Skocz do zawartości
Shogunek

Wszystko co dobre szybko się kończy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , to co kiedyś się zaczęło prędzej czy później musi się skończyć i niestety właśnie przyszedł ten czas na to czego nikt nie lubi czas pożegnania a im bardziej człowiek przywiązuje się do owego miejsca do owych ludzi z którymi spędza wiele czasu dobrze się bawiąc tym tym trudniej się z tym rozstać . Przyczyną jest brak czasu praca a niedługo rozpoczynające się studia, ale mam nadzieję że kiedyś jeszcze się spotkamy ;) Chciałbym podziękować wszystkim za miło spędzony czas za forum na serwerze,  dziękuję administratorom moderatorom opiekunom za wszelką pomoc za miłą współpracę jak i grę bo właśnie dzięki niej mogłem poznać wielu ciekawych ludzi :)  Dziękuję również za gównoburze , większość była przeze mnie ale mam nadzieję że dobrze mnie zapamiętacie :D  @batonik rób co musisz - degradacja :) Dobra nie rozpisuję się więcej to by było chyba na wszystko żegnajcie ;)

 

s-e714e6443716e64a4040d633e70e74bfa8c744

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żegnaj Shogunie. Ehh do uczciwej roboty się weź a nie studia.. Ja na szklarni w Holandii zarobie wincyj niż Ty po tych studiach.. Ale powodzenia tam. Zdrówka, dobrej wątroby i powodzenia. Do następnego :) 

tumblr_nw0352Qzu01tu0hbzo1_500.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Chłopie, kolejny batonowy morowy ziomek odchodzi pochłonięty przez paszcze systemu, cóż.. pozostaje mi życzyć Ci powodzenia na studiach i mam nadzieję, że będziesz nas regularnie odwiedzał ;) 

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie i powodzenia :D I napewno tu wrocisz bo nie da sie stad od tak odejsc Ja chcialem i nie wyszlo mi to bo ludzie tutaj tworza rodzine i zal jest odchodzic :) Takze do zobaczenia niebawem mysle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no cóż mówi się trudno aczkolwiek znajdziesz chwile i wpadniesz w odwiedzinki i to jest pewne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie gdy ktoś odchodzi to mi sprawia taki smutek bardzo...

Więc mam nadzieje że się jeszcze kiedyś spotkamy żegnaj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shogunie :( , powodzenia w życiu. Dzięki za miłą grę i pozytywna atmosferę na serwerze

Bywaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shogunku trzymaj się tam! Życzę Ci powodzenia w realizacji swoich życiowych planów! 
Mam nadzieje, że zagramy jeszcze ze sobą! 

 

Buziaki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Shogunku na studiach odezwij sie czasem!
czekamy na powrot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywaj Shogunie wpadnij kiedyś na #4 jak będziesz miał czas pozdrawiam zdrówka !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to siemanko :( trzymaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pa Męzu :c :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shogunie ty jeden nu czemusz mnie opuszczasz??? Kto będzie do mnie tak wołał pralko <a nie to suku był xD> Studia masz szybko zrobić i wracaj ;>

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj sie i powodzenia w zyciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...