Skocz do zawartości
MrFux

Odświeżenie map

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam propozycje do władz serwera dotyczące odświeżenia map. Głównie chodzi mi o mapy takie jak: Train, Mirage oraz Dust2.

Moja propozycja polega na tym żeby zamienić te mapy na mapy z csgo na css_train_go, css_mirage_go, css_dust2_go.

Zakładam ten temat, ponieważ myślę, że niejednemu znudził się standardowy wygląd map (w tym mi). Jeśli to serwer CSGOmod to ten serwer powinien przypominać CSGO.

Link do mapek: 

https://gamebanana.com/maps/196775    - css_train_go

https://gamebanana.com/maps/196471    - css_mirage_go

https://gamebanana.com/wips/45418         - css_dust_go 

Do tego mam jeszcze propozycje usunięcia kliku map dust, a dokładnie dust2002 i Dust 1 (zbyt dużo dustów na serwerze)  i zastąpienie tych mapek za np: de_office i cobblestone. 

Mam nadzieję, że tematem zainteresują się władze i spełnią propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MrFux No, no.. Pomysł jak najbardziej przypadł mi do gustu :) Te trzy mapki są mega fajne, faktycznie stare wersje nudzą, nadają się na #1, gdzie mamy klasycznego csa ;) @batonik @Honor @Złoty co o tym sądzicie? 

Co do usunięcia tych dwóch map, faktycznie, ile można dustów :D Dust2, którego nową wersję Czarek wstawił, wystarczy w zupełności moim zdaniem. Ludzie skarżą się, nie wszyscy, ale jednak sporo, że za dużo dustów. Poza tym często zdarzają się właśnie te mapy, gdyż głosowanie, które się odbywa w momencie strzelanin, często polega na bezmyślnym klikaniu, o DUST, dobra, na odpierdziel klikam i dalej strzelam. Office mega mapka, tylko moje pytanie: jest jakaś wersja z csgo, czy po prostu odświeżona? Nie wiem, z czego to wynika, ale zwykły office zawsze miał dla mnie taki stary, nieprzyjemny wygląd, mimo że uwielbiam mapę :D Tej drugiej mapki nie znam, to coś jak cbble? Jeśli tak, to też jestem za, jeśli nie, tym bardziej, coś nowego :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do cbble to było wgrywane dwa razy niestety mapa crash'uje, nad resztą pomyślimy, w weekend sprawdzę jakie mapy są najrzadziej grane i może dodamy nowe oraz podmienimy mapy stare na nowe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temat wielokrotnie walkowany jesli chodzi o usnuniecie map dust i dustopodobnych :D wszystkim to nie odpowiada kazdy chce zmian a nikt z tym nic nie robie,a co do propozycji wgrania nowych mapek to jestem jaknajbardziej za wkoncu cos nowego by bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chcę zakładać nowego tematu z powodu pewnej bzdury..

Mianowicie, jest problem z de_tuscan, pewnie kilku graczy już to zauważyło, w wypadku gdy jest więcej niż 12vs12 bądź 13vs13 mapa zaczyna świrować..

Po pierwsze, losowym graczom dostaje się insta kill na respie na początku rundy, czy to w ct czy w tt,

a po 2ie mapa jest ograniczona do max 12vs12 bądź 13vs13 w drużynach, sam nie jestem pewien..

Generalnie proszę 

@Honor, @Sevral, @batonik @Złoty o zmianę na którąś z wersji która ma 32 w nazwie żeby miło było

Serdecznie podziękował i życzy miłych dni;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmmm dziwne dodawałem spawny, sprawdzę jeszcze raz dziś wieczorem w czym rzecz, jeśli dalej będzie problem zmienimy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę dodać ale tylko pod zmianę przez admina, inaczej może być pełny serwer a ktoś wybierze właśnie taką mapę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tylko od pewnego czasu nie mam możliwości 5. tzn " Zmiana Mapy " ;) Nie jest wgl podświetlona i nie idzie korzystać z tego ;) Ja tego i tak nie używałem bo zazwyczaj robię głosowanie ale sam fakt jeśli chcesz wgrać te mapy pod zmianę. Bynajmniej Ja mam ten problem, nie wiem jak reszta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi