Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Właśnie wykupiłem 5PLN przez /sklepsms. Dopstałem sms z kodem ale nie wiem gdzie go wpisać. Możecie napisać co mam zrobić aby aktywować VIPA ?

By CZK,

Przeniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz albo wpisać w konsoli "~" - setinfo _pw "Twoje hasło".

Albo zrobić tak, że otwierasz plik confing albo userconfing, który znajduje się w folderze cstrike lub cstrike_polish. I wpisujesz to samo setinfo _pw "Twoje hasło". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Camelo napisał:

Witam. 

Właśnie wykupiłem 5PLN przez /sklepsms. Dopstałem sms z kodem ale nie wiem gdzie go wpisać. Możecie napisać co mam zrobić aby aktywować VIPA ?

Wchodzisz: /sklepsms---> pod 7 numerem "Doladuj konto"---> jeżeli za 5pln to kliknij numer "5" i wyskoczy Ci na górze miejsce gdzie masz wpisać otrzymany kod który dostałeś, zatwierdzasz go enterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CZK napisał:

Możesz albo wpisać w konsoli "~" - setinfo _pw "Twoje hasło".

Albo zrobić tak, że otwierasz plik confing albo userconfing, który znajduje się w folderze cstrike lub cstrike_polish. I wpisujesz to samo setinfo _pw "Twoje hasło". :)

Zrobiłem tak jak pisałeś i nie działa.

 

21 minut temu, Zoom napisał:

Wchodzisz: /sklepsms---> pod 7 numerem "Doladuj konto"---> jeżeli za 5pln to kliknij numer "5" i wyskoczy Ci na górze miejsce gdzie masz wpisać otrzymany kod który dostałeś, zatwierdzasz go enterem.

dzięki za odpowiedz :) Teraz mi doładowało :)

By CZK,

Sprawa wyjaśniona, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...