Skocz do zawartości
tentopLe

Forest podanie o Admina na serwie Baton FFA 1 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co tu zlkoty wstawil bo nie chce mi sie tego ssac :) ale tylko 2 sytuacje z ganjocholikiem albo z ziomkiem ktory mi marudzil od 2 map o wh ganjo wyslawial sie do wszystkich wulgarnie ktros go pisemnie upomnbial lał na to wiec ja mu powiedzialem ze ma sie zamknac on napinal dupe ja nie zostawalem dluzny :) 2 sytuacja koles od 2 map marudzil mi o wh pisalem do admina zeby upomnial kolesia to nic wiec ja mu slownie pow ze ma wyjsc jesli to ktoras z tych 2 sytuacji to tak wygladaly :) zawsze jest jakis admin na serwie zawsze sie mu pisze o upomnienie kogos nic z tego nie robia a kiedy czlowiek wybucha nagrywaja go :) n1 zloty grals ze mna przed wczoraj i co zle bylo ? nie bo nie bylo debili na serwie . troche wladzy i sobie ugram pozycje ziomek o czym ty snisz .. . gral rano przewaznie zawsze nie ma adma zawsze jest jakis czit dlatego zlozylem ppodanie . mozecie sie zgodfzic na tego admina jesli wam cos nie przypasuje to go wezmiecie Dzizas ciekawe czy ty byles taki madry na pocatku gdy dostawales admina tobie nitk szansy nie dal ? nie baw mnie czlowieku :) pozdrawiam czekamy az baton wroci i tyle CU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko pokazuje podnosisz poziom serva :D jezykiem :P n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ty myślisz, że ja potrzebuję admina, żeby sobie jakąś pozycję wyrobić? Pozycję już mam wyrobioną i szanują mnie osoby, które chcę, żeby mnie szanowały. Nie potrafisz w żaden sposób opanować swoich emocji, Twoje wybuchy to nie byle co. Drzesz się do mikrofonu, odgrażasz się, wyzywasz i jeszcze masz czelność zadawać pytanie "Czy wiesz kim ja jestem?". Jesteś niczym więcej jak graczem serwera, więc się nie wywyższaj "ziomek". Gwarantuję Ci, że admina nie dostaniesz dopóki ja, Kazanek i Dżizas się na to nie zgodzimy, więc oszczędź sobie czekanie na Batona i idź na serwer powściekaj się, że nie ma z rana admina, a Ty musisz grać z botami i sporadycznie z oszustami. I jeszcze jedna sprawa, nie masz zielonego pojęcia o historii tego serwera, więc sugeruję Ci się nie ciskać do Dżizasa, bo akurat, kto jak kto, ale on nie potrzebował nigdy okresu próbnego.

Co chciałem przekazać w swojej wypowiedzi, bo może ktoś nie skuma, otóż to, że szanowny Pan, co się wpisał przed Bananem, nie nadaje się na pozycję admina, z kolejnego powodu, wywyższa się, co już wcześniej w sumie było widać (tekst o jego adminowaniu gdzieś tam). Przy okazji, pisz i napinaj się dalej, niezły kabaret odstawiasz jak dla mnie :) Humor UP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

ja gdzies juz napisalem ze zagwarantowales sobie olanie swojego podanie przez Twoje wczesniejsze(widac ze tez i terazniejsze)zachowanie

to mi wystarcza by nie dac Ci szany bo na nia nie zaslugujesz co do tego dawania mi szansy jak zaczynalem adminowac... juz masz odpowiedz czy musze ja pisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah jestescie jedna wielka smieszna rodzina :) szkoda mi tylko chlopakow na serwie ze musza grac w takich warunkach a nie innych bo wy im ich nie polepszacie CU zloty kazanek i dzizas szczerze to wy jestescie dla mnie pionkami co sie wywyzszaja swoja wladza na serwie :) i wy mi mowicie ze ja sie wywyzszam spojrzcie na siebie pro adminowie z batona :) CU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno słowo oddające w zupełności moją ocene twojej osoby (jako kandydata na admina) na dzien dzisiejszy: ŻAL ;)

miałem pisac, ze moze dac ci szanse, skoro PODOBNO sie zmieniłeś, ale jak widze reprezentujesz nada wysoki poziom cs'a i niski poziom kultury. Nie znam cie na tyle zeby mowic ze jestes zlym czlowiekem, ale nie reprezentujesz w tej sytuacji niczego wartosciowego, koło czego warto by sie zatrzymac.

A mówienie ze nie dam sobie w kasze dmuchac, dlatego mowie prosto z mostu co mysle i styl w jakim to robisz, to zadne wytlumaczenie, na bycie burakiem ;)

Pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię czemu on jeszcze nie na bana na forum. Przecież gość nawet po polsku się nie potrafi składnie wypowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj ejjj dobra juz tu nie spamujcie zaczekamy i zobaczymy. Szkoda waszej wymiany zdan do tego jest gg ;] A koles nie umie sie po Polsku wypowiedziec bo jest ze slaska taak jak więc bez rzucania sie bo my na co dzien godomy czego wy byscie nie zrozumieli. To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahah jestescie jedna wielka smieszna rodzina :)

Może i jesteśmy rodziną, ale widocznie ty nie pasujesz do niej ;x

Miałem zmienić zdanie. Lecz nie zmienię..

Ale język jakim władasz nie jest na poziomie 21 latka..

Loluś Ty go jeszcze bronisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos Bosido jest ze slaska i potrafi zlozyc zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!! NIE !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum hjest po to by pisac na szybko co sie mysli a nie jeden post 7 razy czytac czy jest poprawnie :) jestem na spra2wdzianie z polskiego :) zal eu pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko co myślisz pisz sobie na gg ze znajomymi. Ja lubię rozumieć, co ktoś do mnie pisze. Temat Twojego admina jest już skończony, więc wątek zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...