Skocz do zawartości
Gość

Jaka postacią z filmu, książki chcesz być

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jaka postacią chciałbyś/chciałabyś  być z filmu, książki czy co tam jeszcze do głowy wpadnie Wam batony :D? 

Oczywiście można se wziąć postać jaka chcielibyście być z filmu a potem z książki nie ograniczamy się :D walić reguły xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie myślę i myślę nad czymś oryginalniejszym, ale f<>k it, pewnie mało kogo zaskoczę :P Jeśli miałbym wybrać postać z książki, to 

Geralt (z Rivii), Gwynbleidd, Rzeźnik z Blaviken. Kto czytał serię Wiedźmina, ten ogarnia temat. Niby ma przerąbane przez całe życie, ale mimo to ma tak naprawdę wszystko, czego potrzebuje, tylko musi o to czasem powalczyć. Kumpli, na których zawsze może liczyć, w każdej najgorszej sytuacji, oraz rodzinę - Yenn i Ciri. Charakter i poglądy ma w dużej mierze jak ja, jest z lekka aspołeczny i otacza się tylko gronem najbliższych osób, ma masę dylematów, bierze sprawy na sucho, nienawidzi być obojętny (jak ja się wwalam często w nie swoje sprawy, bo nie lubię patrzeć z boku :D ) no i lepiej go nie wkurzać (tylko, że on dodatkowo umie komuś przywalić heh :P ). 

Ale niestety... tę postać chyba zaklepał już kolega Karolak,

2d128059aa5266169e8aee66717c5c2c,640,0,0

więc wybieram drugą najlepszą opcję, być sobą :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Trisnie wiem co Ty bierzesz ale na przyszłość bierz pół xd 

A co do tematu to jest wiele ,.bohaterow" filmów jak i książek ktorymi niektórzy chcieli by być ale życie to nie bajka i ja nie chcę być żadnym z nich nie chcę ich udawać naśladować chce być sobą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym być Jan'em Bytnar'em. O ile wie ktoś kim był. Więc to był bohater "Kamieni na Szaniec". Jego pseudonim to "Rudy". Bohater prawdziwy bohater, któremu trzeba być wdzięcznym że zrobił tyle dla Polski co za tym idzie dla nas.

CWP! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś napisałam opowiadanie, w którym stworzyłam wymarzoną postać dla siebie. Była ona strażniczka Smoczego Kamienia, serca praprzodka wszystkich smoków, dającego nieśmiertelność i wielka moc. Póty Serce spoczywało pod jej piecza, panował ład i porządek, ale wiadomo, że niejeden chciał artefakt zdobyć. 

Była dzielną kobietą, z pewnymi mocami, znająca język mistycznych stworzeń, ale miała jeden słaby punkt... Ach... Nawet wątek miłosny był :jupi:

Muszę poszukać notatnika ?

Co tu dużo mówić...urodziłam się w roku smoka :)) Dla mnie są emanacją siły, mądrości i pierwotnej grozy. 

By SSS,

hehehe widzę że wszyscy kochają smoki :D ja jestem w trakcie pisania Książki pomysł nawet na trylogie z pięciu części xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...