Skocz do zawartości
angej

Kolorek dla chłopaków

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli o mnie chodzi to co by nie było tak sztywno to można białe nicki zamienić na szare/popielate/siwe/srebrne (niepotrzebne skreślić) no wiecie taka znoszona biel, nie kość słoniowa, bo to w beże idzie :jupi: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@angej powiedz, jakim kolorem się czujesz, to się pomyśli ;D byle by nie różowy, zachowajmy jakieś resztki godności :5870c5c7c2ac5_D: może czarny kolor w czarnym tle, jak Ninja albo mudżyn w Twojej piwnicy mwhahahaha :5870c5c921c03_:

A co do tego, że biały jest passe, ostatni raz tak na temat kolorów wypowiadał się jeden przyjaciel mojej koleżanki, ciekawa postać, dodam, że jego ulubiona aplikacja na telefon to Grindr :angel:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Honor Od małego bylem fanem power rangers i moim ulubionym rangerem był czerwony ale tu ten kolor jest już zajęty to może np. beżowy , brązowy czy jakiś tam kolorowy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze jest jak jest, nie ma potrzeby zmieniać coś co jest dobre :5870c5c7c2ac5_D: jak coś to zawsze możesz zmienić płeć, to dostaniesz różowy kolor. 

By Kapibar,

Myślę, że o to może być prościej niż o ubłaganie płci męskiej, by dobrowolnie przyjęła jakiś sraczkowaty kolor nicku xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.