Skocz do zawartości
Venum

Kapibar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bawie sie w szpiega zeby screeny robic o takie pierdoly ani nie pisze tej skargi złośliwie. Kapibar odpisal mi dopiero jak napisalem skarge. Nigdy nie przybedzie tu nowych graczy jak beda tak traktowani ze ,,władza,, forum jest zainteresowana tylko swoim gronem a reszte maja gdzieś, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Venum Twoja skarga nie powinna się znaleźć w ogóle na forum. Mija się z prawdą, Kapibar robi wszystko co w jego mocy, nie jest robokopem, żeby siedzieć i przeglądać swoją skrzynke "priv" przez 24/7, bo nie tylko ty piszesz wiadomości prywatne. A to, że rozmawia z koleżankami i kolegami ze serwerowni to już moderator nie może? Moderator też człowiek miej to na uwadze.   A co do "Nie bawie sie w szpiega zeby screeny robic o takie pierdoly ani nie pisze tej skargi złośliwie.", jeżeli to taka pierdoła to po co w ogóle ten post.  Skarga bez screenów jest dla niczym innym jak następnym bezwartościowym postem na forum, a na słowo nikt Ci nie zaufa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze do icorsedyou i do mrfux czy jakos tak, nie pisze do niego na priv bo juz probowalem kiedya do olki i nie da sie, c,ekalem na odpowiedz caly dzien, a do kapibara, na tym farum kazdy adminom tyllp dupe liże i nilt nie napisze co mysli, chyba kestem jedyny ktory pottafi napisac jal mu cos nie pasuje i nie boi sie dymu, nie robie tej skargi dlatego ze cie nie lubie i chce zeby ktos cie udupił tylko zeby coś sie zmienilo... Zawsze olewacie pytania nowych i interesujecie sie typko swoimi rozmowami. A wgl to czm nie mlge tutaj pisac  ? To jak mam inaczej odpowiedziec na komentarze ?? 

A kapibar znow pokazal jak daleko w dupie ma innych gtaczy ktorzy nie maja stanowiska na forum, krytykuje tych ltorzy polajlowali ta skarge, i nie wezmie pod uwage z emoga uwaca tak jak ja, tylko z gory ich krytykuje i robi z nich idiotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kapibar dałem mu + bo tak mi sie podoba i nic Cię to nie powinno interesowac , moja działalność na forum nie jest zachwycająca ale co kogo to obchodzi? O mojej działalności na serwerze się nie wypowiadaj bo grales że mną aż dwa razy i nie wiesz co robię , i dobrze że nie gralem więcej bo nie chce mi sie słuchać twojego płaczu i przeklinania jak grasz bo raz już słyszałem niestety. O SBX to też się lepiej nie wypowiadaj bo śmiać mi się chce , wypowiedziałem się na temat pewnego podania a Ty z pewnym ( już byłym ) adminem z #4 mnie obgadywales i gadales jaki to ja pajac itd. PAJAC? Czemu ? Bo wypowiedziałem się na temat jak mi się podoba i nie chciałem by Wasz kolega był adminem ?

Co do serwera jeszcze, sam prowokujesz mnie na #4 jak Cie spotkam i robisz to ZA KAŻDYM razem żebym tylko popełnił błąd i przeklnal lub Cię obrazil. Jak jakiś gracz przeklnie to komenda na górze ,, SLOWA ,, a jak Ty przeklinasz to jest dobrze np??? Innym nie mogą puścić nerwy bo nie mają flag?? Moim zdaniem @Kapibar i chyba nie tylko moim NADUZYWA swojej wladzy bo jakoś  @Venumowi INNI oprócz mnie nie żałowali +ów 

tyle mam do powiedzenia , proszę o mnie nie wspominać już więcej w tym temacie

Edit. Nigdy ? Hahahahahahahahah dobra , nikt mi nie uwierzy bo jestem zwykłym użytkownikiem serwera i nie mam tu nic do gadania ale sam wiesz dobrze że kłamiesz... Nigdy nie prowokowalas ? nie .. 

Jesteś święty , tak po prostu bez powodu bym był za Venumem , masz rację ..

