Skocz do zawartości
Mateo69

[Rozpatrzone] CBK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: CBK
Serwer: #4
Data:10.08.2017
Adres ip (amx_ip):  79.191.233.86 
Demo/screeny: http://www115.zippyshare.com/v/yX2xLdd7/file.html
Opis sytuacji: grałem sobie na serwerze i ludzie zaczęli się skarżyć na CBK więc wszedłem na spect i nagrałem demko 

 

By Kapibar,

Admin nierychliwy ale sprawiedliwy, zamek, banik, Elo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena: 

+ akcje perfidne

- czysto 

+/- akcje zastanawiające 

4:32 poszedł w brame słysząc kogoś  -

4:38 tam akurat ciężko zabić tt ale szczeście na to pozwala ale dziwi mnie hed tutaj +/-

5:04 spalone +

5:10 mógł go usłyszeć -

5:45 dziwna akcja +/- 

9:45 dziwna akcja. CBK nie mógł wiedzieć, że tam juz jest gracz ct +

10:40 znów hed ale moim zdaniem kolejne szczęście +/-

10:57 znów zabił ale też mało podejrzane oprócz kierunku strzału +/-

11:22 widział, że ct wychodzi -

11:26 mógł słyszeć -

11:52 słyszał strzały -

Głos z demka nie do wychwycenia (może tylko u mnie) 

Na podstawie demka z tym głosem u mnie (jakieś info mogło pójść) nie wlepiła bym bana. 

Raczej pod uwagę wzięłabym  CekinNaDupie za te wyzwiska i ogólne słownictwo w kilku minutach demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podjerzane akcej moim skromnym zdaniem xD:

 

04:40- wczesniej tam spojrzal, poszedl za brame i wrocil sie i tam zacza strzelac dla mnie bylo to dziwne mega

05:07- przez tego smoke nie bylo nic widac a on przypadkiem trafia a w dodatku po modelu

05:45- slyszal

05:43- skan z deagla. Na HLTV mozna zobaczyc ze zaczal strzelac dopiero jak cekin zaczal schodzic w dolnego trupa (na HLTV 05:39 sytuacja)

09:46- nie slyszal a wyciaga m4 i od razu celuje w tam nawet nie patrzac czy ktos jest w tunelu od B

11:28- gosciu szedl na shifcie jak mogl go uslyszec

Jak dla mnie ma wh na HLTV obejrzaem te sytuacje a resztre innych trudno mi ocenic bo mi HLTV scina z opoznieniem. Ale z tego co zauwazylem zawsze leci na pewniaka i nie sprawdza nawet kamp. Moim zdaniem sie kryje

 

Edit: sprawdzilem jeszcze raz demko po sugestiach Kapibara i :

10:42- faktycznie celownik dziwnie skacze

10:57- to samo

 

@>SiWy<@Evenement@Góral działajcie ^^ bo mozliwe ze mial aima dobrze skonfigurowanego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie: + oznacza czysty - oznacza spalony

  • ~ 03:45 - ciężko powiedzieć, czy wcześniej tt w niego strzela, czy on zaczyna strzelać, ale i tak idealnie wcelowany; -
  • ~ 04:38 - nie widział go, skanował na wh; -
  • ~ 05:05 - smoke zakrywał widoczność, w idealnym momencie się zatrzymał...; -
  • ~ 05:10 - zauważcie, że jak wychodzi, to patrzy się dokładnie w to miejsce, gdzie model był pół sekundy wcześniej, a gdzie dopiero co kule poleciały; -
  • ~ 05:45 - idealnie wyczekał, podejrzane; +/-
  • ~ 06:36 - idealnie wcelowany wychodzi, leci do tego momentu na bravehearta, a nagle staje i sekundę czeka.. ; -
  • ~ 07:27 - czy tylko ja zauważyłem, że CBK (kolejny już raz) nie ma najmniejszego odrzutu!? -
  • ~ 09:46 - wiedział, że tam jest ct, ciężko mi powiedzieć, czy to no recoil (jest coś takiego?), czy aim, ale na pewno odpał; -
  • ~ 10:42 - aim jednak, a nie no recoil :D ; -
  • ~ 10:57 - widać, jak mu celownik lata.. ; -
  • ~ 11:25 - dobre info, już miał lecieć nasz herkules, ale nagle olśnienie; -
  • ~ 11:47 - i tyle, znowu aimek plus obczajka przez ściankę; -

Może się sfrustrował i dlatego odpalił się? Tak, czy inaczej...

Do pieca z mendą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej minucie widać że koleś odpalony. @Mala_ja jeśli Ty nie widzisz w pierwszej akcji wh gdzie koleś jeszcze nie wyszedł a już strzela w model to proszę Cie...

Przy ocenie demek popatrzcie troche na ogólną gre gracza, jego ruchy, movement, timing itd. Nie w tym przypadku ale ogólnie jeśli koleś lata z bronią wcelowaną w ziemie, porusza się chaotycznie i zawsze wie gdzie iść a staty ma dobre to już jest potencjalnym podejrzanym. 

Ban: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=93428

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...