Skocz do zawartości
  • 0
KRA

[CS:GO DD2] banik :( mała_ja

Pytanie

Skarga na : mala_ja

Serwer: 4

Data zdarzenia : przed chwila

Nick w grze : Master Skill

Opis sytuacji : dlaczego ja :D przyznam że nieźle mi szło i ostatnia bania która dostał @Stracony sama mnie zdziwiła :D

Edit. gram tu kupę czasu , nawet dłużej od ciebie , sama wiesz że czasem mam niezłego skilla i potrafię dobrze trzaskac banie , a czasem w ogóle mi nie idzie..

2. Skoro jest juz demo , to moja nadzieja ze @KeczuP je obejrzy i da swoja opinie

By Kapibar,

Dostałeś UB, jedyne dobre, co przyszło z tej Twojej skargi i zmiany nicku, to widać, że edytujesz posty. Ale przeczytaj uważnie, co Ci napisałem po raz kolejny o Twoich zmienianych nickach. Zamek.

By Kapibar,

Otwieram na prośbę Mala_ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Demko masz tutaj zaraz rozpisze: http://www38.zippyshare.com/v/M33Uz5WE/file.html

Demko masz tutaj zaraz rozpisze: http://www38.zippyshare.com/v/M33Uz5WE/file.html

7:53 akurat skanowanie w bramę ale po modelu 

9:03 niby go widziałeś ale i tak idealnie skanujesz i na niego wyskakujesz 

10:03 choć model daleko to idelnie strzelasz sobie w tamtym kierunku 

10:15 wcześniej strzelaliście do siebie ale gdy wychylił już byłeś wycelowany 

10:22 nic nie sprawdzasz tylko widzisz  kolesia, który ma problem z połączeniem 

10:48 tutaj raczej fart 

11:26 ledwie co wyskakujesz i zaraz strzelasz z AWP

12:05 to samo 

12:19 patrzysz po bramie wychylasz i kill

12:22 to samo 

12:50 pierw próbowałeś go zabic przez bramę, później granat w JEGO stronę wskakujesz i perfekto strzał 

13:59 po modelu 

15:31 idealne w Straconego 

Moją uwagę zwróciło również to jak strzelasz po SWOICH. Czy z daleka czy z bliska pilnujesz również ruchy swoich i w 90% strzelasz do nich. 

Do tego często spoglądasz w dół. 

Proszę o wypowiedź innych. 

Nie zdążyłam rozpisać a już zamknięte. 

Czekamy na innych najwyżej ban zostanie nałożony albo zostanie ub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tradycyjnie: + oznacza czysty - oznacza spalony

• ~ 07:30 - ten koleś, wprawdzie nie o niego chodzi w skardze, ale był w tej akcji odpalony :P

Dobra a teraz sraster skill:

• ~ 10:05 - podejrzany skan centralnie w model, mógł być fuks niby.. ; +/-
  • ~ 12:42 - skąd wiedział, gdzie będzie model, zanim go zobaczył? podejrzane; +/-

Za mało na bana, ale na miejscu Klaudii też byłbym podejrzliwy. Pozostawię bez komentarza natomiast fakt, że koledze @KRA już mówiłem o tym, jak jego zmieniane nicki mogą irytować. Wchodzi nowy gracz na serwer, stosunek 2.0, dziwne akcje, dodajesz chłopie adminom pracy. Nie wiem, chcesz być jakimś TW, inkwizytorem, inspektorem Centralnego Biura Internetowego, to zgłoś się do Batonika, zostań pełnoprawnym testerem naszych umiejętności i czujności, skoro i tak Ci to sprawia frajdę...

UB.

EDIT: Na prośbę @Mala_ja otwieram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Na demku czysto. Co do movementu i skilla bym polemizował... I co ty masz z ta zmiana broni caly czas? No ale to juz jak grasz to twoja sprawa.

Co do stosunku to nwm co sie do tego 2.0 przyczepiliscie. Zmienil nick, podeszla mapa to ma stosunek 2.0, wielu graczy tak robi i w miare uplywu czasu maja taki na jaki zasluguja. 

@Kapibar i moim zdaniem on nie sprawdza czujnosci naszej batonowej administracji tylko wlasnie na sile chce miec jak najwiekszy stosunek no ale to tez moje domysly

Edit# Zapomnialem dodac tylko, jak sprawdzacie czita to sprobujcie zachowac jakies incoqnito. Taki potencjalny czit zobaczy, ze bijecie kogos bo na respie stoi czy upominacie za slowa to moze uciec. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie wiem mała co Ty tu widzisz ... jak tupia to myslisz że nie słychać ? @Kapibar człowieku weź zejdź że mnie bo o wszystko się czepiasz , jak oldschool na innym nicku dostał bana od twojego kolegi te trisa to też do niego się czepiales że na innym nicku gra? Bo mi się wydaje że nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.