Skocz do zawartości
Kapibar

21# Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja i znowu pytanie ode mnie, żeby ten fajny pomysł #Pytanie_na_dzis jednak nie umarł :5870c5c7c2ac5_D:

Jaki był/jest Twój ulubiony przedmiot w szkole (możesz dodać dlaczego)? :5870c5c733b2c_)):

I od razu dodam, kanapka itp. się nie liczą :jupi:

Mój ulubiony przedmiot, to historia. A dlatego, że rodzice mi kupowali jako gówniakowi małemu masę książek historycznych z kolorowymi obrazkami. Szczególnie mnie ciekawiły bitwy, do tego dochodziły gry strategiczne (niezapomniane Age of Empires II) i bum :5870c5c86e13e_p: Siedziałem sobie i czytałem o Rzymie, rycerzach, itp, więc i w szkole mnie to nie nudziło :D

A jak jest/było u was? :5870c5c733b2c_)):

 

 

 

 


1351346405_by_asasynowaty_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze wf zaraz po matematyce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja historia, wf, fizyka.

Historia - może nie do końca cały przedmiot "historia" lecz historia Polski. Historie jakiegoś Rzymu itd. itp. miałem głęboko w dupie. Co mnie interesuje coś co mnie nie dotyczy. Zawsze miałem 3 z historii. A to przez to, że jak było o Polsce to 5 same miałem jakieś nawet plakaty robiłem a coś dalej niż Polska to już same lacze. :D 

Wf - wiadomo jak chyba prawie każdy. Można się wyszalec i kopnąć z piłki od kosza komuś w łeb "przez przypadek" :D

Fizyka - no jedyne zajęcia na którychcoś mnie bardziej zaciekawiło od rysowania w zeszycie. Dzięki temu, że złapałem o co chodzi to stwierdziłem, że pójdę na studia mechanika i budowa maszyn.  :p Niestety ukończyłem ale stwierdziłem, że to nie dla mnie i tak poszedłem na wychowanie fizyczne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polski wraz z językiem angielskim w szkole średniej a na uczelni terroryzm we współczesnym świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem niemiecki , uczyła mnie pewna Magdalena , co była młodą nauczycielką , jej pośladki.............poezja .............szkoda ,  że miała męża policjanta fujjjjjj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

Ja lubiłem niemiecki , uczyła mnie pewna Magdalena , co była młodą nauczycielką , jej pośladki.............poezja .............szkoda ,  że miała męża policjanta fujjjjjj.

Hahaha.. wiem coś o tym :D

 

Ulubiony przedmiot? Wiadomo, że W-F !!! Dlaczego?! Od piaskownicy latałem, za piłką, na W-F'ie wygrywałem zawody to nie wiem może dlatego, że byłem w tym dobry to dlatego tak bardzo uwielbiałem W-F. Na każdych SKS'ach byłem, po szkole często zostawałem z kolegami na boisku i młóciliśmy w gałę :D Ach.. piękne czasy.. Nie rozumiem teraz dzieciaków, że W-F to ich największy wróg (i to nie chodzi o takich typowych "kujonów") ... Eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie RELIGIA ! :P A dlaczego? - można było przez 45 min uczyć się na inne przedmioty, spać, jeść <3

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że Wf ale zarz bo wf jest j.angielski :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubialem Matematyke i fizyke z tych przedmiotow zawsze mialem same piatki :D
A dlaczego tez przedmioty ? Zawsze wszystkie wzory pamietalem z lekcji i lubialem rozwiazywac zadania bo bylo troche liczenia i trzebabylo pomyslec :D
Nigdy nic nie mialem zapisane w zeszycie bo do szkoly sredniej jak chodzilem to przez trzy lata bez plecaka hahaha :D Ale wzory zawsze w glowie zostawaly i sie je pamietalo :D Wrocilbym sie teraz do szkoly bo fajne czasy byly :D Dobra juz nie odbiegam od tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język polski i angielski. Zawsze do grudnia obydwa zaliczałam i mogłam spać na lekcjach. IksDe. Raz na czas wyrywkowo do odpowiedzi tak dla zasady. Z tego miejsca pozdrawiam Panią Barbarę S. I Sylwię Ś. :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubiłem przedmioty ścisłe,głównie matematyka,fizyka. W tym byłem dobry,dawałem Zawsze radę. Rzadko się zdarzyło żebym banie dostał :) Humanistyczne przedmioty mnie nudziły,jak flaki z olejem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informatyka. Już w podstawówce z ekipą strzelecką wyposażaliśmy każdy komputer w sali informatycznej w cs. Pani często zadawała nam zadania do wykonania, a sama zajmowała się sobą, nieraz wychodziła i tylko od czasu do czasu zaglądała do klasy. Bez dźwięku, na najniższych ustawieniach, myszki z kulką. Nas kilku + boty, oddawaliśmy się grze, za co przyszło nam płacić odrabianiem zadań w domach, a koniec końców awanturą i blokadą uniemożliwiającą instalację czegokolwiek bez hasła. Oczywiście srogi ochrzan od nauczyciela. Było warto ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia bo nauczycielka była mistrzynią :D Podyktowała z 15/20 minut i reszta pogadanki :P Mam tatuaż i na dole jest taki "pazur" jakby  i on jest skierowany tak jak by w mojego Jaszczembia i ja na to nie wpadłem a ona od razu pytanie "A to tak specjalnie ? Coś wskazuje ? " I taka mina prowokująca :D  Ehh :D fajnie było na Historii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

@MrKush319 szkoda że wam nie pokazała :D

 

Skąd wiesz, może stąd się wzięła jego fascynacja sowami, co @MrKush319:Dgreen: chociaż mogła też być stara, wtedy to chyba byłby puchacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kapibar napisał:

Skąd wiesz, może stąd się wzięła jego fascynacja sowami, co @MrKush319:Dgreen: chociaż mogła też być stara, wtedy to chyba byłby puchacz ?

Taka mami, że jak przechodziła po korytarzu to wykręcała karki (Technikum samochodowe sami faceci :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...