Skocz do zawartości
Mikser1908

[Rozpatrzone] A4TeCh txt

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:A4TeCh
Serwer:4
Data:teraz
Adres ip (amx_ip):
A4TeCh VALVE_0:0:2032246872  5.172.235.94  Nonsteam 
Demo/screeny:ss http://www64.zippyshare.com/v/EST9z9Ie/file.html
Opis sytuacji:ciagle na txt wchodzil dawid i cinek to potwierdza notorycznie nawet pake przy 6 osobach na b plantowal lamal caly czas regulamin mowi ze nikt nic mu nie zrobi :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu ja go złapałem na txt xD

a4txtban.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam demko z txt oraz podładanie bomby na b jak nie ma 5 w ct. Robił to nazłość.

http://www34.zippyshare.com/v/GXHSaTq6/file.html

http://www34.zippyshare.com/v/qVt8Farr/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że on się nigdy nie zmieni. Chłopaki trzeba było wołać malutka banik byłby od razu. Następnym razem pamiętajcie, że pomogę. Co do samego gracza to jest to jego "normalne" zachowanie co można sprawdzić na podstawie ilości banów i punktów złamanego regulaminu. 

EDIT: udało mi sie wejść jeszcze na laptopa resztkami sił. Dostał bana na 24h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu dorzucam ss'y.
Prosi się chłopaka żeby przestał to on dalej to samo i już specjalnie to robił.
Jak zauważyłem dostał już bana na 1 dzień, to moim zdaniem zdecydowanie za mało. Tym bardziej ze ma ładną kartotekę w amxbans za tak zwane TXT.

 

20170711012249_1.jpg

20170711012251_1.jpg

20170711012414_1.jpg

20170711012429_1.jpg

20170711013925_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik@Honor pytanie do was jak gracz robi to caly czas ma iles tam banow za to to nie powinniscie mu podziekowac za przucie serwera i gracze uciekaja ?

dla mnie mala musi sie trzymac regulaminu ale @Honor powinienes go banowac na zawsze ?

dawid i cinek popierają moje słowa mala tez byłaby pewnie za tym

Edytowane przez Mikser1908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban powinien być dłuższy. Ja kierowałam sie regulaminem "8. Wykorzystywanie bugów oraz wchodzenie na zabronione tekstury: ban do 24h.". Prosiła bym jednak o przedłużenie bana. Gracz ma na swoim koncie dość dużo banów, które wgl nie pomagają. Obraża, przeklina i notorycznie wchodzi na txt jak admina nie ma choć przy nas też próbuje. Dowody są jednoznaczne i na ich podstawie banowałam. a4tech.thumb.png.7a02a494d5ae6adffe167e525b1058a1.png

 

A teraz chłopaki do spania :) Reszta jutro się wyjaśni jak góra coś postanowi :)

Na screenie użytkownika @kropek01 widać  jakim językiem posługiwał sie A4tech. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole jeszcze na Kropku zdjeciu widac jak koleś jest na txt i wyzywa od nobow ..... no i graj z takim panem !

 

Prosze o Perma dla Pana  i zamknąć temat z rozpatrzeniem tej kwestii od panów z wyżej :)

Edytowane przez Mikser1908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym co go zlpalalem to do mnie pisał xD bo fakt jestem kiepski graczem ale jakieś kille mam xD i gdzieś mam to co pisze no ale sumie nie powinien się tak wyrażać do graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem nie będzie narazie żadnego perma. Ale jeśli będzie się to notorycznie powtarzać to zróbcie screeny żeby mieć dowód na niego i bany będą coraz dłuższe może się nauczy jak wkońcu wylapie bana na miesiąc. Bo z tego co piszecie to koleś specjalnie to robi i widać ile ma za to banow. Teraz jak to się powtórzy to wolajcie mnie na serwer albo dajcie mu bana na tydzień macie moje pozwolenie najwyżej ja opierdziel dostanę :D


EDIT: Ban przedluzony http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=91086

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban przedłużony. Temat póki co zamykam. Jak owe sytuacje będą znów miały miejsce to piszcie do mnie lub @CZK i otworzymy temat.

Pjona !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę ban na 3dni okey, potym banie jak to się powtórzy dawać na tydzień i pisać tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...