali, nie tylko mnie, nie bali się !! Parodia z demkiem - TAK - ale to tylko i wyłącznie wybór Hansa. I tu jesteś w błędzie, że prawie każdy może dostać adma. Poza tym biorąc Hansa, który jak wiemy jest o wiele starszy o większości nas, miałam nadzieję, że sobie poradzi, wiadomo, że nie od razu, ale z czasem podoła temu wszystkiemu. Niestety, to nie pierwsza akcja i nie pierwszy ban dla Mruwy, stąd też taka decyzja, że admina ma do dnia kiedy ma opłacone.

Czy jeszcze coś jest nie zrozumiałe ?? ?? ?? !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zakończmy temat Kasia i złoty mi pomagali za każdym razem kiedy ich pytałem nie są niczemu winni ta decyzja była moja a ze nie wiedziałem jak tu wrzucić demo tez moja wina ale co do strzelania przez skrzynie i zabicie z tym sie nie zgodze przepraszam ale mam prawo i nie ważne gdzie i jak wrzuciłem demo ważne z czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry Kasia, ale ten filmik wygląda jakby rzeczywiście był nagrywany przez osobę mającą ZERO pojęcia o amxie. Skoro go uczyłaś i pomagałaś a Hans nie wie dalej co i jak... no to wybacz Hans ale wg mnie nie podołasz roli bycia adminem.

zamknijcie już ten dział, bo każdy napisał co miał napisać i nie ma sensu drążyć tematu dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie dodałaś pisząc tego posta...

Napisałam, że nie podołał i admina ma do okresu, który ma opłacony - czy to tak trudno zrozumieć? hyyy....

Amen

CLOSE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...