Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Venum
Staż w cs'a: 8 lat z przerwami
Ile dziennie grasz na serwerze: 2-4h zazwyczaj 
Gdzie miałeś/aś admina: -------
Gdzie masz admina: --------
Dlaczego właśnie ja: Często jestem w domu więc jestem często dostępny w razie potrzeby wejścia na serwer, gram o późnych godzinach a wtedy brakuje admina na serwerze, i mam kontakt z wieloma graczami z #4 na FB.
Kontakt: xkamilx025@wp.pl {} Fb i nr może podac na priv.

By Kapibar,

Zły dział, przeniosłem

By Olka91^,

Spełnij wymagania, a wtedy napisz mi PW i otworzę. Tymczasem ZAMEK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W złym dziale napisałeś , a ogólnie

Na pół na pół z bardziej na tak

aktywność na serwie +

wiek+ 

kultura -/+

aktywność forum -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JESTEM NA NIE!

Dlaczego? 

- brak aktywności na forum

- brak zgłoszonych graczy 

- zamiast zgłaszać na u@ krzyczał (lepiej Venum?) na pół serwera i często się myli

- brak kultury (co widać po banach, które pozwoliłam sobie dodać) i ciągle gracz jest upominany za słowa czy też kulturę 

- łamanie regulaminu (gracze swego czasu skarżyli się, że grasz potrafi wykorzystywać txt) 

- brak linku z GT

Venum.png

ps. W tytule jest napisane #4 a wstawione na #2 Pb

@Venum z tego co wiem, to nie wolno wypowiadać się w swoim podaniu. TRZEBA EDYTOWAĆ. 

Nie za jedno przekleństwo i dobrze o tym wiesz. Nie będę tutaj z Tobą dyskutować o tym. Wielokrotnie pisałam Ci żebyś złożył na mnie ksargę jeśli Ci coś nie pasuje. Skargi nie ma i nie było więc uznaję, że wszystko jest ok :) 

Nie tylko ode mnie są to bany.

By Kapibar,

Już przeniesione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mala_ja twoje bany sa wszystkie po 23 a nawet po poolnocy czasem za jedno przkelnstwo. obsesje masz to twój problem 

By Kapibar,

Czil misiu, każdy ma prawo do opinii ;) nie pisz we własnym podaniu i spokojnie czekaj na jego rozpatrzenie (to pierwsze ostrzeżenie bez punktów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ja się nierzucam przecież :) tylko mala się uwziela banuje mnie ciagle i teraz wkreca, i co ona gada ze ja namikro krzycze jak każdy wie ze ja mikro nie używam prawie wgl. nieważne..

By Kapibar,

No ale chłopie, piszę Ci, jak do rozumnego, żebyś nie spamował w podaniu! +1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkowicie na nie. 

• Ostatnio na #4 doszedł nowy admin, na razie jest ich chyba wystarczająco;
  • bany wskazują na tragiczny poziom kultury, skoro nie było żadnej skargi, to najwidoczniej bany były uzasadnione, a ja ufam w osąd @Mala_ja ;
  • sam wiem, jaką masz nikłą kulturę osobistę, nieważne skąd, ważne, że Twój poziom pozostawia wiele do życzenia;
  • zerowa aktywność ma forum poza niniejszym podaniem;
  • sam fakt spędzania czasu w grze w godzinach nocnych nie uzasadnia kwalifikacji do bycia adminem;
  •  związany z jednym z poprzednich punktów brak jakichkolwiek zgłoszonych i pozytywnie rozpatrzonych demek. 

Nie popadajmy w paranoję!!! @~ NuCiA ~, @KRA, @Ultra$$$, koledzy, koleżanko! To, że z kimś wam przyjemnie się gra nie warunkuje tego, że będzie dobrym adminem! 

NA NIE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.