Skocz do zawartości
JaNcZo_wiN

[Rozpatrzone] Davidoff [PrO]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Davidoff [PrO] 
Serwer: 1
Data: 26-07-2017
Adres ip (amx_ip): VALVE_0:0:765942156  178.42.188.37  Nonsteam  ZmienneIP
Demo/screeny: http://www10.zippyshare.com/v/NPViuaRz/file.html
Opis sytuacji: panu by sie przydało by ssy zrobic , dla mnie ukrywa wh , nie działa komenda amx_spectate mi bo wiadomo dlaczego , wiec wie , że ktoś obserwuje go , jak za mało bedzie polecam poszukać z hltv po moim wyjsciu z serwera.

By Olka91^,

A to czasem nie ten delikwent ?? http://home-edition.eu/topic/14746-davidoff-pro-taki-z-niego-pro-ze/

By Olka91^,

Ban, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~ 30:09 - dla mnie dziwne, jakby miał przez ścianę wcelowane? ;

~ 32:11 - słyszał of kors, ale i tak idealnie wcelowany; 

~ 32:15 - jak wchodzi na górę, bo bicz plis, wh, a dlaczego jestem pewien? Słyszał kogoś łażącego, więc niby do momentu, jak się zorientował, że nikogo nie ma na I poziomie, to git, tam go słychać było. Normalny, czysty gracz by popatrzył na górę, przecież go słyszał, może wróg być nad nim. Delikwent natomiast obczaja model, na który już nabrał ochoty, przez ścianę, nawet nie popatrzy na górę. Potem wali przez to białe coś, norma. Ale nie ma pewności, z której strony wyjdzie, tt, nie? Słyszy go po lewej, tam patrzy. Ale potem nabiera 100% pewności, że bez problemu zajdzie tt od tyłu, a przecież tt mógł iść na shifcie;

~ 33:25 - walił do gościa stojącego na schodach, znowu ma pewność, że jak wyskoczy, to idealnie się wceluje.. podejrzane mega; 

~ 34:55 - hmm? ładnie się wcelowuje, mógł być przypadek jednak; 

Na podstawie demka bym nie banował, za mało, żebym mógł być pewien.. Teraz sobie rozpiszę hltv...


HLTV: 

~ 37:18 - odpalony wh, słyszał tupanie, ale nie mógł mieć pewności, że tam siedzi tt. Tymczasem pięknie przez ścianę namierzył i obserwował;

~ 38:25 - to samo, wh, namierzył zanim wyszedł; 

~ 38:50 - skąd wiedział, że tam tt się kitra? Na hltv nie słychać; 

~ 42:10 - powtórka z 37:18; 

~ 42:30 - i znowu; 

~ 43:50 - skąd wiedział, że będzie ct na murze? i te skaniki później, ale mało randomowe, w jedno miejsce strzela wcelowany..? ;

~ 44:30 - obczajka po ścianach, jakby po modelu jeździł; 

~ 45:05 - na bsie ładnie wyczaił przez ścianę; 

@JaNcZo_wiN gratulacje, moim zdaniem uchwyciłeś odpała z wh. A jeśli to ten Davidoff, o którym myślę, to wystarczająco już sobie długo pograł na Batonie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...