Skocz do zawartości
KRA

[Rozpatrzone] NICEEE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: NICEEE

Adres IP : 88.156.15.165 NONSTEAM

Demo/Screeny - swiadkowie @Ultra$$$ @GORYL_PKW_ZG

Opis sytuacji: ciśnie burak najgorszy po rodzicach , nas od dziw*k i DrWal świadek jeszcze bo go najbardziej wyzywal. Takiemu to perma się należy , zero szacunku do starszych i po rodzicach to już najgorsze ...

Nie potrzebni sa tacy na Batonie 

Edit . Dowodów nie ma bo przez mikro gadał , ale są swiadkowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladies and Dżentelmen ( nie wiem czy dobrze napisałem XD ) dla mnie za takie rzeczy to minimum 2 tygodnie . Pozdrawiam andrzej krul laguf :* XD

By Kapibar,

Ale po co się udzielasz tworząc posty nic niewnoszące do tematu? Ostrzeżenie leci, pierwsze +0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dr.Wal za to jeszcze dostał bana. mi jechał po rodzicach. w końcu musiałem go zmutować bo szkoda było się denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dr Wal dostał bana że jak bomba nie została obroniona rzucił kilkoma przekleństwami na K i J. Co do Nicee jak wbilem na serwer nie jechał po nikim ani nic byl spokojny. Mogliście zgłosić na u@ to wbiłbym pod innym nickiem ale Wy na spectcie wolicie siedzieć i nic nie napisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechał po rodzicach nawet nikt w niego nie zaczął. Jak wszedł Te-tris to sie uspokoił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ei stop, nie rozumiem czegoś. HLTV głosu nie rejestruje ale nagrywając normalne demo wszystko słychać. Czemu NIKT z Was siedzących na spectcie nie nagrał tego ?! 

Hmmm, jeśli chodzi o mnie to Drwala często sama uspakajałam ale NICEEE ( czy jak mu tam ) nawet słabo kojarzę. 

Raczej oczekiwałabym dowodów oraz obiecuję, że zwrócę większą uwagę na graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała , właśnie nikt z nas nie siedział na spectcie , jedynie ja przez 2-3 minutki jak to pisałem a tak graliśmy 

A co to tego ......... To jest nowym graczem , i mysli że można tak po prostu po rodzicach cisnąć itd 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem osobistym temat powinien polecieć do kosza z bardzo prostego powodu: brak dowodów. Oki, są "świadkowie", ale to nie jest sąd, żeby miał taki dowód wystarczyć :p gdyby dostał tego bana powiedzmy na 1 dzień za obrażanie graczy i by się odwołał, to by była jedna wielka gównoburza, słowo przeciwko słowu. 

Nie jesteście nowymi graczami na HE, więcie, że trzeba nagrywać demka. Nikt nigdy nie da nikomu bana na słowo, nawet na słowo harcerza :p 

Następnym razem nagrywacie demka, róbcie screeny, cokolwiek. Bez takich dowodów bana moim zdaniem być nie powinno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana nie będzie bo brak dowodów. Admini napisali co macie robic w takich przypadkach (demo nagrywać) @Kapibar temat jak najbardziej nie powinien lecieć do kosza bo to jest informacja dla nas adminów że gość sobie pozwala za dużo i trzeba go poobserwować. Tematu nie zamykajcie jak coś dalej będzie odwalał to piszcie tutaj i wstawiajcie dema. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak Janek pisał takie samo coś to jakoś typek bana dostał :P , tak samo dowodów nie było ale swiadkowie byli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KRA wyluzuj pałkę. @batonik postanowił co mamy zrobić a ruszyć dupkę i nagrać demo potrafisz. Tak marudzisz na serwie a nic nie potrafisz dla niego zrobić. NIE MARUDŹ ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KRAjak wbilem siedziałes na spectcie Ty, Ultras i jeszcze jedna osoba ale nie pamiętam kto. Jak padłem,  pytałem się kilka razy co jest ze na spectcie i któryś z łaski swojej odpowiedział po kilku pytaniach z mojej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...