Skocz do zawartości
angej

Kolorek dla chłopaków

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką propozycje by zmienić kolor chłopaków na jakiś inny bo ten biały jest passse . Czekam na wasze zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tyle ile ludzi tyle opinii, niech zostanie tak jak jest zamiast niepotrzebnie zmieniać potem innym do gustu nie przypadnie. Płeć piękna musi się wyróżniać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oldschoolpopieram ale zmienic tylko tobie bo ty jestes swiniakiem XDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest tak jak jest a kobiety muszą się wyróżniać i tyle :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@suk mike hok @>SiWy< wy macie fajnie bo macie ładne kolorki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kapibar

@Olka91^

Chyba nie trzeba do tego spełniać jakichś szczególnych wymagań więc proszę dajcie Angejowi status Przyjaciela na forum a życie od razu stanie się dla niego jak i nas przyjemniejsze;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to co by nie było tak sztywno to można białe nicki zamienić na szare/popielate/siwe/srebrne (niepotrzebne skreślić) no wiecie taka znoszona biel, nie kość słoniowa, bo to w beże idzie :jupi: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym był za jakimś innym kolorem niż biały. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@angej powiedz, jakim kolorem się czujesz, to się pomyśli ;D byle by nie różowy, zachowajmy jakieś resztki godności :5870c5c7c2ac5_D: może czarny kolor w czarnym tle, jak Ninja albo mudżyn w Twojej piwnicy mwhahahaha :5870c5c921c03_:

A co do tego, że biały jest passe, ostatni raz tak na temat kolorów wypowiadał się jeden przyjaciel mojej koleżanki, ciekawa postać, dodam, że jego ulubiona aplikacja na telefon to Grindr :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nwm o co wam chodzi, chlopy jestescie to po co wam kolorki ! :D Zawsze bylo tak, ze zwykly uzytkownik to bialy kolor mial, bo jednak ktos taki jest sobie chwile na forum i zazwyczaj na SB napisze ,,bry" , w postach to tylko w ,,Przedstaw sie " tez sie przywita i nic poza tym... Na kolorek przyjaciela trzeba zasluzyc, byc aktywnym na forum, wymyslic cos nowego, COS ROBIC, CZYMS SIE WYROZNIAC. Ja osobiscie mam gdzies jaki kto kolorek ma, ale ogolnie tak to widze: Przyjaciel=ktos co wnosi cos do forum, byly admin.

 

By Kapibar,

Doceń mojego plusa, bo ni cholery go znaleźć nie mogłem, żeby Ci dać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie byście chcieli te kolory?
Kolor użytkownika wcześniej był szary/siwy teraz biały i na tych kolorach pozostaniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sie juz wszyscy odczepcie od tego Siwego :D Co ja wam zrobilem albo czym zawinilem ? :D hahahaha :D Dac im szary i po sprawie :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem owszem, ale taki perłowy siwy co by się odznaczał z delikutaśną nutka srebra księżycowego pyłu, muśniętego szarością blasku poranka  zimowego... 

ifuknowwhatimean.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tymi kolorami... Zamiast CS niedługo bedzie  baśnie braci grimm... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor Od małego bylem fanem power rangers i moim ulubionym rangerem był czerwony ale tu ten kolor jest już zajęty to może np. beżowy , brązowy czy jakiś tam kolorowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest jak jest, nie ma potrzeby zmieniać coś co jest dobre :5870c5c7c2ac5_D: jak coś to zawsze możesz zmienić płeć, to dostaniesz różowy kolor. 

By Kapibar,

Myślę, że o to może być prościej niż o ubłaganie płci męskiej, by dobrowolnie przyjęła jakiś sraczkowaty kolor nicku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor zostaje dla użytkownika ma być neutralny, do tej pory był kolor biały/siwy i nikomu nie przeszkadzało. Chcecie mieć inny kolor zostańcie adminami itd. bo oni muszą się wyróżniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor a to podanie to gdzie złożyć ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@angej jak nie wiesz gdzie złożyć to nawet go nie skladaj bo nam trzeba ogarnięty Ch ludzi a nie takich co nawet nie wiedzą gdzie podanie złożyć :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...