Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy oraz użytkowników serwera #1. Chciałbym dzisiaj poruszyć temat delikatnego rozwoju numeru #1, chciałbym, żeby nasze kobiety których gra dosyć sporo, to serwerze zostały docenione i posiadały swój własny damski skin. Myślę że nie ma co się zastanawiać na wyborem takich skinów czy też koloru w panelu, jeden w zupełności by wystarczył. Pomogłoby to przede wszystkim na dodatkowym zareklamowaniu serwera bo co nowe i fajne to przyciąga graczy a taki mały upgrade myślę że nikomu by nie zaszkodził, ffa zostanie ffa a w końcu na serwerze nastanie równouprawnienie. W kwestii technicznej jestem słaby, ale tak sobie kminiłem że  można zrobić po wejściu na serwer i zaakceptowaniu regulaminu żeby wybrać płeć po prostu. Zdaje sobie sprawe że dużo ludzi nawet dla beki będzie chciało sobie pobiegać w takim przebranku ale to dobrze będzie śmieszniej ! :)

Taka skromna propozycja przygotowana z mojej strony jak ona wygląda:

Numer :1

a1b5455e1cc9bf94df6a2c2bcd579160038bc796

Numer 2:

13890800_1371570120_de_aztec0035.jpg

Numer : 3

cd5c7860936fda28401c7b974460d7341c0b071c

http://www.gamemodding.net/en/counter-strike-16/

na tej stronie możecie sobie zobaczyć przeróżne skiny do Csa, ale te są najładniejsze i skromne xD

Proszę o wypowiedzi co o tym myślicie i czy taki pomysł może wypalić żeby przyciągnąć kolejnych członków naszej wspaniałej społeczności :)

Edit #1 takie same hitboxy jak teraz i nie będziesz musiał strzelac metr wyżej  żeby ustrzelić hsa, gabaryty są praktycznie takie same @David

grywalność się nie zmieni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak dla mnie to żadne urozmaicenie :) podczas gry skupiam się na tym by wypatrzeć przeciwnika i zdobyć fraga:P  i raczej nie będę zwracał uwagi czy to model postaci damski czy męski :P

Myślę ze to zbędne obciążanie serwera dodatkowymi pluginami, które tak naprawdę nic nie wprowadzają do gry :)

Edit:

W sumie  spróbować można:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A patrzyłeś czy te modele mają inne hitbox'y niż normalne modele?

Nie wyobrażam sobie żebym musiał sprzedać metr na głowa, żeby zabić hs'em.

Niech zostanje tak jak jest, a jak ludzie chcą to mogą sami sobie wgrać.

@Upalony, w takim razie, jestem za.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za :D Fajnie było by pograć sobie kobitką w cs-a. Tym bardziej, że coraz więcej kobietek grywa na naszej serwerowni , a z takim rozwiązaniem się jeszcze nie spotkałam. 

Przecież jeżeli coś będzie się działo na serwerze w związku z tym dodatkiem to zawsze można go usunąć :) A spróbować nie zaszkodzi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 9.07.2017 o 03:03, Bienio napisał:

jak dla mnie to żadne urozmaicenie :) podczas gry skupiam się na tym by wypatrzeć przeciwnika i zdobyć fraga:P  i raczej nie będę zwracał uwagi czy to model postaci damski czy męski :P

Myślę ze to zbędne obciążanie serwera dodatkowymi pluginami, które tak naprawdę nic nie wprowadzają do gry :)

@Bienio zauważ, że sprawa dotyczy #1, a o ile się nie mylę nie grasz wcale na tym serwerze, albo bardzo rzadko... więc nie wniesie to zmiany w Twojej grze :)

@Upalony zaproponował dodanie SKINU - jednego do wyboru z przedstawionych, więc jaka mowa o zaśmiecaniu. Serwer nie ma praktycznie żadnych urozmaiceń, poza RS-ami i odznakami.

Jak dla mnie, nie ze względu na płeć, pomysł jest dobry. Dodatkowy skin może być atutem serwera, który przyciągnie graczy.

Natomiast my możemy tutaj rzucać pomysłami na serwer #1, skiny, mapy... nic nie jest brane pod uwagę. W temacie o mapach ledwo doprosiliśmy się usunięcia map, które nie są darzone sympatią przez graczy, ale żeby wgrać coś nowego to już nie da rady... Chcemy coś zmienić, staramy się aby na serwerze była lepsza grywalność, ale sami nie mamy dużego pola do popisu. Zgłaszamy pomysły, my admini, gracze, a to pozostaje bez echa niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odrzucam pomysł z paru względów:

• dodatkowy model do pobierania,
  • ciężko będzie odróżnić czy skin dziewczyny jest w CT/TT,
  • nie nadaje się na FFA, bardziej na 4fun,
  • kłopotliwe będzie nadawanie flag dla dziewczyn, ciężko będzie aktualizować aktualną liczbę graczy płci przeciwnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kobiece skiny są spoko i jestem jak najbardziej za tym pomysłem... Można zapodać na okres próbny i obczaić ile kobiet będzie chętnych ale myślę, że trochę się ich zgłosi i będzie git :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu nie? Zawsze cos nowego i cos z czym badz co badz nie mialem jeszcze stycznosci. Ciekawy jestem jakby to sie sprawdzilo i jakby to sie przyjeło. Mysle ze mozna dac szanse temu pluginowi i wgrac go na okres probny :p Dodam jeszcze, ze ostatnimi czasy ilosc ludzi na serwerze #1 wzrasta, a moim zdaniem nie zatrzymamy ich na dlugo tylko tym co mamy. Musimy kombinowac i podejmowac ryzyko. A jak bedzie sie nie podobac , jezeli beda jakies skargii lub cos nie tak z serwerem to wylaczymy to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta