Skocz do zawartości
Cziika

Gdzie widzisz się w przyszłości?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.Zakładam ten temat,żebyście pochwalili się jakie macie pomysły na siebie w przyszłości.Może życie pełne wrażeń singla,podróżnicze lub rodzinne ciepełko?.Nie chodzi tu o opowiadanie o prywatnych sprawach tylko bardziej o pogląd na świat waszym zdaniem.Tylko szczere odpowiedzi żadne zmyślone historyjki bo nie o to tu chodzi.Dziękuję i zapraszam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak maja byc szczere odpowiedzi to ja sie nie widze w przyszłości...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakiej przyszłości :D 

Tak w najdalszej, to mniej więcej można by rzec tak :Green:

BeerTombstone.jpg

W bliższej, jeśli dobrze pójdzie, to 

chcialbym-zadac-pytanie-powodce_2016-09- 

ale trochę połączone z cs.jpg

a jeśli pójdzie źle, to co zrobisz, nic nie zrobisz, trzeba do roboty iść... 

Poza tym przydałoby się jakieś parę bąków, tak 3+, i Dulcynea, ale to na razie abstrakcja ?

@Cziika a Ty kochana już nie bądź taka typowa sikorka, co nas, mężczyzn batonowych, ciągnie za język, a sama nic o sobie ;) zaraz mi tu się udzielać ;D 

@JaNcZo_wiN Janusz, nie smutaj, co to za humory ;) przyszłość zawsze jakaś jest, czasem czarna jak murzyniątko w piwnicy Trynkiewicza, ale są sklepy z żarówkami, coś zawsze można zaświecić :D (kurna, mogłem iść na filozofię Elo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może dla przykładu ja Wam napiszę co ja o tym myślę :D

Po pierwsze nie myślcie tak negatywnie bo aż mnie serce boli jak to czytam :P

W niedalekiej przyszłości widzę pracę ... bardzo ciężką pracę nad samym sobą oraz tą ( fizyczną,intelektualną ) , którą raczej większość z nas praktykuję ja również .

Jak wszystko dobrze pójdzie i zdrowie na to pozwoli chciałabym podróżować , zwiedzić wiele wspaniałych miejsc na świecie , rozbudować swoją działalność gospodarczą lub założyć kolejne , zbudować wymarzoną sylwetkę.A tak dalej to oczywiście nadal praktykując swoje pasje dużą kochającą rodzinkę. Podsumowując grube " Billiony :P " , zdrowie , szczęście i życie bez stresu :D Myślę ,że za młodu trzeba ciężko pracować aby coś osiągnąć w życiu i  na starość nie harować .

Nie ma ograniczeń jedynie jakie istnieją to w naszych głowach.

Możecie mnie skrytykować , że się wymądrzam czy chwalę ale nic nie przychodzi łatwo i nie rozumiem niektórych ludzi jak leżąć na kanapie , mają wszystko podane pod nos nie dają światu nic od siebie i jeszcze narzekają , że życie jest takie niesprawiedliwe niech powiedzą to innym którzy cisną 200 % codziennie i wiedzą po co to robią bo chcą mieć lepsze życie , walczą o lepsze jutro i nie oglądają się za siebie nawet jeśli nie wszystko zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli a pozostali demotywują z każdej strony :D

Bądźcie pozytywnie nastawieni jeśli pasuję Wam to co macie to super najważniejsze jest zaraz po ZDROWIU , szczęście ale jeśli nie to zróbcie coś z tym życiem bo nie będzie ono na Was całe życie czekać z otwartymi ramionami niestety . Jeśli ciśniecie codziennie i pracujecie nad sobą to super wielka piątka ode mnie !!! :) Grunt to się nie poddawać :))

Trzeba żyć marzeniami bo co by było gdyby ich nie było hmmm ... nie miało by to życie najmniejszego sensu :D

Dzięki za uwagę :P

Amen :***

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cziika dobry temat ;d

Ja siebie widzę w wielkim biurowcu stojący na samym szczycie ubrany w garnitur i rozmawiający przez telefon jak z filmu Wilk z Wall Street :D

Najlepsze oczywiscie jest optymistyczne podejście do świata :D

Po 50 tce widzę się już na emeryturze zadowolony z tego co osiągnąłem w życiu siedzący wygodnie w bujanym fotelu gdzieś na zadupiu pod małym lasem odcięty od świata jarający dobrego skręta, oraz przy boku tej jedynej która towarzyszyła i będzie mi towarzyszyć dalej przez całe życie :artist:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja siebie widzę jako właściciela dużej firmy zajmującej się energetyka odnawialna (czyli to w czym się kształce) zabijającego kokosy. Dużo zarabiająca firmy i wszyscy w pracy szczęśliwi. A po 40 zwiedzam świat popijając whisky w otoczeniu rodziny i przyjaciół. BENC :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  na dużym gospodarstwie cos w stylu PGR. Jeżdżę Ursusami 1614 i 1224 może czasem jakas czeska moc Zetorek i tak sie kręciło to jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najbliższą przysżłość chcę poświęcić na podszkolenie języka angielskiego by móc później za rok dwa wyjechać za granicę. W dalszej przyszłości chce mieszkać i żyć za granicą,pracować w jakiejś dużej firmie,fabryce samochodów,autobusów jako inżynier. W międzyczasie za zarobione pieniądze zwiedzanie świata,podróżowanie,być może założenie rodziny jeśli będzie taka możliwość i spełnianie motoryzacyjnych marzeń. Dostatnie i spokojne życie w zdrowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jak w końcu ogarną samochód to dalej będę zapierniczał po kraju bez celu żeby se pojeździć, o. 

