Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Lamie
Staż w cs'a: z 10 lat
Ile dziennie grasz na serwerze (link): https://www.gametracker.com/player/lamie/31.186.83.188:27081/ 
Gdzie miałeś/aś admina: przez lata na różnych serwerach, ostatnio miałem z pół roku przerwy od adminowania więc bym potrzebował trochę czasu na przypomnienie sobie amxa
Gdzie masz admina: Nie mam.
Dlaczego właśnie ja: Ostatnio obroniłem magistra więc teraz już mam trochę więcej czasu, przynajmniej do Października gdy tylko praca rzutuje na zasobność mojego wolnego czasu. Lubię ten serwer i w sumie jest to jedyny na którym gram obecnie.   Umiem trochę strzelać (dzisiaj usłyszałem że jestem zwykłym botem i lamie więc sami oceńcie:D), ale  na pewno potrafię rozpoznać gdy ktoś biega odpalony.  Uważam że jestem osobą dość stonowaną i z poczuciem humoru która nie stanie się serwerowym tyranem.
Sama potrzeba adminowania bierze się z tego że gram w dość nietypowych godzinach kiedy często brakuje admina, a pisanie w czatboxie nie zawsze od razu przynosi rezultat.

Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561198017050719?l=polish

Wiem że nie spełniam kryterium 15 postów, ale sądzę że moja serwerowa aktywność i to że nie chcę po prostu spamować chamsko tego forum zostanie docenione a ja dopiszę niebawem te wymagane 14 postów.

By Olka91^,

No więc... Nabij SENSOWNE posty - pozgłaszaj odpałów na forum. Otworzę podanie jak spełnisz wymagania. Tymczasem ZAMYKAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tak i jeszcze raz tak!

Gracz Skillowy

Z poczuciem Humoru

Pomocny

Zgłasza czity

Nie chce spamować forum nabijając posty

GT

Doświadczenie

Tak!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Steam +

Wiek +

Kultura +

Mikro +

Skill +

Potrafi rozpoznać cziterów +

Aktywność na serwerze +

Aktywność na forum   -   (Ale myślę, że zaczniesz częściej tu zaglądać i poudzielasz się :) )

Na 3# jest już sporo adminów, więc zdecyduje GÓRA, ale  Ode mnie masz TAK !

EDIT.  Racja... Każdemu dajmy równe szanse. Trzeba spełniać wymagania.
@Lamie - Pozgłaszaj na  forum odpałów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiek OK   Steam OK    Zgłaszasz OK    Forum-ufam, że nadrobisz    Kultura... No tutaj to muszę napisać, że rzadko kiedy zdarza się taki przypadek jak Ty. Nawet nie przypominam sobie żebyś jakoś kogoś wyzywał jak spartolą akcje. Co najwyżej jakieś ciche, zrezygnowane jesooo przez mikro xd

Ode mnie TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem pół na pół. Parę razy grałem z Tobą. Widzę serwera nie oszczędzasz ale żadnego nawet demka odpała nie nagrałeś. 

Myślę,  że pobaw się w nagrywanie demek, nabijesz tym sobie postów w normalny sposób. 

Póki co nie (posty), ale ogólnie brak przeciwwskazań :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiek +
Ogarnia grę +
Steam +
Kultura +
Mikro +
Aktywność na serwerze +
I tutaj duży minus ------------------------------------------------------------------ Za często mnie zabijasz dziadu :D
Ode mnie:

|
                    |
-------------|------------
                    |
                    |

Trochę krzywy ale jest :D 
Dawaj dawaj Suaf ! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak: 

+ Steam

+ Skill

+ Mikro

+ Na serwie rozpoznaje czitków

+ Kultura

+ Wiek

- Trochu mało na forum się udziela, ale może to się zmieni ;) 

