• 0
[TnT]KQLY

[1.6 CS:GO MOD]
mala_ja

Question

Skarga na: Admina mala_ja
Data zdarzenia:11.07.2017
Nick w grze:[TnT]KQLY
Opis sytuacji:Wszedlem na serwer po zdobyciu paru fragow dostałem bana bez ssow... i mozliwosci odwołania. Dzieki z Góry 

I ponaglam temat nie siedzial bym tak dlugo na tym forum gdybym mial sobie cos do zarzucenia.... gram w te gre 8lat i moja pewnosc ruchu jest zwiazana z doswiadczeniem w tą gre i na tej mapie...  przy moich niedosc tanich sprzedach slysze nawet z przed trupa gornego  jak ktos w wchodzi na B ^^ pozdrawiam cieplutko 

By Olka91^,

Poszedł UB. Zamykam.

17 answers to this question

• 0

Zgadza sie, ja banowałam. Hmmm wykopany? Raczej wykopana. Zresztą roboty sie mylą a co dopiero człowiek. Wstawiam demo do oceny: http://www6.zippyshare.com/v/i6vFOII2/file.html

@Olka91^ faktycznie. Moje pierwsze odwołanie. Sorki! 

A więc patrzyłam razem z Shogunem na niego. Cały czas patrzył moim zdaniem po kropeczkach gdzie są, celował w miejsca gdzie tylko pokazało się co nieco. 
Akcje, które zdecydowały o banie : 
-6:30 strzały w osobę przez ściany w anarchii lecz osoba się wycofała 

-7:28-7:47 idealne skanowanie tam gdzie modele. 
- 8:20 idealnie po modelu 

-8:26 śmierdzi wh 

-9:03 skanik kolejny po modeliku. 

Pierwszy raz rozpisuje więc jeśli coś nie tak opisałam proszę mnie poprawić. 

By Olka91^,

Demko musisz rozpisać Mała

• 0

Moja skromna ocena ;)

~ 06:36 - wiedział, że tam kolega do odstrzału wybiegnie - ;

~ 06:55 - dziwnie wcelowany -/+ ;

~ 07:09 - słyszał + ;

~ 07:30 - jakiś wcelowany ten skanik..? -/+ ;

~ 07:40 - niby skan w to samo miejsce, ale jak pięknie po modelu -/+ ;

~ 08:20 (i 08:26) - ewidentne wh, nie wiedział, że tam jest kolega przeciwnik, a tymczasem w postać jego mierzył ------ ;

~ 08:33 - jak sobie zwolnicie, to zauważycie, że wcelowany był w model zanim wyszedł zza rogu - ;

~ 09:03 - idealny skan po modelu - ;

~ 10:00 - skąd miał pewność, że ktoś tam siedzi? -/+ ;

Moim zdaniem do końca czysty, to kolega szanowny nie jest. Na 75% dla mnie ma wh. Nie dawałbym unbana, ale z drugiej strony poprosiłbym o radę bardziej doświadczonych przed zbanowaniem. Jak opinia innych?

• 0

haha Gosciu ^^ chcesz to mozemy sie sprawdzic na jakims 1vs1 tam gdzie masz kolege admina zobaczysz ile przegrasz ^^ a tak wogole w csa gram jakeis 8 lat ^^ nie jestem takim graczem jak ty ktory nie wie jak timingowo skanowac przez sciany . moze masz jakies slabe sluchaweczki albo poprostu miód w uszach. ^^

• 0

Dla jasności: "+" - czysto  "-" odpał, ++/- przewaga po stronie "czysto" i adekwatnie do znaku 

6:35 - zwykłe wychylenie, choć może lekko po modelu  + +/ - 
7:05 - słyszał skok +
7:30 - skany trafne, ale nieoczywiste (mogą wynikać z doświadczenia) +/-
8:20 - perfidnie po modelu, idealny skan - -
8:55 - znowu niby cudowne skany po modelach, ale kto wie.. +/- -
9:02 - po modelu +

Według mnie delikwent odpalony, co wnioskować można na podstawie ogólnego stylu gry (nieraz dziwne zerknięcia na ścianę, podejrzana pewność i przerywane skany)

9 minut temu, [TnT]KQLY napisał:

haha Gosciu ^^ chcesz to...

