Skocz do zawartości
WielbicielGajesi

[Rozpatrzone] prośba o zbanowanie użytkownika XnXX/Team Kononowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:XnXX/Team Kononowicz
Serwer:4# [CS:GO DD2] BaToN POLAND |SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|ORACJE|
Data:01.09.2017 11:20
Adres ip (amx_ip):
VALVE_0:0:497061766
Demo/screeny:http://www25.zippyshare.com/v/kaKXrfoZ/file.html Demko
Opis sytuacji: prawdopodobnie gość na "aimie"

By Olka91^,

Zbanowany, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5:43 czysto

5:49 tu tak lata ten celownik zastanowiłbym sie

5:55 czysto

7:12 nie było infa lecz gdy wbiegał to lampił się w scianę jakby wiedział że tam ktos idzie

7:25 czysto

8:35 zwykłe fullauto

8:50 czysto

9:00 znów lata i trafił

reasumując jak dla mnie czysto może to drgania przez strach czy cos

Góra oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu, to rozpiszę demko, a na razie mam pytanie.

@>SiWy< banowałeś ostatnio kononowicza, po czym mógłbym ewentualnie poznać, czy to ten sam, bo duży zbieg okoliczności byłby, gdyby kolejny podejrzany również wyskoczył w przeciągu dwóch dni z kononowiczem? Adres IP u Twojego banowańca ukryty, ten kod valve się nie zgadza, a steam id tutaj nie ma, bo nonsteam.. 

EDIT: 
Tradycyjnie: + oznacza czysty - oznacza spalony

12.dem:

  • ~ 19:05 - widać gościa w bramie, tymczasem on wali w bramę w miejsce, z którego sekundę później tt wychodzi, dziwne; +/- 
  • ~ 19:37 - coś słychać, ale nie tu, podejrzane, że wiedział, że tam jeszcze jeden się czai; +/-
  • ~ 19:42 - podejrzane, chyba że słyszał zooma, bo na zwolnionym go słychać, z kolei na strzał uwagi nie zwrócił, a wymierzył przez ścianę; +/-

Tyle. Na tym demku nie ma do czego się przyczepić, każdy z lepszych graczy może mieć podobne podejrzane akcje. CZYSTO (po pierwszym demku)

Odpal.dem:

  • ~ 07:11 - lampi się w ścianę (rzadko mu się zdarza) wbiegając i wybiega ct. Jeśli nie było infa, to spalone; +/-
  • ~ 08:33 - znowu, tym razem pojechał jakby śledząc celownikiem, mógł być przypadek; +/-
  • ~ 08:51 - ach ta pewność, że akurat tu jest, a nie po prawej; +/-

I tyle. Znowu tak, jak w przypadku poprzedniego demka. Czysto dla mnie. Dziwne akcje zdarzają się każdemu lepszemu, nie macie pojęcia, ile fałszywych zgłoszeń piszą na sayu@ .. 

JEŻELI tak, jak mówił @>SiWy< i @oldschool te cwaniaczki mają tsa, to trzeba ich poobserwować, to niestety ciężej wykryć. Natomiast w tym demku nie widzę niczego do bana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kapibar sprawdzalem wczoraj wszystko i nic sie nie zgadza z tamtym co banowalem . A tego kolege tez patrzylem na serwie i nic podejrzanego nie widzialem . Ale mozliwe ze zmienne wszystko ma kolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest inny kononowicz :p ich tam było kilku jakiś klan czy coś i prawdopodobnie info na tsie sobie dawali, gdy byli w przeciwnych teamach.

Trzech  ich chyba jest, dziwnym trafem na pewniaka latali po śmierci jednego z kolegów, który znajdował się w drużynie przeciwnej. Jednego bodajże Siwemu właśnie zgłosiłem.

Xnxx -- kononowicz -- Elpolako byli widziani przeze mnie jednego dnia razem na serwerze i jeśli mnie pamięć nie myli wbił też Tusi3k ale mogła to być po prostu zmiana nicku jednego z nich.

 

0KHfGjg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie grał, zrobiłem mu ss'y i nie wrzucił ich na forum do 2h więc ban zostaje (prawdopodobnie siedział z kolegami na ts i dlatego nie wrzucił).

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=94487

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...