A tak poza tym, i tak wszyscy umrzemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kratami ..... 

 

A tak na poważnie to jak najdalej od bazy.

Gdzie ja siebie widzę? Pytanie oczywiste. Na siłce. W towarzystwie bardzo ładnych,  długich i pachnących..... gryfów. Jak i w towarzystwie dobrych i słodkich..... ampułek amerykańskich sterydów.

Trumnę chce mieć całą w żelastwie. Pod głową chciałbym mieć jakiś ciężarek np 20kg. W miarę duży i wygodny, ale tylko z dodatkiem gumy.

I podczas zsuwania mojej trumny pod ziemię chciałbym aby Ci Panowie poćwiczyli jeszcze wiosłowanie trumną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... 
W przyszłości, widze siebie jako spełnioną osobe. Z wyksztalceniem do ktorego teraz dąże. U boku mam super mezczyzne, jesli bede gotowa to zaloze rodzine. Za jakis czas bede miala swoj wlasny kąt, nie wazne czy mieszkanko, czy domek. Taki własny mój przytulny. W przyszlosci bede bardziej dojrzała, no i kupie sobie w koncu tego psa którego chciałam mieć cale dziecinstwo ale mama sie nie zgadzala. :trollface:
Chce tez pracowac nad soba, zeby z roku na rok byc lepszym czlowiekiem.
Marzą mi się podróże, mysle ze moje ambicje nie wypalą się i za pare lat spotkam sie z @Te-Tris na jego jachcie i bedziemy pili łyche :trollface:
Oczywiscie w szufladzie w albumie beda z Islandii która chcialabym odwiedzic, z Ameryki w ktorej marzy mi sie chociazby krotki czas zamieszkac.

A W ZIME POLSKIE GÓRY!
Ciezko mi wyobrazic sobie, w jakim miejscu na swiecie bede. Chcialabym rodzinne cieplo, swoj kąt i bliskich którzy beda mnie wspierali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to ja mam nadzieję że z @xolauda nam się popłynąć do Norwegii i potem oglądać zorze polarna w towarzystwie whisky i dobrego humoru a potem wracamy do Polski zbieram cała ekipę batonowa i płyniemy na Hawaje ^^ życzę tego sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna jako młody chłopak planuje zostać Elektrykiem 🙂. Planuje  kurcze ludziom światło robić w domkach . 🙂😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :):)..hmmm ja Sb gdzie bym widział...za biióreczkiem w korporacji xDD..a Ty @popus czy to ty byś mi przynosił kawusie xDDDDD i fajeczki :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.o ciekawe tematy hmm to ja ustrzelę sobie ze chciałbym zostać najlepszym hakerem 😄 w sumie i tak mi daleko nie brakuje xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na chwilę obecną to chce się ogranąć zalależć  dziewczynę a nie z kwiatka na kwiatek , ukończyć studia , zostać pizzer men -em

a  w cs .1.6  podskoczyć mój skill do dawnej świetności dużo jeszcze brakuję i zrobić adm na jakimś serwie chyba na tym 😛 🙂 

Pozdro ssj1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy na kasie w maku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się widzę w przyszłości? hmmm, to ciekawe.

Widzę się jako dorosłego Faceta, który mieszka ze swoją piękną żoną i kochanymi dziećmi w naszym domku, cieplutkim kąciku.

Pełnie role męża, taty i przyjaciela dla swoich dzieci.

Dbam o rodzinę, zapewniam im dobrobyt i bezpieczeństwo. Pracuję, zarabiam na życie.

Jako marzenie i cel do którego dążę, widzę się jako Fightera na dużą skale, który się nie zatrzymuje i pnie się do przodu.

 

Teraz pomyślicie "Ten to się rozmarzył" ale lepiej mieć marzenia i cele w życiu by piąć się cały czas do przodu niż nie mieć nic i stać w miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sb widze albo w służbie więziennej albo jako posła RP  który w końcu przywróci Polakom wolność xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na leżaczku z jakimś smacznym piwkiem i psem który wiernie dotrzyma mi towarzystwa.

Umrzeć pod mostem albo w pałacu ;3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod biedronką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym pomagać ludziom. 🙂 Więc zobaczymy jak to się potoczy, może medycyna? Ewentualnie psychologia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...