Skocz do zawartości
Kapibar

Path of Exile: Fall of Oriath

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim! Nazywam się @Kapibar i mam dla was propozycję nie do odrzucenia :5870c5c7c2ac5_D: Czy ktoś otóż z naszej szanownej ekipy HE grywa może w tę oto poniżej zaprezentowaną produkcję studia Grinding Gear Games?

Gwoli wyjaśnienia: zwiastun przedstawia najnowszy patch do gry będącej głównym nemezis przestarzałego i spoczywającego na laurach z dolarów Diablo Czy, czyli Path of Exile (Fall of Oriath). Jest to produkcja w pełni darmowa (wyjątkiem są niewpływające na rozgrywkę elementy kosmetyczne) i stałe rozwijana od paru długich lat, a każdy patch utwierdza jej pozycję przodownika wśród gier typu hack n slash na rynku. Jest niesłychanie rozbudowana, możliwości stworzenia postaci są ogromne, zarówno przystępne dla początkujących (setki, tysiące poradników od społeczności na forach), jak i dla ekspertów. Grafika na bardzo dobrym (moim zdaniem) poziomie, niczym nie ustępuje innym produkcjom.

Klimat. Klimat jest jednym z najważniejszych aspektów tej produkcji. Jesteśmy rozbitkiem, byłym skazańcem wyrzuconym przez fale na plaży kontynentu Wraeclast. W miarę wchodzenia w jego głąb odkrywamy ruiny starożytnego imperium upadłego na skutek zepsucia jego mieszkańców i władców, coraz bardziej widoczne jest rozkładające się zło odkrywające powoli zewsząd ogarniające gracza grozę i obłąkanie. Klimat w niczym nie ustępuje marnej już produkcji blizzarda Diablo 3, a może nawet ją przerasta. Dodatkowo towarzyszy nam muzyka, nienachalna, ale idealnie komponująca się z przemierzanym światem. Sam klimat oceniam na 10/10.

Najnowszy dodatek pozwala nam wrócić do Oriath, w którym pierwotnie byliśmy skazani na wygnanie do Wraeclast, a następnie w celu ostatecznego rozprawienia się z upadłym bogiem z powrotem do zepsutego Wraeclast (które już jednak nie jest takie samo, nasze działania w poprzednich aktach wpłynęły na kontynent). Wcześniej po przejściu 4 aktów można było powtórzyć doświadczenie na wyższym, a potem jeszcze wyższym poziomie trudności. Teraz mamy 10 aktów ze stale rosnącym poziomem. 

Regularnie wracam do tej gry, każdy patch na nowo przyciąga moją uwagę serwując niemalże nową grę. Najnowszy dodatek tak mnie zafascynował, aż musiałem o nim napisać :5870c5c7c2ac5_D:

Co jest jednak najprzyjemniejsze w Path of Exile? Oczywiście gra ze znajomymi :D Dlatego, jeśli ktoś zainteresuje się tą produkcją, to chętnie połączę z nim siły :p w dodatku, oczywiście w przypadku wspólnej gry przeciwnicy stają się bardziej wymagający, a tzw. loot bardziej obiecujący ;) 

Polecam, 10/10 - tak się miażdży blizzarda i to w całkowicie darmowej grze! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest minus, że nie ma języka polskiego :/ czytałem, że twórcy odpowiadali, że mają w planach opracować wersję polską, ale była to wiadomość sprzed dwóch lat i w zasadzie stwierdzili, że nie w najbliższej przyszłości ? Jeśli jednak ktoś w miarę orientuje się w języku angielskim, to warto przeboleć brak polskiej wersji :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...