- Kara non stop botków :p 

W sumie jesteś tak skillowy, że nawet myślałem przez jakiś czas, czy na pewno aby jesteś czysty :P Nie miej żalu, jak już będziesz miał dostęp do admin roomu :p W każdym razie, po ostatecznym rozwianiu powyższych wątpliwości, jestem na tak :p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja jestem jak narazie na nie ponieważ wymagania są wymaganiami i trzeba je spełnić żeby się dostać do jakieś funkcji. Teraz będzie przymkniete oko na to to za chwilę inni będą mieć żale i płacze czemu dostał się jak nie spełnia wymagań, także nagraj odpalow i będą posty. Sam kiedyś musiałem spełnić wymagania i wiem jak to jest. Jak spełnisz wymagania będę na tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
39 minut temu, >SiWy< napisał:

A ja jestem jak narazie na nie ponieważ wymagania są wymaganiami i trzeba je spełnić żeby się dostać do jakieś funkcji. Teraz będzie przymkniete oko na to to za chwilę inni będą mieć żale i płacze czemu dostał się jak nie spełnia wymagań, także nagraj odpalow i będą posty. Sam kiedyś musiałem spełnić wymagania i wiem jak to jest. Jak spełnisz wymagania będę na tak. 

Nie obraź się ale muszę się zgodzić z @>SiWy<'ym on ma racje co tutaj na górze napisał , @bobslej napisał Podanie na Admina i nie dostał admina bo nie spełniał wymagań nie których , jak narazie nie zgłosiłeś ani jednego odpała jak będzie miał dużo zgłoszonych odpałów to napisz do moderatora żeby ci otworzył temat i administracja zobaczy czy spełniasz wszystkie wymagania.

podsumowując: NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z obserwacji na serwerze  jak najbardziej jestem na tak, nie ma się do czego przyczepić gracz bardzo dobry, problemów z zachowaniem brak, jak sam mówi miał wiele razy admina także same plusy. Jednakże  zgadzam się z Siwym. Odrzuciliśmy już mnóstwo podań  ze względu na brak postów, wiec traktujmy wszystkich równo.Jak sam mówisz nie chcesz nabijać bezsensownych postów, więc zgłoś kilku graczy razem z demami a nikt CI na pewno nie powie że posty są bezsensowne.

Jeśli wrzucisz  kilka zgłoszeń na forum, to z mojej strony będziesz  miał TAK,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po 1 wymagania , po drugie aktywnosc na forum , po 3 zero demek , NIE ps jednego nie rozumiem 1 post i piszecie na tak...... coś nie halo  , ja by móc napisać podanie na admin ,jak pamietam , musiałem siedziec kilkadziesiat godzin na forum i udzielać się........ a grałem na 4 pół roku............. dziwne czemu to podanie jest otwarte , bez notki od moderatora "popraw swoją aktywność na forum , zgłoś demka wtedy otwórze" 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otwieram Podanie. Chcę dodać coś od siebie i proszę przede wszystkim CZERWONYCH @batonik @Złoty @Honor o 'obczajenie' sprawy. Chodzi o pomoc na serwie!

Może i gracz/forumowicz @Lamie nie spełnia do końca wymagań (posty), ale chcę podkreślić, że wszystkie inne warunki spełnia.

Steam, GT, Kultura, Wiek, Mikro, Aktywność na serwie - wszystko na MEGA + ! To, że @Lamie nie wstawia demek i nie ma nabitych postów, nie jest aż takim minusem, bo niejednokrotnie zgłaszał mi odpałów na Steam. Zresztą innym Adminom też np: @MisiePatysie, @Kapibar . Zgłasza również na SB.

Wiadomo, że trzeba spełniać wymagania i zawsze się tego trzymam.... Ale... Są wakacje. Zauważcie, że liczba odpałów wzrosła... A aktywność adminów jest niewielka... GA tym bardziej ( rozumiem, że są wakacje, każdy korzysta itd.). Chodzi mi o to, żeby pomóc serwerowni. 

Dajcie szansę komuś, komu naprawdę zależy i kto ma czas, żeby POMÓC.  

Rozważcie to, co napisałam....

PS. Daj lajka, jeden lajk jedna kropelka poparcia:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.