Skocz do zawartości
Dominika :)

Postanowienia na wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji iż są wakacje czy macie jakieś postanowienia związane z nimi? 

Osobiście mam takie postanowienie xD a mianowicie chciałam poprawić swoją formę fizyczną i zaczynam ćwiczyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacji to Jo niy mom, bo trza do roboty popylać, jedynie co to urlopik i dwa tydnie wolnego :P A postanowień związku z tym chyba żadnych nie mom, chyba że jak najlepiej wykorzystać ten czas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmmm chce przejąć kontrolę nad światem a poza tym zacząć uczyć się do matury, pójść do pracy, pojechać gdzieś i tyle xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wakacji już trochę czasu nie mam. Ja mam stale te same postanowienia. Jeszcze większa masę zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda , piasek , słońce ...... Odpoczynek od wszystkiego myślę że by się przydał poza tym biegać , ćwiczyć , żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN możliwe że też troche się podszkole w gotowaniu :D to jak coś wpadaj do mnie to trochę ludzi pod trujemy ^^ xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm największe postanowienie z którym mam największy problem to napisanie pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wakacji zbytnio nie mam poprzez prace, ale na pewno znajdzie się tydzień wolnego gdzie pojadę do mojej Energylandii i przysmażę coś dobrego dla lepszej zabawy :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowień było dużo, powrót do formy, w czasie urlopu pozwiedzanie Polski. Niestety chwilowo plan to wyzdrowieć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JaNcZo_wiN napisał:

nauczyc sie gotowac :P

Oferuję pomoc :) 

A co do tematu to nie mam żadnych planów czy postanowień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wakacji (urlopu) ogarnąć jakoś wizualnie autko i układ wydechowy troszkę po modzić :artist: i na wakacje tydzień Chorwacja ---> na powrocie Wenecja i w niej kolejny wybryk w moim życiu zaręczyny  :5870c5c86e13e_p:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to chcę jeszcze większy progress zrobić bo wakacje długie się na Chorwacji szykują i opalić się maxymalnie na murzyna haha ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrKush319 napisał:

Do wakacji (urlopu) ogarnąć jakoś wizualnie autko i układ wydechowy troszkę po modzić :artist: i na wakacje tydzień Chorwacja ---> na powrocie Wenecja i w niej kolejny wybryk w moim życiu zaręczyny  :5870c5c86e13e_p:

Szczęścia życzę i trzymam kciuki żeby się udało! <3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba się zwolnienie z roboty w te wakacje bo mnie już te prezesy w firmie wkurzają i kierownicy. No i trzeba troszke sobie auto ogarnąć i chyba coś czuję że czas się zareczyc wkońcu :) Bo niestety lata uciekają :) I pewnie gdzieś na tydzień wyrusze ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie ale mam taki mały plan uderzyć na Węgry :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...