Skocz do zawartości
Shuvi

Problem redi c

Rekomendowane odpowiedzi

moj przyjaciel Redi C ma problem bo wyslal 2 smsy najpeirw na S vipa na tydzien i czeakl chyba z 3 h az mu odesla ale nei odelali myslal ze cos zle zrobil to wyslal potem na vipa na tydzien i bylo tak samo hajs mu z konta zabrali i chce sie dowiedziec jaka moze byc przyczyna ( pisze za niego bo ma jakis problem z ejestracja na tym forum ;_;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś wysłałem dwa smsy jak pierwszy raz  kupowałem vipa na batonie i  zabrało mi kase z konta, wszystko zależy jak wpisał treść smsa mógł napisać to z małych liter albo nie wstawić kropki niech napisze w treści SIM.BATONCSGO z dużych liter i wstawi kropke pomiedzy SIM (.) BATONCSGO wtedy na 100 % od razu dostanie kod :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wpisl dobrze 

19576052_1616040471803604_785214861_n.png

22156907_1616040468470271_908558738_n.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by ktoś mi pomógł wreszcie? Czyje sie owalony na hajs.. :)

By Kapibar,

Napisz do Batonika, opisz mu sprawę, może przeoczył ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj złożyć reklamację na: https://simpay.pl/reklamacje

Ja nie widzę wyslanego kodu przez Ciebie, może usługodawca SMS zawinił. Próbuj uderzać w link wyżej, innym dochodzą smsy - patrzę po historii.

Spróbuj złożyć reklamację na: https://simpay.pl/reklamacje

Ja nie widzę wyslanego kodu przez Ciebie, może usługodawca SMS zawinił. Próbuj uderzać w link wyżej, innym dochodzą smsy - patrzę po historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już trochę wisi, widzę, że problemu już niema, a jeśli wciąż jest jakiś problem napisz na PW, a otworzę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...