Skocz do zawartości
C.R.E.A.M.

[Rozpatrzone] SIZEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: SIZEK
Serwer:3#
Data:2017.08.12.
Adres ip (amx_ip): 
SIZEK VALVE_0:0:395894365 37.190.201.2 Nonsteam
Demo/screeny: http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1708121324-de_westwood-1502537040-1502538300.zip koncówka ,  http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1708121345-css_mirage-1502538300-1502539560.zip
Opis sytuacji: sprawdzcie jeszcze Ziolaross na pierwszym hltv

By Kapibar,

Sizeka żegnamy, temacik zamykamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"+" oznacza czyste "-" spalone

Demko z westwood: 

  • ~ 12:30 - owszem, widział urywek ct, ale i tak dla mnie spalone; -
  • ~ 12:47 - jakoś zbyt pewny był, że akurat tamtędy wybiegnie ct; +/-
  • ~ 13:45 - w jaki sposób wiedział, że tam jest ct? i dlaczego patrzy po ścianach? a potem od razu wie, że ct będzie wyżej ; -
  • ~ 14:10 - bańka w hotelu, podejrzane, że wcześniej patrzył sporo na ściany hotelu; +/-
  • ~ 14:28 - dziwny odruch, szybki zoom, jakby zauważył model? podejrzane; +/-
  • ~ 14:50 - ogarnął moim zdaniem tego ct na wh; -
  • ~ 16:25 - znowu dziwny odruch, jak w 14:28; +/-
  • ~ 16:42 - idealny timing; +/-
  • ~ 16:46 - strzelał do ct namierzając go zanim się ów ct pokazał; -
  • ~ 17:07 - aim? przeskoczył z jednej bańki na drugiego ct? -
  • ~ 17:40 - wyczekuje ct, jest pewien, że tam się kitra, ale tam często niby ct latają.. podejrzane; +/-
  • ~ 19:20 - za dobre to info; -
  • ~ 19:31 - wyczekał tt, nigdzie indziej nawet nie patrzył; -
  • ~ 19:50 - widać aima, jak biegnie z kałachem, chyba że miał atak parkinsona; -
  • ~ 20:04 - dla mnie to mega podejrzane, albo się zesrał i tak mu ręka skoczyła, albo aim.. po porzednich przeskokach stwierdzam, że lekki aim; -
  • ~ 20:30 - dwie bańki, celownik mu skacze, aim. -

Na początku myślałem, że wh, pod koniec twierdzę, że ma aima. Na razie tylko to rozpisałem, drugiego nie widzę sensu ruszać,

a co do Ziolarossa:

  • ~ 01:30 - wchodząc na górę wcelowuje się i namierza zanim ma szansę ujrzeć ct; -
  • ~ 01:35 (generalnie cała akcja na pięterku) - patrzy na ściany, wcelowuje się przez ścianę w ct; -
  • ~ 02:30 - ma całkowitą pewność, że właśnie tam siedzi ct, mimo że jedynie mu mignął, a kill przez ścianę mówi wszystko; -
  • ~ 14:10 - obczajka przez tę szafkę na ct, który zza niej wybiega; -
  • ~ 16:30 - dobre info, wyczekał... ; +/-

Na tym westwoodzie niby sporo akcji, które dla mnie są spalone, ale dużo grał z awp i słabo widać było przez to, czy faktycznie ma wh. Daję tak 75% pewności, że odpał, ale to za mało by było DLA MNIE bym banować go miał. 

Poza tym uprzejmie informuję, że przyjmuję na siebie lincz, ale jak tylko FUNFEL wejdzie na serwer, to ma ode mnie 1 dzień za przeklinanie i jak ostatni patafian pisanie na sayu ogólnym, że sizek czit aim wh... Który myślący cziter by się nie zaczął kryć.. Czy tylko ja zwracam na to uwagę?

EDIT: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=93080 - Funfel

EDIT1: @Evenement @Góral @>SiWy< moglibyście zajrzeć w wolnej chwili? Temat trochę już leży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem oglądałem drugie demko css_mirage wystarczyły mi dwie pierwsze rundy po których stwierdziłem że nie ma sensu rozpisywać takiego typa jak on ewidentny Aim.Dla mnie gość jest spalony do pieca z nim. 

A co do tego gościa Funfel to już ode mnie dostał kicka za przeszkadzanie i pisanie na sayu że typ którego oglądam ma wh i niestety koleś sie domyslił i wyłączył Kapibar popieram takie akcje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...