Nie zaśmiecaj bezsensownymi wypowiedziami. Odnieś się do demka, albo zamilcz i zaczekaj na opinię sędziów

• 0

06:36- dla mnie czysto slyszal strzaly w tamtych okolicach. Ja tez tak z lacznika wybiegam

06:55-  tutaj tez moim zdaniem czysto (runda troche trwala wiec nic dziwnego ze skanow nie walil tylko anarchie pilnowal)

07:07- slyszal

07:30 i 07:40- po modelu.

08:20- ewidentne wh. Jakby skanowal to by bylo czysto ale on wiedzial (ciekawe skad) ze tam jest 1 osoba ktora zabil i koniec skanow

08:33 - tutaj niby tam sie strzela ale gosciu nie zeskanowal nawet i tylko po modelu polecial

09:03- idealnie w model

09:34- tutaj tez w model angeja strzelal

09:58- te skrzynki to czysto bo tam sie skanuje

Dla mnie nie gra czysto.

• 0

a i chciałem tu powiedziec ze w niektorych momentach grałem jedna reka bo rozmawiałem przez telefon ^^

By Olka91^,

Nie spamuj w swojej skardze tylko czekaj cierpliwie aż admini i GA się wypowiedzą ! Za kolejne pisanie postów poleci +1.

• 0

Oooo nie , prędzej ja skończę grać tutaj niż Mała zostanie wykopana ! Po pierwsze jakim prawem piszesz skargę skoro wiesz że jedziesz odpalony ..

By Olka91^,

Post nie wnoszący nic do tematu. Ostrzeżenie słowne leci. Następnym razem +1.

• 0

pomarańczowy - spalony
zielony - czysto
fioletowy - pół na pół

06:36 - podejrzane podążanie za modelem

06:55 - wcelowany w model za bramą 

07:09 - słyszał

07:30 - 07:40 - za duża celność tych skanów

08:20 - idealne skanowanie wiedząc że stoi tam tylko jeden CT.

08:26 -  no w takie cuda to już nie uwierzę..

08:33 - te ściany są jakieś przeźroczyste że wychodzisz zza rogu idealnie wcelowany w model za nią ?

09:03 -  ewidentnie w model, nie trzeba więcej dodawać

Wszystkie akcję oglądane również w 1/2 i 1/4 szybkości.

Podsumowując: Zbyt często przeglądasz się w tych lustrzanych ścianach, BRAK UB.

• 0

Haha spoczko wejde na steamie i bede takie same banie walil jak tu tez mnie zbanujecie ^^ Gratki dla 2 letnich graczy w Csa !! Jak bym byl odpalony to nie byl bym tak glupi aby pisac odwolanie... wstawie jeszcze ssy z kiedys jak gralem na tym serwie...

http://www50.zippyshare.com/v/l7qeYYBa/file.html prosze bardzo kiedys tez dostalem bana tylko takie mam...  sorka ze tak zbieram te ssy ale duzo mam ich w tym folderze.. a nie sa w kolejnosci

By Olka91^,

Upominałam, żebyś nie spamował w swojej skardze, tylko czekał cierpliwie. Leci +1. Następnym razem edytuj posty.

• 0

Ja też dodam swoje 3 grosze do tego dema:

Odpalony -

Czysty +

6:30 - czysto zwykle skany +
6:37 - wiedział +
7:10 - słychać już nawet wcześniej +
7:30 - w ten róg prostokątny zazwyczaj sie skanuje bo jest  wejscie przez brame i tam sie najczesciej czeka żeby wejść przez tą brame  - czysto +
8:18 - ja słysze krok dokladnie w tej sekundzie, po którym właśnie koleszka sie obrócił czysto +
8:28 - faktycznie prosto w skrzynie ja bym tą skrzynie zeskanowal na jego miejscu, aczkolwiek po modelu poleciał -
9:02 - niby po modelu, ale nie strzelałby tam wogóle zauważcie jakby nie słyszał granata a nawet trzech tylko poszedłby dalej, zresztą bardzo szybko się obrócił do skanu bez wiekszego przymierzania według mnie czysto +
9:34 - też bym skanował bo słyszałem 2 flesze jeden po drugim, trochu po modelu poleciał racja +/-
9:57 - czy tylko ja słysze 2-3 kroki ze strony bsa? skan też czysty +
11:15 czysto +

Podsumowując większość da się racjonalnie wytłumaczyć słyszy granaty/flesze/kroki, coś tam ogarnia duży minus to 2/3 razy idealnie po modelu co nie przeczy że wszystko słychać i ma prawo tam strzelać, może akurat fart w tych dwóch/trzech akcjach, niewiele się zastanawia w które miejsca skanuje, dla mnie trochu mało na bana.

