Skocz do zawartości
ededdy94

muzycznie :)

Rekomendowane odpowiedzi

moje hobby to muzyka a dokladniej pisze teksty jak i nawijam stylem freestyle :) jeśli kogoś to interesuje lub chiałby ocenić moją twórczość proszę pisać :D

bardzo mile widziałbym też możliwość jakiegoś pojedynku ( oczywiście dla beki i dla słuchaczy - dla rozrywki ) freestyle na ts'3 czy discord :) piszcie co o tym sądzicie :d

 

1 : https://www.mediafire.com/file/w3e1wzf2pvzoi4s/Base instrumental rap hip hop romantico triste - rodzenstwo.mp3

2: https://www.mediafire.com/file/t3ljtjynz5d262e/FREE Rap Instrumental Beat with Hook 2017 - PREY - Zdobycz.mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja talentu do tekstów nie mam, ale chętnie posłucham kogoś kto się na tym troche zna. Mój kolega z licencjata nawijał i zawsze siedziałam wgapiona jak w obrazek.

Daj jakiegoś linka z próbką Twojej twórczości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden link jest wrzucony na moim powitaniu @Gajesia :)

https://www.mediafire.com/file/w3e1wzf2pvzoi4s/Base instrumental rap hip hop romantico triste - rodzenstwo.mp3

 

ogółem jakość kiepska bo nagrywam w domu do majka bez żadnych wygłuszaczy itp itd . ale za jakiś czas myślę jechać nagrywki robić do znajomego na studio więc będzie profesionalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Link mi nie działa kek

Uprzedzam że jak będzie słabo to to napiszę więc bez fochow ani linczu że zrób lepsze :D bo nie trzeba być kucharzem żeby wiedzieć że coś nie dobre jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie słabo. 

Nie potrzebnie gonisz niektóre słowa przez co z automatu robisz wypad z bitu i niewyraźnie nawijasz. Szczególnie pierwsza zwrotka to była tak niewyraźnie że mało co zrozumiałem. 

Rymy,, częstochowskie " też w nadmiarze co nie jest fajne dla ucha a szczególnie w rapie się ich wystrzegaj. 

Tekst też taki se. 

I tyle w sumie ode mnie. Czekam na lincz albo focha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris dzięki za uwagi :D od FOCHA ( Fachowe Obciaganie CH**A ) poszukaj sobie kolezanki :P hehe

dzięki za uwagi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie znam ale podziwiam :D jedna uwaga, ze pasowaloby troche ten twoj glos wyszczegolnic bo za bardzo zlewa sie z instrumentami, ale skoro mowisz ze bedziesz jezdzil do znajomka do studia to mysle ze to nie bedzie problem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...