Skocz do zawartości
Evenement

Odzyskany steam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak zapewne słyszeliście ( albo i nie) 29.09 jakiś gówniak sprawił mi prezent na imieniny i ukradł mi mojego steam, zmienił hasło i ustawił sobie token na swój telefon przez co odzyskanie konta było nieco trudniejsze, ale z pomocą steamsupport , podałem im wszystkie CD-Keye do gier które instalowałem na tym koncie i w dniu wczorajszym odzyskałem swoje konto na steam, od razu ustawiłem 32 literowe hasło z małymi i dużymi literami i ustawiłem token na telefon i zmieniłem też hasło na e-mail dla większego bezpieczeństwa i usunąłem gre CS:GO dla której mi ten kasztan ukradł konto bo tylko w nią grał. Ale na szczęście podczas tej kradzieży nic mi ten śmieć nie nawywijał na koncie, nie dostał żadnego VACa itp a widziałem po komentarzach że coś kombinowali z haxami, jak odzyskałem konto to sprawdziłem historie rozmów tego pseudo hackera z tym swoim 1 znajomym którego miał i z którym grał sobie w CS:GO na moim koncie i wszystko było po rusku, wnioskuje że to jakiś dzieciak bo skoro ukradł mi steam dla gry za 60 zł (CS:GO)  to raczej nie pracuje bo normalna osoba pracujące by sobie gre za 60 zł po prostu kupiła i dodatkowo grał tylko w godzinach popołudniowych co może oznaczać że po gimbazie wchodził, dlatego postanowiłem nie korzystać z pomocy wujka który jest prywatnym detektywem zajmującym się m.in. sprawami przestępstw internetowych bo po prostu szkoda mi jego czasu dla jakiegoś kasztana z Rosji bo i tak nie będę się tam fatygował żeby mu wymierzyć za to kare na żywo a po drugie nie mam zwyczaju bić dzieci XD, dlatego też chciałem z tego miejsca przeprosić @Venum za to że początkowo jego oskarżałem o to ale stało się to parę godzin po tym jak przegrał skargę na mnie i potem mi wypisywał wiadomości prywatne ze swoimi "żalami" a ja nie wierzyłem w taki zbieg okoliczności.

Jedynie ten rusek mi usunął wszystkich 160 znajomych których miałem na steam, Dlatego mam też prośbę do wszystkich osób które miały mnie kiedyś w znajomych i chcą mieć nadal żeby mnie zaprosili na steam, bo nie chce robić tego na własną rękę żeby potem ktoś się na mnie nie obraził że o nim zapomniałem i go nie zaprosiłem itp

to moje odzyskane konto: http://steamcommunity.com/profiles/76561198001846032, ustawiłem sobie nick i opis specjalnie z dedykacją dla tego małego ruskiego gówienka, jak widać już jego jedyny kumpel którego miał na steam zareagował komentarzem ale tylko śmiechłem z tego XD

By MatseyW,

Zamykam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gratulacje!! Trochę to zajęło tęsknilem za Tobą w mojej liście znajomych.

Sorki mistrzu, źle doczytałem na początku :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie napisałem po rusku jako wiadomość dla tego kasztana :D przetłumacz sobie :D

Edit: Świniak nie edytuj postów pało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :-) Super, że udało ci się z tego wyjść i odzyskać bo tych kasztanów, złodziejaszków jest coraz więcej a szczególnie tych ruskich xD Rzucają się na konta jak stonka na ziemniaki xD W każdym przypadku token to najlepsze zabezpieczenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...