Edit2. MIEJ RESZTKI HONORU I SIE PRZYZNAJ DO BLEDU CHOCIAZ 

Po 3 wszytko CO NAPISALEM JEST PRAWDA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrFux sa stanowiska ktore wymagaja poświęcenia czasu i pewnych cech charamteru takich jak otwartość czy niewiem jakby to inaczej nazwac. @Mala_ja jest dobrym przykładem, moze i jej nie lubie za bardzo, ale jest mila i zawsze pomaga nowym czy nie nowym, kazdemu...  A pan moderator  szlachcic kapibar nie bedzie sie przejmował plebsami... jak dla mnie tyle, ja sie juz nie wypowiadam tu wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle zamknijcie ta szopke w Uj bo jest duzo nie potrzebnych postow Gora sobie oitworzy temat i wyrazi swoje zdanie na ten temat i bedzie sprawa wyjasniona. Bo ani dowodow ani nic koles nie ma a pisze skarge a powinnien miec jakies dowody skoro sie szarpnal na napisanie tej skargi. Tyle ode mnie w tym temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do @Kapibar ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Zawsze mi pomógł i odpisywał w wolnej chwili a nie raz już mu dupkę o coś trulam. Niedawno pokazywał się u nas na #4 i ANI RAZU nie słyszałam brzydkiego słowa z jego ust nawet na mikro adminowskim. Kapi brawo za dosadną wypowiedź Twoja! Moim zdaniem i tak jest dość łagodna do tej sytuacji. 

@Venum dziękuję za docenienie mnie wreszcie a nie za podjazdy w moim kierunku. Mam nadzieję, że ostatnie niemiłe sytuacje już są za nami. 

Zgodzę się z @>SiWy< , że ta szopka powinna być już zamknięta. 

Co do @KRA się nie wypowiem bo chyba z nim jego zachowanie sobie wytłumaczyłam już jakis czas temu i gdy jestem na serwerze to jest spokojny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra miałem tego nie robić ale nieźle się uśmiałem.

@Kapibar spełnia dobrze swoją funkcję. Ma on jako moderator utrzymywać porządek na forum i to robi. Nie ma obowiązku instruować użytkowników ,,DZIE ZGLOSIC CZITA" skoro jest dział zgłoszenia czytelny tylko niektorym nie chce sie przewinac w dol bo przeciez po co. Lepiej pytac sie moderatorow o takie oczywiste rzeczy a pozniej placz ze nie pomaga moderator (podobna sytuacja byla z padnieciem moda gdzie byl lament do adminow czemu nie dziala i odsylalo sie do gory ale za godzine Ci sami znowu plakali adminom takie bledne kolo). Obstawiam ze skarga @Venum bo Kapibar byl na nie w jego podaniu a ze padly na moderatora oskarzenia o kolesiostwo zrobmy szopke tak na zlosc.

Tym adminem ktory placil @Kapibar owi zeby nie dawal ostrzezen bylem ja. 10 eurogabek na nk miesiecznie skubaniec chcial. A tak serio jakies zarzuty ze @Kapibar przeklina czy nie ma kultury to niezle, gdzie on uzywa miliona zamiennikow zeby nie klnac.

@KRA jesli publiczne smianie sie z Ciebie jest obgadywaniem gdy Ty  to widzisz to ok. I kolesiostwo bylo w temacie gdzie po pierwsze nie byla Twoja skarga, po drugie zadales 2 pytania, 2 razy sie odnioslem bo 1 raz bylo za malo  a potem plakales ze kolesiostwo bo jak moglem odpowiedziec na pytania i nie dostalem warnow. Przeciez jakbym nie o odpowiedzial to bylbym zly i olewalbym Was. Naduzywanie flag bo daje ostrzezenia. Nie chce mowic kto ciagle kazdego oskarza o czity , jak zabije daje kogos daje komentarze typu ,,gdzie leziesz suko" albo wali teksty typu ,,badzcie luzniejsi co do przeklenstw" a potem placze ze klnal i nikt z tym nic nie robi.

Troche ogarnijcie bo robicie szopke i jakies teorie spiskowe ,,oszukujo, kolesiostwo" gdzie po prostu dziala zgodnie z regulaminem jaki ma. Rozumiem ma odpowiadac na kazda wiadomosc i zero kontaktu z innymi. Jesli uwazacie ze jestescie super, zlozcie podanie i pokazcie jak powinno sie utrzymywac porzadek bo co do jego pracy nie mam zastrzezen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do kapibara nie mam zastrzeżeń robi to co trzeba.

By SSS,

Zamykam Szopkę, jak góra zachce coś dodać to otworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...