Lamie

wylew za wylewem..

Rekomendowane odpowiedzi

napiszcie drodzy parafianie czy jeszcze jest pozamiatane?
Jak grałem wczoraj z rana z godzinę to się nic nie działo ale mam cały weekend w tyrze i najwyżej z rana będę miał moment żeby ocenić czy jest lepiej, choć wczoraj nie miałem żadnych zastrzeżeń więc CHWAŁA @batonik!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się tutaj

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.