Skocz do zawartości
niegrzecznylobuz

Pomocnicy na konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim, potrzebuje pomocników na serwerze #4  żeby mi pomogli z realizacją konkursu (najlepiej jak by to były zaufane osoby ) wczesnej ten konkurs juz był na tym serwerze tyle ze są nowe skiny :)  tu macie linka do starego konkursu 

 i ten nowy odbędzie sie na takich samych zasadach  tyle ze bedą same skiny do wygrania :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mogę pomóc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te-tris jestem za ale przydał by sie jakis moderator na forum ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobuzie , mufilem że ja mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@niegrzecznylobuzmyślę że @Kapibarsię zgodzi w końcu to mój kolega, kolesiostwo brak warnow dla mnie te sprawy. On się nadaje idealnie xD

@niegrzecznylobuzwpisz do mnie na GG to dam dogadamy jak masz bo na forum nie przepadam za privami. 5709434 tutaj pisz w sprawie tego wszystkiego a jak Gg nie masz to na priva ślij 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuję też swoją pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda pomoc mile widziana :) trzeba pogadac z@Kapibar zeby ogarnął forum bede potrzebował bym jeszcze 2 osoby której mozna zaufać bo bedzie miała dostep do mojego konta w cs gdybym był w pracy bedą rozdawac za mnie  czy @Te-Tris@Mala_ja a pozostali mogą tez pomóc czyli @KRA i @gramnawhtylkoniebanujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wywyższać, ale kto inny jak ja wam tak dobrze dopomoże :5870c5c7c2ac5_D: zresztą Fatman mi tyle dupę męczy, że i tak mało co mam do gadania hahaha ? Nie No, ale pomogę oczywiście ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...