Skocz do zawartości
CZK

Sposób na zarabianie.

Rekomendowane odpowiedzi

Często i gęsto niektórzy pytają mnie jak ja mogę zarabiać kasę siedząc praktycznie w domu. Stale te pytania dostaję.

Więc powiem tak, mam parę sposobów. Aktualnie wszystkie są legalne. Można zarabiać dzięki vivus'owi. Ci, którzy wiedzą jest to pożyczkodawca (można u nich wziąć pożyczkę - dla zielonych). Inwestuje wraz z kuzynem w papiery wartościowe, samochody oraz bukmacherka. Jest wiele sposobów legalnych. Trzeba tylko myśleć.

Więc zdradzę wam jak zarabiam na vivus.pl.

 

I. Podstawy, które musicie spełnić by móc ubiegać się o pożyczkę:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych
  • jesteś w wieku od 20 do 78 lat
  • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl
  • uzyskasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej
  • zawrzesz z nami umowę pożyczki
  • jesteś konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa
  • posiadasz zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od Vivus
  • w chwili ubiegania się o pożyczkę, nie posiada zaległości pieniężnych względem Vivus.

Źródło: https://www.vivus.pl/faq/

Mówiąc w skrócie - musisz mieścić się w progu wieku 20-78. Być obywatelem RP oraz posiadać tutejszy adres zameldowania. Musisz mieć jakiś dochód byś mógł ubiegać się o pożyczkę i byś był w stanie ją spłacić. Tu wszystko piszę o pierwszej pożyczce. Na chłopski rozum na co trzeba zwrócić uwagę.

 

II. Krok po kroku:

Więc bierzecie pożyczkę. Ja wziąłem 100 zł. I od razu spłaciłem. Pierwsza pożyczka działa na zasadzie pożyczasz np. 100 zł i oddajesz tyle samo czyli 100 zł. Na tym etapie można stwierdzić, że macie aktywne konto na vivus'ie. Więc o co chodzi dalej? O to by zapraszać ludzi aby wzięli tylko pierwszą pożyczkę (darmową) i ją spłacili od razu. Masz swoje konto, zapraszasz swojego znajomego poprzez formularz na https://www.vivus.pl/bonus/. Owa osoba nie może mieć konta jeszcze na www.vivus.pl. Od każdej osoby dostajesz 30zł. Niby śmieszny pieniądz. Ja dla przykładu ostatnio zarobiłem 720 zł w 2 dni.  Osoba, którą zaprosisz weźmie pożyczkę i ją spłaci to nie jest na minus. Oddaje tyle ile pożycza. I 30 zł już masz. Możesz zacząć np. od rodziny, znajomych. Nie będę Wam wysyłał zaproszeń bo ja mam pełno znajomych, którzy mi pomogą. Sami między sobą tak możecie robić. Różnie zarabiam w ciągu miesiąca. Raz około 1500 raz powyżej 2000. Dodatkowy prosty zarobek.

Reasumując:

  • Zakładasz konto,
  • Bierzesz i spłacasz pożyczkę od razu,
  • Zapraszasz osoby, które wezmą pożyczkę "za pośrednictwem" Twojego formularza,
  • Zakładają konto na www.vivus.pl,
  • Gdy mają zdolność kredytową i uzyskują pożyczkę - w tym momencie zaczynasz zarabianie. :)

 

 

 

Nie namawiam do niczego. Każdy robi to na swoją odpowiedzialność. Ja przedstawiłem sposób, dzięki któremu zarabiam. Nie wiesz czegoś/nie rozumiesz to czytaj niezbędne informację na stronie www.vivus.pl bądź pytaj mnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...