Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :BooWis YT
Staż w cs'a:2/3
Ile dziennie grasz na serwerze (link):http://www.gametracker.com/player/BooWis YT/31.186.83.188:27155/ przepraszam, że tylko mało, ale mam dziewczynę spędzam z nią dużo czasu i to się zmieni.Mało godzin, ale często widziany :) 
Gdzie miałeś/aś admina:Na innym forum nie będę reklamował kogo interesuje proszę na priv
Gdzie masz admina:Aktualnie na swoim serwerze,ale został usunięty z braku budżetu.
Dlaczego właśnie ja:hmm... Nie zgłaszałem, że są cziterzy . Umiem rozpoznać odpałów, dogaduje się z innymi graczami.Miły kulturalny :) 
Kontakt:FB/GG/FORUM/STEAM/SKYPE/TS3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek   -

Niecały miesiąc na forum   -

Brak zgłoszeń cziterów na forum   -

Mało godzin przegranych na serwie +/-

Posty ledwo ledwo nabite  +/- 

Aktywność na forum   -

Steam +

Jak dla mnie za młody jesteś, by pełnić tą funkcję. Były już przypadki, że admina dostała młoda osoba i niestety nie sprawdziło się to....

Na NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Norbus napisał:

przepraszam, że tylko mało, ale mam dziewczynę spędzam z nią dużo czasu i to się zmieni

szanujemy to, że masz swoje życie prywatne i nic Nam do tego, bardzo dobrze, że spędzasz ze swoją dziewczyną dużo czasu, nie zmieniaj tego

NIE - ze względu na wiek - mamy doświadczenie z adminami w tak młodym wieku i niestety nie są one przyjemne

NIE - ze względu na to, że jesteś mało aktywnym graczem na forum jak i na serwerze

NIE - bo jak sam zauważyłeś nie zgłaszasz, że są cziterzy

Pisząc podanie chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czy dostaniesz admina :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cos tam widziałem zebyś grał na #4 , plus taki , że miałeś swój serwer i masz steam , co do zgłoszeń niech sie wypowiedzą admini z #4 serwera czy takie dawałeś , co do wieku.......nie , sorki ale 14 lat to za mało jak dla mnie , nie chce dawać ci całkowicie nie , dam ci neutrala  , możesz się starać , zabłysnij na forum. Ps bardzo dobrze , że masz dziewczyne wiec mała rada od mnie , zajmij się dziewczyną a nie adminowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie i nie.

-Demka 

-GT

-Kultura

+Steam

-Aktywność na forum

Nie masz czasu na grę, więc po co składasz podanie? Żebys miał kolor na forum czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.