Scotty

[1.6 CS:GO MOD]
Scotty SS

7 postów w temacie

Kolego termin skargi minął bana dostałeś 2017-05-06 od @JaNcZo_wiN a dziś dostałeś bana ode mnie "Aktywny" 

Spoko @>SiWy< nie zauważyłem. Skoro tak to dajcie UB i zamknijcie temat. Sorry za kłopot.
http://www29.zippyshare.com/v/H9Ont8XJ/file.html 
Po obejrzeniu nic podejrzanego nie widać raczej skil i fart. 

3 minuty temu, >>FighterTRN<< napisał:

Kolego termin skargi minął bana dostałeś 2017-05-06 od @JaNcZo_wiN a dziś dostałeś bana ode mnie "Aktywny" 

Ale zobacz ze jak dostal bana od @JaNcZo_wiN to zostal odbanowany takze trzeba teraz sprawe rozwiazac
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=88122

Edit.

@>>FighterTRN<< sprawdzaj dobrze liste banow i patrz na szczegoly bo coraz wiecej pomylek jest z tego co widze a takie rzeczy sa nagradzane +1 wiec albo daj demko albo Hltv rozpisz bo za pomykli niestety trzeba placic .

Dobra. Piszecie tylko bezsensowne posty, a nikt się nie wysilił, żeby napisać do jakiegoś GA/Żółtego albo Czerwonego..

Zamykam.

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez zuo_zuo
      Nick w grze: zuo_zuo
      Data zdarzenia:  23.07.2017 01:47:12
      Serwer: 1# BaToN POLAND|FFA|LOSOWY VIP|ASYSTY|Home-Edition.eu
      Admin robiący screeny: " Upalony ;w "
      Screeny: http://www3.zippyshare.com/v/JWYkxHL3/file.html
    • Przez WaroX
      Skarga na: IcUrSeDyOu Data zdarzenia: Nw chyba msc temu nie mogłem założyć konta na forum Nick w grze: Teraz mam WaroX ale miałem [PrO] Smajli Opis sytuacji: No poprostu dostałem bana za czitowanie a ja nie czituje ;P
      [BAN]-------------------------------------[NA]
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze
      |||Twój Nick: [PrO] Smajli
      |||Twoje IP: 37.248.157.154
      |||Steam: VALVE_0:0:2058209302
      |||Admin banujący: IcUrSeDyOu
      |||Powód: Czitowanie
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu
      [SERWERZE]-------------------------------
      Zawsze na kazdym forum musze wstawiac ss ;) Albo prosic o ub
    • Przez oldschool
      Skarga na: Zielok Data zdarzenia: 19.07.2017 17:15 Nick w grze: śωϊиїαк Opis sytuacji: Nie zamierzam wnosić skargi, dobrze mi szło a kolega czynił swoje obowiązki, proszę tylko o wstawienie dema i w miarę szybkie rozpatrzenie ;)  
      http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1707191705-de_westwood-1500476700-1500477960.zip dla ułatwienia zamieszczam hltv :p
    • Przez DraGoN.PL

[BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: NeO.XD 
      |||Twoje IP: 84.212.117.36 
      |||Steam: VALVE_0:0:1892621256 
      |||Admin banujący: zielok 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana: 18.07.2017 - 16:38:04 
      |||Zbanowany na: N
      No po prostu nie wierze już drugi raz aż jestem ciekawy demka bo normalnie nie wytrzymam.
    • Przez [TnT]KQLY
      Skarga na: Admina mala_ja Data zdarzenia:11.07.2017 Nick w grze:[TnT]KQLY Opis sytuacji:Wszedlem na serwer po zdobyciu paru fragow dostałem bana bez ssow... i mozliwosci odwołania. Dzieki z Góry I ponaglam temat nie siedzial bym tak dlugo na tym forum gdybym mial sobie cos do zarzucenia.... gram w te gre 8lat i moja pewnosc ruchu jest zwiazana z doswiadczeniem w tą gre i na tej mapie...  przy moich niedosc tanich sprzedach slysze nawet z przed trupa gornego  jak ktos w wchodzi na B ^^ pozdrawiam cieplutko 

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.