Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mateo69
Staż w cs'a: 4 lata
Ile dziennie grasz na serwerze (link):  http://www.gametracker.com/player/Mateo69/31.186.83.188:27155/
Gdzie miałeś/aś admina: Miałem admina na FragArea 
Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie 

Dlaczego właśnie ja: Jestem osobą miłą potrafię rozpoznać czitera łatwo zawieram nowe znajomości amxmodx znam 10/10 mam steam!

Kontakt: steam/forum

By Olka91^,

Nie spełniasz wymagań. Poudzielaj się na forum, pozgłaszaj odpałow, a wtedy daj znać i podanie otworze. Tymczasem ZAMEK. Ps. Co do wieku, trochę za młody, ale zawsze GÓRA decyduje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zanim modek ci zamknie ten temat to też napiszę 

Na nie

Nie spelniasz wymagań , rzadko cię widzę 

Nikt cię nie zna na forum ( posty , aktywność ) 

Nagrywaj odpalow , interesuje się życiem www.home-edition.eu

Edit- wiek też za mały 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak forum nadrobil .
Ale ja itak jestem na Nie zamlody na admina .
Na #4 adminow jest sporo aktywnych nawet teraz ja sam tam duzo gram takze sie ogarnia nabierzaco .
Na NIe .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu nie, kulturka jest, forum jest, steam jest, wiek... przez wiek dałbym na próbę, powiedzmy miesiąc. Nie każdy młodszy od nas od razu musi być kolejny davidkiem :P No i ma doświadczenie.

Na tak na próbę

EDIT: @Zgredzior ja nie znałem się W OGÓLE na amx jak składałem podanie na admina, musiałem nauczyć się tego od podstaw. Podobnie większość adminów. I jakoś nikt nie robił z tego wielkiego problemu. Jak już jesteś na nie, to daj jakieś konkretne argumenty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja byłam i nadal jestem na nie. 

Wiek - ( i to największy minus )

Zgłoszenia na forum - 

Grając  raz zgłosił mi kogoś przez u@ 

Aktywność na forum - 

Steam i opanowanie amx to jedyne plusy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiek to jedna sprawa... Ale śmiem wątpić w Twoją znajomość AMX w skali 10/10
A jestem pewien, że bardzo doświadczony admin, gdyby Ciebie z niego przepytał to byś nie odpowiedział na wiele rzeczy.

EDIT @Kapibar nigdzie nie napisałem, że jestem na nie. Po prostu mówię o tym, że nie potrzebnie dał sobie 10/10, bo jestem w 100% pewien, ze jest inaczej. O to mi chodziło, do niczego innego się nie przyczepiłem.

PS: Tak ogólnie jestem na Tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak. W sumie to ogarnia, kultura jest no i ja wypadam z gry wiec bedzie moje zastepstwo :D jestem na tak ^^ a 16 lat to juz czlowiek jest ogarniety i nie rozni sie niczym od 18 latka w kwestii dojrzalosci :P

Mi zgłaszał na u@ i zazwyczaj trafnie. Dać go na próbny moim zdaniem się sprawdzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kultura +

Posty(aktywność forum) +/- 

Demka - ( dziwne dla mnie że adminowales , nie umiesz rozpoznać czitera twojego DOBRE rozpoznanie to 1/5 a tak sami czyści , w tym podejrzewales mnie o wh i wstawiles demko na którym nic nie było 

Wiek - 

Aktywność na serwerze +/- 

NADAL NA NIE.

Edit. oj tam edytować, to by wyglądało jak zdoublowany post więc napisałem znowu :p

2. Jak da się usunąć post to usunę , skopiuje ten i wkleje :D

By Kapibar,

A edytować nie umiemy?

By Olka91^,

KRA. Już raz Cię dziś ostrzegałam na temat pisania postów. Skoro jesteś na NIE to po co piszesz drugi raz post?! Rozumiem, że prosisz się o WARN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.