Bardziej skupiłbym na niego oko, bo coś w stylu gry nie pasuje, ale na podstawie dema ub.

Mały Edit# Oglądałem jeszcze raz wszystko dokładnie z @d!vide 

Dopisze kilka spostrzeżeń:

6:31 sprawdza szpare w bramie czy nikt mu nie wyszedł żeby ewentualne plecy zrobić

6:51 znowu sprawdza szpare w bramie czy mu nikt nie wyszedł widać że zamierza skanować w nieskończoność

jeszcze raz wracam do sytuacji 8:28- wcześniej o 8:18 słyszał jeden krok czy też dwa, zeskanował bo po co miał się pokazywać, jego przeciwnik odbiegł kawałek a on wszedł, więc nie zobaczył fraga to zeskanował skrzynie, wiele osób by tak zrobiło. Więc według mnie po prostu czysto. Polecam dać słuchawki na większy volume wtedy wszystko pięknie słychać.

• 0

Demo małej

6:30 = czysto, skanował tam chwile wcześniej
6:37 = nic nadzwyczajnego, normalny frag
7:06 = słychać kroki
7:30 = też tam często skanuje - czysto
7:40 = to że akurat mu tam podszedł gracz, podczas skanowania to nie jego wina :D
8:18:69 = słychać tupnięcie
8:28 = nie miał zbytnio innego miejsca do skanowania po jego prawej od razu jest śćiana gdyby natomiast przeciwnik stał bardziej z lewej widział by jego model - czysto
9:02 = lecą trzy granaty tym bardziej HE, wiadomo że ct rzucają odłamkowy po czym jest komenda "sector clear" i najczęściej podchodzą do anarchii - zwyczajny skan, tym bardziej że podczas skanowania nie lata celownikiem za przeciwnikiem a jest w pozycji statycznej
9:34 = winienie gościa za to, że co chwile skanuje jedno i to samo miejsce moim zdaniem nie na miejscu, równie dobrze można winić @KRZYCHU83, który co rundę skanuje trupa na b (po stronie ct) niejednokrotnie mnie obijał do 15 hp
9:51 = słychać kroki / nawet w model nie skanuje
11:15 = poziom mógłby się trochę podszkolić w strzelaniu haha czysto 

Podsumowując: na całym demku, nie ma żadnej spalonej akcji, Jedynie do czego można się przyczepić to kultura na sb (już widzę poprawę :D) i do daty zdarzenia wpisał na swoją niekorzyść ale było już późno więc powinniśmy mu to wybaczyć :D

Przejrzałem Hltv z poprzedniej mapy / kolega nie miał nawet okazji na niej uczestniczyć.

17 godzin temu, [TnT]KQLY napisał:

Skarga na: Admina mala_ja
Data zdarzenia:11.07.2017

uNK2NXy.jpg

• 0

popatrzcie w zwolnionym tempie czasem jest wcześniej wycelowany. W dodatku skanuje nie patrząc czy idzie ktoś ze środka, gali. Przemieszczając się zbytnio się nie rozgląda. W sytuacji ze skrzynka wiedzial, że przeciwnik kryje się tam a nie uciekł w stronę piachu. Słychać granaty a On od razu wali w okolice modeli i po nich nie patrzac czy ktoś wychodzi czy się wycofał. Skacze na pewniaka przy anarchii nie sprawdzając żadnych miejsc. Na pewniaka wiedział, że pleców nie ma. Pilnował się ale był bardzo pewny tego co robi. 

EDIT: @[TnT]KQLY nie Mordko to po pierwsze a po drugie mam prawo napisać swoje spostrzeżenia i sytuację, które mi podpadają. To, że wcześniej dostałeś UB nie znaczy, że mogłeś nie kombinować. A teraz grzecznie czekaj aż ktoś się jeszcze wypowie. 

@JaNcZo_wiN serio nie widzisz na zwolnionym tempie tego, że jest szybciej wycelowany niż powinien? Gra zbyt pewnie nie patrzac. Polecam zwolnione tempo i spokojne spojrzenie 

By Olka91^,

Mała, edytuj następnym razem post ;) Słowne ostrzeżenie leci.

