Skocz do zawartości
Goryl OCB

koniec z popelina !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Goryl OCB

Staż w cs'a:2 lata na servie

Wiek:21

Ile dziennie grasz na serwerze:ile mi sie chce

Znajomości AMXX:3/10 Kaska cos nauczyła

Gdzie miałeś/aś admina: ----

Gdzie masz admina:----

Dlaczego właśnie ja:Ktos musi ogarnac ta popeline !!!! jak nie trzeba adma to jest 5 a jak trzeba to zadnego nie ma !!! moze i jestem CZASAMI nie kulturalny ale jak trzeba to umiem sie zachowac . gram tylko na batonie i uważam ze taki ktos jak ja jest potrzebny w ekipie batona :D

Kontakt:9128335 GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem na tak :D !!

Goryl jest miły dla każdego, jego kultura jest na wysokim poziomie :D Jest tak bystry że na pewno sobie da radę z amx :D

Dzięki jego sokolim oczom żaden czit nie umknie :D A jak jakiś się schowa, to jego skill go wykurzy :D

Poza Tym gorylek ma świetne podejście do dzieci :D

Będzie wzorem admina do naśladowania :D

Zresztą miał już admina na ffa2, raptem kilka dni, ale sprawdził się wtedy wyśmienicie xD Niestety musiał zrezygnować z tej funkcji z powodu spraw zawodowych. Teraz pełen sił i pomysłów na życie powraca do pełnienia tej przeznaczonej mu posady :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorylku ty mój kochany co ma powiedzieć :

Po pierwsze : Nigdzie w podaniu po seksownym [b ] nie dałes [/b] i musialem to poprawić. Tu już masz u mnie minusa, bo jestem bardzo leniwy i musiałem zmusić swój organizm to pracy.

Po drugie: Wiem , że gdzieś miałeś wcześniej adma ale nie wiem dlaczego zrezygnowałeś i nie wiem czy się tam dobrze spisywałeś.

Po trzecie : Znam Cię i spoko jesteś gość- jeden plus( a już masz dwa minusy O_o)

Po czwarte : MAsz w nicku nazwe zwierzęcia ( zeofil ?? , nie moja sprawa :P )

Podsumowując: Człowiek znany na serwie, jedni go lubia inni go kochają. Czasem ma nie wyparzany ryjek. Ale jak to każda małka coś powie a poźniej sie zastanowi.Ale takich ludzi tu potrzebujemy. Potrzebujemy ludzi z jajami,którzy nie boją się mówić co myślą !! Wiec można mu dać na próbe adma na tydzień. Jak sie nie nada to wyrzucić go na zbity pysk i jeszcze bana mu dać za nieudolność. A i jego brat oczywiscie nie może mieć dostępu do adma. No chyba, że bedzie się składać ze swoim braciszkiem. , ale to juz mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sie spytam, ktory to Goryl ? Ale dobra i tak i siak moge pisac TAK, bo obaj są spoko. Chce powiedziec, że Twoje podanie jest widziane bardzo mile i inne tez by sie przydały. Poniewaz teraz na serverze niema zadnych admminow kompletnie ZERO. Tylko krzysssiek jedyny, ktory daje bany i ratuje, czasami jeszcze jest Dzizas a tak to NIKOGO. Więc dawac mu admina i niech wkoncu tam ktos ogarnie te czity :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham cie :* ale nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolek nikogo więcej z adminów nie ma na serwie ?? co Ty pieprzysz ?? A co do Goryla to sorki ale czasami Twoje zachowanie jest karygodne. Więc też NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą miał już admina na ffa2, raptem kilka dni, ale sprawdził się wtedy wyśmienicie xD

Nie przypominam sobie tego...

pomyliło mi się, miał na dawnym servie 4fun ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał admina i zrezygnował, bo mało osób tam grało. Zadaniem admina, jest również rozkręcanie serwera, w czym się nie sprawdził. Idziemy dalej, zawsze jak gram, to Goryl musi minimum dwa razy być przeze mnie wyrzucony z serwera za słownictwo, pomimo moich ostrzeżeń oraz wiedzy, że ja wywalam za przekleństwa. W moim interesie leży dobro całej sieci serwerów, nie wiem czy Goryl obejmując urząd admina na FFA1 będzie działał na korzyść serwera, czy wręcz przeciwnie, więc po prostu wstrzymam się od głosu. Następne osoby, wypowiadając się, mogą swój wybór podeprzeć na tym co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Gorylowi zdarza się przeklina.. jak każdemu zreszta ;]

a moin zdaniem zasłużył na tego adma ponieważ jak tam ktoś wspomniał wcześniej jest miły dla wszystkich i większośc osób go lubi ;]

więc ja jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

nie sprawdzil sie, wymiekl.... wiec NIE

podanie zlozone po namowach Kejti w sb czyli przemyslane przez okolo 10 minut o ile w ogole nie dla jaj

Edit/Lolek nie jestes w stanie stwierdzic kto i ile bywa bo i ty nie bywasz 24 na dobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhaaahahahahah nie moge tylko mi nie mowcie, ze admini sa i jest ich bardzo duzo, bo ostatnio czesto grywam i widze tylko z 5 a jest was tu z 12. Dobra rozumiem jeden ma problem z kompem drugiego niema trzeci cos tam i hhyhyhy. Ale jak mi sie zdaje to was teraz brakuje. Bo co chwile jakis frajer biega z czitami a niema kogo zawolac zeby przyszedl jest tylko was kilka a jak juz gracie to wszyscy wieczorem. Teraz rzadko spotykam admina w polowie dnia :killer: A więc mam na mysli ze Goryl by sie przydal bo on gra duzo rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goryl ile razy zwracalem Ci uwage, ile razy dostales muta....? Czlowiek nie przestrzegajacy pewnych obowiazujacych zasad nie ma prawa egzekwowac tego od innych! Automatycznie jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy co byli na nieeeeee (Szczególnie ronin podał dobre uzasadnienie) to tak jakby koleś co siedział 7 lat za pobicia, gwałty itp. itd. poszedł do komisariatu i chciałby zostac policjantem, ma kumpli policjantów co namawiają bossa ze mimo wykroczeń będzie cacy, tak samo jest tutaj :D. Oczywiście pewnie goryl wiedział że nie ma szans (i zrobił to dla jaj) no chyba że ma wtyki u batona to pewnie gorylek dostanie adma.

Nie wiem który goryl jesteś ale wole tego co jest fajniejszy :D

PS. ta historia to tylko porównanie żadnych bulwersów :D

PPS. Kejti to bot i wszystkich namawia do wszystkiego :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niszczycie marzenia gorylka :D

zamknijcie to lepiej, mówię wam ja, jego adwokat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goryl a ja jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FFA 1 nie, ale widzę Ciebie w gronie adminów FFA 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro baton wypowiedział się na nie temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...