Skocz do zawartości
Sekussofoness

Dysk Sata jako zewnętrzny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam pytanie do magika co siedzi w temacie dysków. Konkretnie mam stary dysk który mi leży i zawadza a mam ps3 i nie ukrywam że fajnie by było gdybym mógł go używać jako zewnętrzny. Co muszę zakupić i jak skonfigurować żebym z tego mógł coś zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sekussofoness napisał:

Witajcie. Mam pytanie do magika co siedzi w temacie dysków. Konkretnie mam stary dysk który mi leży i zawadza a mam ps3 i nie ukrywam że fajnie by było gdybym mógł go używać jako zewnętrzny. Co muszę zakupić i jak skonfigurować żebym z tego mógł coś zrobić? 

a jaki masz ten dysk super slim ?? mały taki do laptopów czy czy stacionarny 3.5 calowy?? 

1.jezelli masz taki super slim o duzej pojemnosci a w ps3 masz np wersje 12 gb to mozesz wymienic dysk bo bedzie pasował

2.jezeli masz dysk 3.5 calowy , sata lub ata , mozesz kupić na allegro przejsciówke na usb i spróbować podłaczyć powinno czytać dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk mam zwykły od komputera stacjonarnego. 3.5 cala 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sekussofoness napisał:

Ten dysk mam zwykły od komputera stacjonarnego. 3.5 cala 

https://allegro.pl/listing?string=adapter ATA - USB&chsk_sm=0&order=m&bmatch=s0-ele-1-1-0511 tu masz przejciówki , w zaleznosci czy masz wejscie ata lub sata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JaNcZo_wiN napisał:

https://allegro.pl/listing?string=adapter ATA - USB&chsk_sm=0&order=m&bmatch=s0-ele-1-1-0511 tu masz przejciówki , w zaleznosci czy masz wejscie ata lub sata

dzięki ziomeczku ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janczo, ale z tego co się orientuję (nie jestem pewny) są też różne wejsciówki SATA bodajże I, II i III i nie każda jest ze sobą kompatybilna ale mogę się mylić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...