Question

Witam. 

Właśnie wykupiłem 5PLN przez /sklepsms. Dopstałem sms z kodem ale nie wiem gdzie go wpisać. Możecie napisać co mam zrobić aby aktywować VIPA ?

By CZK,

Przeniosłem.

3 answers to this question

• 0

Możesz albo wpisać w konsoli "~" - setinfo _pw "Twoje hasło".

Albo zrobić tak, że otwierasz plik confing albo userconfing, który znajduje się w folderze cstrike lub cstrike_polish. I wpisujesz to samo setinfo _pw "Twoje hasło". :)

• 0
2 godziny temu, Camelo napisał:

Witam. 

Właśnie wykupiłem 5PLN przez /sklepsms. Dopstałem sms z kodem ale nie wiem gdzie go wpisać. Możecie napisać co mam zrobić aby aktywować VIPA ?

Wchodzisz: /sklepsms---> pod 7 numerem "Doladuj konto"---> jeżeli za 5pln to kliknij numer "5" i wyskoczy Ci na górze miejsce gdzie masz wpisać otrzymany kod który dostałeś, zatwierdzasz go enterem.

• 0
Godzinę temu, CZK napisał:

Możesz albo wpisać w konsoli "~" - setinfo _pw "Twoje hasło".

Albo zrobić tak, że otwierasz plik confing albo userconfing, który znajduje się w folderze cstrike lub cstrike_polish. I wpisujesz to samo setinfo _pw "Twoje hasło". :)

Zrobiłem tak jak pisałeś i nie działa.

21 minut temu, Zoom napisał:

Wchodzisz: /sklepsms---> pod 7 numerem "Doladuj konto"---> jeżeli za 5pln to kliknij numer "5" i wyskoczy Ci na górze miejsce gdzie masz wpisać otrzymany kod który dostałeś, zatwierdzasz go enterem.

dzięki za odpowiedz :) Teraz mi doładowało :)

By CZK,

Sprawa wyjaśniona, zamykam.

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.