Skocz do zawartości
  • 0
Venum

[1.6 CS:GO MOD] Kto mu dał admina ?? i za co ten ban..

Pytanie

Skarga na: Evenement 

Data zdarzenia: 27.09.2017

Nick w grze: Venum

Opis sytuacji: Evenement wbil na serwa graliśmy normalnie zabił mnie  z HE zaczal się smiac, potem inny gracz go zabil to ja się zaśmiałem z niego tak jak on ze mnie  a on napisał ,,ze mnie się smiejesz gownie?,, i ban na 1 dzień za obrażanie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

A może byś wspomniał dzieciaku że wyzywałeś mnie od pedałów i zachowywałeś się jak niedorozwój ?
i nie było "ze mnie się śmiejesz gównie" tylko "do mnie było to stwierdzenie ""pedale"" ?", więc nie przekręcaj moich słów na swoją korzyść, i ty składałeś podanie na admina.. ręce opadają.. jak jakimś cudem je jeszcze otworzą to wypowiem się w nim bo nawet nie ma takiej opcji by ktoś taki jak ty go dostał.. człowiek nie ma czasu na granie, wchodzi sobie pograć jak ma chwile czasu dla relaksu a musi się użerać po nocach z jakimiś dzieciakami co im pewnie odwołali dzisiaj 1 lekcje w gimnazjum dlatego mama pozwoliła im pograć dłużej w nocy.

Edit: nie mam screenów bo mam ciekawsze rzeczy do roboty niż robienie screenów każdemu dzieciakowi z zaburzeniami emocjonalnymi. Ty pierwszy wyzwałeś mnie od pedałów, a ja sobie nie dam wejść na głowę, mało tego sądzę że próbujesz wyładować jakoś swoje rozgoryczenie bo nie chcieliśmy wziąć do naszej ekipy takiego dzieciaka ? Byś napisał skargę nawet gdyby to był ban ma 5 min, ale dam ci radę: Jak chcesz zabłysnąć to się brokatem posyp. A od grubasów to sobie kasztanie możesz wyzywać swoich kolegów z gimnazjum..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Smial sie przez mikro a wyzywal mnie od gówna na czacie.

@Kapibar to niby jak mam odpowiedziec na pytanie ktpre zadal honor ??? Chlopie zejdz ze mnie bo sie wybiore do cb w koncu.

Ale nie widze powodow zeby mnie uakis grubas wyzywal od gówna na cs, a znajac to forum ujdzie mu to bez konsekfencji, admin ma nyc niby przykladem a ten mnie bedzie wyzywac i banowac za to ze sie z niego zasmialem tak jak on ze mnie.. 

@Kapibar jaki jestem taki jestem a to nie znaczy ze mnie moze wyzywac od gowna tylko dlstego bo jest grzecznym adminkiem i bronisz kolege.

Edytowane przez Venum

By Kapibar,

Pisanie we własnej skardze zamiast edycji, były ostrzeżenia uprzednie, wielokrotnie było mówione, EDYTOWAĆ, NIE SPAMOWAĆ, +1

By Kapibar,

Masz opcję edytuj pod postem - w I poście w temacie zgodnie z wzorem skargi jest linijka: opis sytuacji, mogłeś edytować i dopisać odpowiadając Honorowi, mogłeś go również oznaczyć. Wielokrotnie była na to zwracana uwaga, by edytować posty w skargach, więc nie dostałeś ostrzeżenia bez powodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

To i ja się wypowiem :) 

Kultura u tego gracza jest taka że jej wgl nie ma wieczorkiem wrzucę kilka screenów bo mam taką kazsy zobaczy że kultury brak koledze jak admina nie ma na serwie .

EDIT: no to prosze was bardzo jaka kulture ma kolega nasz kochany :D
http://www97.zippyshare.com/v/aacOEZU7/file.html 
 http://www21.zippyshare.com/v/nT2ppf8v/file.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Skoro było to pisane na czacie to łatwo to sprawdzić w logach @Honor

Tak na marginesie wytłumaczy mi ktos sensownie po co ciagle nalegacie na edytowanie pierwszego posta zamiast napisac nowy niżej? Jak to trzeba pozniej czytać? Skakać z dołu do góry i domyślać sie kto komu odpisywał? Wątpię ze jest to bardziej przejrzyście.  Nie mowie o postach nie wnoszących nic do tematu ale jesli jest dyskusja to po co? 

Nie mam pretensji do nikogo, poprostu pytam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez Verden
      witam wrzucam tutaj moja sprawe. Dostalem bana bez zadnych screenow jakby sie wydawalo potrzebnych do zweryfikowania sprawy.

[BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: Verden 
      |||Twoje IP: 46.59.157.240 
      |||Steam: VALVE_0:0:1988632166 
      |||Admin banujący: #dgl only 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana: 21.10.2017 - 22:53:59 
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
      Nieznana komenda: Verden 
      Nieznana komenda: Verden 
      Kicked by Console: "Jestes zbanowany, sprawdz konsole."
      Kicked :"Jestes zbanowany, 
      druga sprawa jest taka ze fajnych macie adminow ktorzy maja pokazywac przyklad innym graczom a pokazuja taki:

(Verden) dgl only :   verden kurwo odpalona
      *** OWSIANY pszenny killed szch-bania with a headshot from awp ***
      Rys (RADIO): Fire in the hole! [Granat oslepiajacy]
      jak dla mnie ten gosc sie nie nadaje na admina patrzac na takie zachownie.
    • Przez Hemp3ro
      Nick w grze:Hemp3roPIN
      Data zdarzenia: 20.20.2017
      Serwer:ONLYDD2
      Admin robiący screeny: mala_ja
      Screeny:http://www111.zippyshare.com/v/7DpIMLkl/file.html
    • Przez aiZyy12345
      Nick w grze: aiZy .`
      Data zdarzenia: wczoraj po poludniu.
      Serwer: serwer #4
      Admin robiący screeny: mala_ja
      Screeny: http://www116.zippyshare.com/v/PIiKC9SN/file.html
    • Przez xboxer97x
      karga na: Natalia Data zdarzenia: 09.05.2017 Nick w grze: xboxer97x ( nick zbanowany w ss ) Opis sytuacjinie mogłem grać w tym czasie jak ten ban wszedł do realizacji , laptop był w naprawie więc nie możliwe żebym grał . dla mnie to nie jasne bo pierwszy raz chce wbić na serwer i nie moge ,