Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Pewnie dużo osób z czwórki  zauważyli że jestem nieaktywny.... Spowodowane jest to tym że na chwile obecną zagrać nie mogę z powodu słabego neta a poza tym w tym roku muszę się wziąść  ostro za naukę ... tak więc postanowiłem że odejdę na jakiś czas aż wszystko wróci do normy (rok). Na forum zaglądać bede od czasu do czasu ale jednak gra odpada.. :(  Na chwile obecną chciałbym podziękować wszystkim z którymi mi się fajnie dogadywało a w szczególności z @Mala_ja @Te-Tris oraz tym z którymi grałem "wieczorami" ;) Trzymajcie się ;) :( 

images.png

By Olka91^,

Zły dział, przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Narazie bo sie nie zegnamy :D jak bedziesz chcial korkow z matmy czy cos to nie pisz na priv bo i tak Ci nie pomoge bo nie potrafie xD powodzenia Pobek i jedziesz jak z Hardkorowym koksem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@popus czy to ty kurcze szkoda. Będzie mi Ciebie brakowało straaaasznie. Dziękuję za każdą minutę wspólnie przegrana na mojej ukochanej #4 oraz za każde słowo sprawiające, że siedziałam z Tobą do późnych godziny. Mam nadzieję jednak, ze w wolnej chwili odezwiesz się no i że jednak czasem zobaczymy się na serwie. Powodzenia Ci życzę. Do zobaczenia! Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,będzie mi cb brakowało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj się , powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nara ja chyba mówie łobuzowi by ci internet kupił :D Jak mi mikro na urodziny XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...