Skocz do zawartości
Cziika

Filmy, które warto obejrzeć!!

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię mieć beke z filmów także podam wam pare według mnie dobrych produkcji 😄

- Bezwstydny dziadek ( cały film polega na pranku losowych osób wyszło to zajebiście) 

- niewłaściwa Missy ( facet przez przypadek zaprasza na wakacje nie tą dziewczynę i potem dzieją się czary ) 

- Nie jestem łatwy ( facet trafia do świata w którym kobiety mają naturę mężczyzn są twarde itd xD a mężczyźni są delikatni i oddaja się typowym stereotypom tj. bycie kurą domową ) 

- Nago ( facet codziennie budzi się nagi w windzie i musi rozgryźć co się dzieje )

- Szefowie Wrogowie ( 3 kumpli chce pozbyć się swoich szefów ) 

- daddy cool ( facet chce udowodnić kobiecie że jest dojrzały i otwiera żłobek w domu )

- Juliusz ( polski film o nauczycielu i jego przygodach ) 

Razem z dziewczyną mieliśmy przy wszystkich ubaw także szczerze polecam 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam "Więźnia nienawiści". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2020 o 18:59, KeyMon napisał:

Lubię mieć beke z filmów także podam wam pare według mnie dobrych produkcji 😄

- Bezwstydny dziadek ( cały film polega na pranku losowych osób wyszło to zajebiście) 

- niewłaściwa Missy ( facet przez przypadek zaprasza na wakacje nie tą dziewczynę i potem dzieją się czary ) 

- Nie jestem łatwy ( facet trafia do świata w którym kobiety mają naturę mężczyzn są twarde itd xD a mężczyźni są delikatni i oddaja się typowym stereotypom tj. bycie kurą domową ) 

- Nago ( facet codziennie budzi się nagi w windzie i musi rozgryźć co się dzieje )

- Szefowie Wrogowie ( 3 kumpli chce pozbyć się swoich szefów ) 

- daddy cool ( facet chce udowodnić kobiecie że jest dojrzały i otwiera żłobek w domu )

- Juliusz ( polski film o nauczycielu i jego przygodach ) 

Razem z dziewczyną mieliśmy przy wszystkich ubaw także szczerze polecam 😁 

Jak lubisz mieć bekę z filmów, to obczaj sobie nowy film Netflixa Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - taka trochę głupawa zżynka z amerykańskich produkcji, ale można się pośmiać 😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę wszystkie filmy Tromy, a szczególnie Alfred Packer: The musical, kopalnia śmiesznych cytatów 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...