Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak: będę robiła cover tatuażu. Mały około 5x5 (cm). Chce mieć coś niepowtarzalnego, a wiem, że są tutaj osoby, które pięknie rysują. Tak, mogłabym zlecić to tatuatorowi, ale nie byłoby zabawy :) i tutaj prośba właściwa: Czy ktoś z Was moi drodzy zechciałby zrobic dla mnie projekt? Oczywiście talent się ceni ;))) Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany prześlę zdjęcie oraz parę słów o tematyce :))) 

No to jak Robaczki? :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tatuaż musi byc oryginalny, ja mam 3 i szukam  pomysłu na kolejny. lubie tatuaże demonów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziaby i powiem ci tak , jeżeli szukasz wzoru , żeby ktoś za ciebie go zrobił to słaby pomysł........wzór musisz sama sobie znaleść i sama go zmienić , nie warto sie napalać na czyjeś ryskunki , bo pozniej będziesz buraka zakrywać innym tatuażem. Przemyśl wszystko , wzór , napis , jaki chcesz , znajdz go i poprawiaj wedle swoich upodobań. Ps ja teraz całe plecy będe robił mam wzór ten Znalezione obrazy dla zapytania wzór demon na plecy i sam musze go zmienić go pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN nie zrozumiałeś mnie. Zaznaczyłam w poście, że tematykę wybieram sama i ogólny zarys też. Ja przez to rozumiem, że ktoś zbierze moje myśli i przeleje na papier. Dostanę propozycję, zgłoszę uwagi. To nie tak, że ktoś mi prześle Myszkę Miki i ją sobie zrobię ;p Mam już kilka tatuaży i każdy jest indywidualny, mój. Niestety kolega, który do tej pory mi je projektował, coż nie może robić tego dalej. Zamiast szukać po necie, w port folio i po salonach, pomyślałam, że tutaj znajdzie się ktoś kto może zechce stworzyć dla mnie coś fajnego. W końcu mogę być żywą reklamą :jupi: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MisiePatysie napisał:

@JaNcZo_wiN nie zrozumiałeś mnie. Zaznaczyłam w poście, że tematykę wybieram sama i ogólny zarys też. Ja przez to rozumiem, że ktoś zbierze moje myśli i przeleje na papier. Dostanę propozycję, zgłoszę uwagi. To nie tak, że ktoś mi prześle Myszkę Miki i ją sobie zrobię ;p Mam już kilka tatuaży i każdy jest indywidualny, mój. Niestety kolega, który do tej pory mi je projektował, coż nie może robić tego dalej. Zamiast szukać po necie, w port folio i po salonach, pomyślałam, że tutaj znajdzie się ktoś kto może zechce stworzyć dla mnie coś fajnego. W końcu mogę być żywą reklamą :jupi: 

Poczułam się urażona w tym momencie , poniewaz ja mam Myszke Miki ?:gk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Honey napisał:

Poczułam się urażona w tym momencie , poniewaz ja mam Myszke Miki ?:gk:

gdzie masz tą myszke miki ?? xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

gdzie masz tą myszke miki ?? xd 

A jak myślisz? :5870c5c921c03_:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honey Miodek wybacz...a coś mi mówilo: wybierz inną postać, wybierz inną postać np. Teletubisia... No i nie posłuchałam, jak zwykle :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisiePatysie powiem Ci tak, ja mam dwa SWOJE wzory dziarrek do których wiecznie nie potrafie dojść. To co chcesz zrobić musi być TWOJE a przede wszystkim musi byc przemyślane ( sama jeden symbol usuwałam laserowo ponieważ była to cholernie zła decyzja) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...