• 0
Teraz, Mala_ja napisał:

popatrzcie w zwolnionym tempie czasem jest wcześniej wycelowany. W dodatku skanuje nie patrząc czy idzie ktoś ze środka, gali. Przemieszczając się zbytnio się nie rozgląda. W sytuacji ze skrzynka wiedzial, że przeciwnik kryje się tam a nie uciekł w stronę piachu ...

@Mala_ja Prosze pani(moze byc??) takie movment i lata doswiadczenia i korzystanie z mini mapy o ile wiesz co to jest ^^ pozwala mi na taka gre . Gdybym byl naprawde odpalony nawet bym sie nie odwolywal... juz kiedys mnie zbanowaliscie na tym serwie masz link troszke wyzej do ssow .... To ze ktos gra lepiej od innych nie znaczy ze jest odpalony ...

By Olka91^,

Ile razy mam Ci jeszcze powtarzać, żebyś nie spamował w swojej skardze ? EDYTUJ POSTY jeśli chcesz coś dodać. Z każdym kolejnym razem będzie leciało +1 !

• 0

szkoda mi gościa , nie jestem adminem nie będe tego dema rozpisywał , dam dobra rade tym co sugeruja , że kolega jest odpalony , żeby obejrzeli to demo jeszcze raz na spokojnie , dla mnie czysto.

• 0

Oglądałem te demo i według mnie czysto jedyna akcja to w aranrchi co skanował przez skrzynie ale słyszał wcześniej że ktoś tam jest.
Daje UB. Jak ktoś się nie zgadza to proszę pisać jeżeli trzeba będzie temat dam do AR

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez zuo_zuo
      Nick w grze: zuo_zuo
      Data zdarzenia:  23.07.2017 01:47:12
      Serwer: 1# BaToN POLAND|FFA|LOSOWY VIP|ASYSTY|Home-Edition.eu
      Admin robiący screeny: " Upalony ;w "
      Screeny: http://www3.zippyshare.com/v/JWYkxHL3/file.html
    • Przez WaroX
      Skarga na: IcUrSeDyOu Data zdarzenia: Nw chyba msc temu nie mogłem założyć konta na forum Nick w grze: Teraz mam WaroX ale miałem [PrO] Smajli Opis sytuacji: No poprostu dostałem bana za czitowanie a ja nie czituje ;P
      [BAN]-------------------------------------[NA]
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze
      |||Twój Nick: [PrO] Smajli
      |||Twoje IP: 37.248.157.154
      |||Steam: VALVE_0:0:2058209302
      |||Admin banujący: IcUrSeDyOu
      |||Powód: Czitowanie
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu
      [SERWERZE]-------------------------------
      Zawsze na kazdym forum musze wstawiac ss ;) Albo prosic o ub
    • Przez oldschool
      Skarga na: Zielok Data zdarzenia: 19.07.2017 17:15 Nick w grze: śωϊиїαк Opis sytuacji: Nie zamierzam wnosić skargi, dobrze mi szło a kolega czynił swoje obowiązki, proszę tylko o wstawienie dema i w miarę szybkie rozpatrzenie ;)  
      http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1707191705-de_westwood-1500476700-1500477960.zip dla ułatwienia zamieszczam hltv :p
    • Przez DraGoN.PL

|||Twój Nick: NeO.XD 
      |||Twoje IP: 84.212.117.36 
      |||Steam: VALVE_0:0:1892621256 
      |||Admin banujący: zielok 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana: 18.07.2017 - 16:38:04 
      |||Zbanowany na: N
      No po prostu nie wierze już drugi raz aż jestem ciekawy demka bo normalnie nie wytrzymam.
    • Przez PigulWielki
      |||Twój Nick: PigulWielki 
      |||Twoje IP: 78.8.222.251 
      |||Steam: STEAM_0:1:10630131 
      |||Admin banujący: Czarujacy Kapibara92^ 
      |||Powód: Aktywny 
      |||Data bana: 17.06.2017 - 21:51:47 
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

Witam. Dostałem bana na CS;GO MOD Baton #3 za aktywnego tak jak jest napisane tylko nie rozumiem czemu jak jestem posiadaczem Konta Steam. 

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.