Skocz do zawartości
>SiWy<

Urodziny Odpalonego Jurka

Rekomendowane odpowiedzi

@Odpalony Jurek ;> No to Panie Macieju dzisiaj twoje święto więc pijemy twoje zdrowie :D Z okazji urodzin życzę Ci drogi kolego szczęścia, zdrowia i słodyczy w dniu urodzin tego wszystkiego Ci kolega SiWy życzy :D 100 lat mordeczko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego robaczku :kiss::5870c5c921c03_::xD:- Spełnienia marzeń ! Przyjemności na naszych serwerach !:party: Udanej imprezki :party::jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo szczęścia i radości, więcej killi na PB, i czego by tam jeszcze chciał :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek wszystkiego najlepszego ! Zdrowia,pomyślności,by kasy nigdy nie brakowało,spełnienia marzeń,fajnej roboty i czego sobie tylko życzysz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurek wszystkiego Najlepszego zdrowia pomyślności dużo headshotów i radości.100000 lat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzonka i oczywiście zapraszam każdego na "brudzia" w okolice Garwolina lub Wawy xD

 

ps. Rejestrując się wpisałem tę datę na chybił trafił i zupełnie o tym zapomniałem, a nie wiedziałem wtedy, że funkcjonuje tu taki obyczaj :D A prawdziwe urodzinki były 18 maja xD ale i tak dzięki wszystkim jeszcze raz, na pewno będę dążył do spełnienia każdego z nich! :D

@Olka91^@>SiWy<@MIRAS@Zoom@David@bobslej@Shogunek@FighterTRN@Sekussofoness@d!vide@JaNcZo_wiN@Norbus - DZIĘKUJĘ !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Odpalony Jurek ;> napisał:

Dzięki wszystkim za życzonka i oczywiście zapraszam każdego na "brudzia" w okolice Garwolina lub Wawy xD

 

ps. Rejestrując się wpisałem tę datę na chybił trafił i zupełnie o tym zapomniałem, a nie wiedziałem wtedy, że funkcjonuje tu taki obyczaj :D A prawdziwe urodzinki były 18 maja xD ale i tak dzięki wszystkim jeszcze raz, na pewno będę dążył do spełnienia każdego z nich! :D

@Olka91^@>SiWy<@MIRAS@Zoom@David@bobslej@Shogunek@FighterTRN@Sekussofoness@d!vide@JaNcZo_wiN@Norbus - DZIĘKUJĘ !! :)

hahaha , specialnie tak wpisałeś zebyśmy ci 2 razy w roku zyczenia składali urodzinowe .......cwaniaczku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również pozostałym :D @gramnawhtylkoniebanujcie @CZK@Adi-Fantasti@JoKeRxPompa :D

 

PS. Panie i Panowie... byłbym nieuprzejmy gdybym za te wszystkie wasze życzenia nie dał wam możliwości i satysfakcji z wręczenia mi prezentów, tak więc możecie wysyłać xD

 

PS. @Olka91^ @CZK lub @David zamknijcie już temacik proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamykam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...